Vážení rodiče,

díky vstřícnosti hradecké porodnice vám budeme na našich stránkách přinášet fotky nejmladších Hradečáků.

Každý týden náš fotograf objíždí spolupracující porodnice a fotí nově narozená miminka.

Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihne, možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí svá první slova. Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) na mail:

miminka.hradecky@denik.cz

a své miminko najdete buď na stránkách Hradeckého deníku nebo na www.hradecky.denik.cz/miminka. Tam najdete i všechna miminka, která již v Hradeckém deníku vyšla. Na vaše děťátko se tak může podívat i babička nebo dědeček z druhého konce světa.

Jiří Malý se narodil 26. listopadu v 15.55 hodin. Měřil tehdy 50 centimetrů a vážil 3040 gramů. S maminkou Michaelou Plegerovou a tatínkem Jiřím Malým bydlí v Deštném v Orlických horách.

Jan Košťál přišel na svět 1. prosince ve 23.10 hodin. Po narození měřil 50 centimetrů a vážil 3460 gramů. S rodiči Denisou Tobolkovou, Janem Košťálem a bratrem Davidem žije v Chlumu.

Adriana Galušková se narodila 28. listopadu v 19.55 hodin. Měřila tehdy 50 centimetrů a vážila 3330 gramů. Se svými rodiči Romanou a Ludvíkem Galuškovými bydlí v Hradci Králové.

Tadeáš Hansl přišel na svět 1. prosince ve 14.10 hodin. Měřil 48 centimetrů a vážil 3270 gramů. S rodiči Andreou a Liborem Hanslovými a sourozenci Martinem a Eliškou žije v Uhersku.

Hugo Tomek přišel na svět 1. prosince v 18.15 hodin. Při narození měřil 51 centimetrů a vážil 3500 gramů. S maminkou Bárou a tatínkem Janem Tomkovými bydlí v Hradci Králové.

Gabriela Hejčová se narodila 4. prosince v 5.17 hodin. Měřila v tu dobu 51 centimetrů a vážila 3270 gramů. S rodiči Mirkou Kudyvejsovou a Markem Hejčem žije v Hradci Králové. (zr)