Vážení rodiče, díky vstřícnosti hradecké porodnice vám budeme na našich stránkách přinášet fotky nejmladších Hradečáků. Každý týden náš fotograf objíždí spolupracující porodnice a fotí nově narozená miminka.

Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihne, možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí svá první slova.

Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) na mail: miminka.hradecky@denik.cz a své miminko najdete buď na stránkách Hradeckého deníku nebo na
www.hradecky.denik.cz/miminka. Tam najdete i všechna miminka, která již v Hradeckém deníku vyšla. Na vaše děťátko se tak může podívat i babička nebo dědeček z druhého konce světa.

Kristián Linhart se narodil 22. června jen sedm minut po půlnoci. Po porodu vážil 2570 gramů a měřil 48 centimetrů. Pro rodiče Michaelu Doležalovou a Jaroslava Linharta z Hradce Králové je syn prvním potomkem.

Nella Novotná přišla na svět 25. června v 8.47 hodin. Po narození vážila 3180 gramů a měřila 46 centimetrů. Rodiče Barbora Posejpalová a Ivan Novotný si dceru odvezou do nedaleké Břízy, kde bydlí.

Jakub Gottwald se narodil 27. června minut po desáté hodině dopolední. Po porodu vážil 2670 gramů a měřil 48 centimetrů. Rodiče Kateřina a Petr Gottwaldovi z Hostinného už mají doma dceru Kristýnu.

Natálie Charvátová přišla na svět 27. června ve 13.50 hodin. Po narození vážila 3180 gramů a měřil rovných 50 centimetrů. Rodiče Lenka a David Charvátovi budou bydlet s dcerou a starším synem Danielem v Hradci Králové.

Vojtěch Petrovský se narodil 28. června šest minut před polednem. Po porodu vážil 4070 gramů a měřil úctyhodných 54 centimetrů. Pro rodiče Ivanu Hejcmanovou a Jiřího Petrovského z Jasenné je syn prvním potomkem.

Vojtěch Hladík přišel na svět 28. června v 9.20 hodin. Po narození vážil 3450 gramů a měřil přesně 50 centimetrů. Rodiče Romana Richterová a Pavel Hladík ze Svobodných Dvorů už mají doma dceru Amálku.

Bára Sekyrová přišla na svět 28. června v 14.30 hodin. Po narození vážila 3180 gramů a měřila rovných 50 centimetrů. Pro rodiče Petru a Lukáše Sekyrovy z Hradce Králové je Bára druhým dítětem.Domauž mají dceru Veroniku.

Eliška Slivková se narodila 29. června v deset hodin dopoledne. Po porodu vážila 2770 gramů a měřila 49 centimetrů. Rodiče Slavomír a Blažena Slivkovi si dceru odvezou do Borohrádku, kde bydlí.

Pavla Poláková přišla na svět 30. června v 10.15 hodin. Po narození vážila 3610 gramů a měřila 51 centimetr. Rodiče Kateřina a Pavel Polákovi bydlí v Pardubicích. Doma už na Pavlu čeká sestřička Marcelka.

(red)