Inspiruje děti ke kreativnímu hraní, které jim připomene vlastní domov. Se stavebnicí Rodinný dům 3 v 1 od LEGO® DUPLO® můžete děti hravě seznámit se světem kolem nich.

Vítejte v Rodinném domě 3 v 1 od LEGO® DUPLO®

Objevte s dětmi stejně útulný domov, jako je ten váš. Rodinný dům 3 v 1 od LEGO® DUPLO® je skvělou zábavou pro všechny děti, které milují stavění domečků. Záleží jen na vás, zda společně vybudujete velký třípatrový dům, vysokou budovu nebo dvě menší obydlí propojená se zahradou. Vymyslet si ale můžete i projekt svých snů, s více než dvěma sty velkými kostkami se fantazii opravdu meze nekladou.

Stavebnice obsahuje hned sedm krásných postaviček maminky, tatínka, tří dětí, kočky a psa. Všechny místnosti jsou autentické a plné nejrůznějších doplňků, jako je třeba elektromobil s technologií Push & Go. Auto, které se „nabíjí“ solárními panely, se jednoduše samo rozjede malým postrčením.

I takhle si můžete vyhrát se stavebnictví LEGO® DUPLO® Rodinný dům 3 v 1. Podívejte se na video:

| Video: Youtube

A co všechno můžete v domě dělat? Třeba vařit z domácích surovin. Na zahrádce si nasbíráte rajčata a mrkve a v kuchyni pak uvaříte rodinnou večeři. Odpad poté můžete recyklovat do košů na tříděný odpad.

V koupelně si s dětmi můžete hravě natrénovat večerní rituál s koupáním a čištěním zoubků. Veškeré pomůcky jsou k dispozici včetně zubního kartáčku.

close Stavebnice LEGO® DUPLO® jsou skvělé pro všechny malé objevitele info Zdroj: Se svolením společnosti LEGO® zoom_in Stavebnice LEGO® DUPLO® jsou skvělé pro všechny malé objevitele

A dětem se jistě budou líbit pokojíčky, kde nechybí útulná postýlka a pohádková knížka na dobrou noc. Příjemnou atmosféru navodí světelná kostka v lampičce v podobě hvězdy, kterou mohou zapínat a vypínat.

Jak se přihlásit k testování stavebnice Rodinný dům 3 v 1 od LEGO® DUPLO®

K přihlášení do testování stačí vyplnit krátký formulář. Jedinou podmínkou je věk dítěte, který by měl být v rozmezí jeden a půl až čtyři roky.

Po skončení výzvy deset z vás obdrží domů stavebnici LEGO® DUPLO® Rodinný dům 3 v 1, kterou budete v průběhu následujících přibližně dvou týdnů se svými dětmi testovat.

Výzva již byla ukončena.

Jak si hrát s LEGO® DUPLO®?

Jak se vám zlíbí! Stavebnice LEGO® DUPLO® jsou skvělé pro všechny malé objevitele. S kostkami si vydrží hrát celé dětství a pořád se budou učit něco nového.

Jediný správný způsob hraní nebo stavění neexistuje. V každém věku má hra jinou podobu a děti při ní objevují a poznávají něco jiného. Na začátku kostky létají po celém pokoji. A tak je to správně. To je první fáze hry a poznávání světa. Házení kostek okolo sebe pomáhá dětem objevit prostor kolem nich, nacvičit úchop a potrénovat jemnou motoriku. 

Motorické dovednosti si děti zlepšují i později, kdy se pomalu učí kostky spojovat a rozkládat. Věděli jste, že fáze rozkládání předchází fázi stavění? Až později získá dítě dovednost kostky skládat na sebe a vytvářet jednoduché stavby.

Samotné spojování kostek začíná v roce a půl a každým rokem se v něm děti zlepšují. Od věží se za několik měsíců dostanou až ke složitým konstrukcím. Kromě jemné motoriky si tak osvojí i pocit hrdosti na svůj výtvor i radost z jeho dokončení. Jemnou motoriku pak cvičí na otevírání dveří a okének nebo posílání autíčka po podlaze rodičům k nohám.

Vrcholem hry je pro děti objevení možností hrát v příběhu nejrůznější role. Zkuste si s nimi přehrát nějakou známou situaci. Se stavebnicí LEGO® DUPLO® Rodinný dům 3 v 1 například večerní rituál, kdy si spolu vyčistíte zoubky a večer přečtete pohádku před spaním. Nebo s nimi zkuste uvařit oběd ze surovin, které najdete na zahrádce u domu. Pro děti to bude cenný zdroj poznání i zábavy.  

Kostky LEGO® DUPLO® přežijí i těžké nárazové zkoušky

Učení hrou je víc než jen elegantní motto. Je to hlavní filozofie společnosti LEGO. Stavebnice podporují emoční dovednosti, které dětem pomohou vykročit do života šťastně a sebevědomě. Proto jsou stavebnice LEGO® DUPLO® dělané na míru těm nejmenším a rozvíjejí v nich vytrvalost, sebevyjádření a sebedůvěru.

Kostky LEGO DUPLO jsou dvakrát větší než standardní kostičky LEGO®, proto výborně padnou do malých dětských ruček. A také splňují všechny bezpečnostní standardy. Při testování kostky bez úhony přežily dětskou zvídavost při pouštění kostek z výšky, házení i dětskou snahu o jejich zničení. Vyzkoušené jsou dokonce i na napodobeninách potu a slin, aby se ověřilo, zda barva zůstane i po letech hraní stejná.