Vybrané články pro vás zdarma

To nejzajímavější z Česka i ze světa každé ráno do Vaší emailové schránky

Děkuji, již jsem odběratelem
Deník

Naše školka: Mateřská škola Boharyně

Hradecko - Naše školka - projekt Moje první tablo: Když jsem šel poprvé do školky, byla ve mně malá dušička. Nevěděl jsem, jak to bez mámy a táty zvládnu. Dnes už bych se ale bez školky neobešel a chci, abyste všichni viděli, kam chodím a jaké tam mám kamarády!

Mateřská škola Boharyně.Zdroj: Deník/ Pavla Horynová

Mateřská škola je školou jednotřídní a nachází se v klidném místě v těsné blízkosti základní školy. Přijímány jsou děti od 3 do 6 let věku. Ve školce se nachází třída spojená s hernou a ložnice. Tyto místnosti jsou propojeny s šatnou, kabinety a sociálním zázemím. Mateřská škola má dostatečně velké prostory a vhodné uspořádání, které vyhovuje činnostem dětí. Na budovu bezprostředně navazuje zahrada s nově rekonstruovaným pískovištěm a hracími prvky.

Mateřská škola Boharyně.Zdroj: Deník/ Pavla Horynová

Děti se v zimním období věnovaly Pohádkovému lyžování. O Velikonocích pojedou na výlet do Kutné Hory a chystají se navštívit Studijní a vědeckou knihovnu v Hradci Králové. Během léta budou pořádat Sportovní dopoledne a zúčastní se Sportovní olympiády v nedalekých Nechanicích.

Na konci roku proběhne Pasování předškoláků. Do školy se už těší Lukáš, Vanesska, Adámek, Dominik, Matthiasek a Mareček.

Příště představíme předškoláky z MŠ Slatina, Hradec Králové.

Dále z vašeho Deníku

Akční letáky