deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
Deník

Přehledně:

Klíčové události války na Ukrajině, mapa invaze, počty uprchlíků

Naše školka: Mateřská škola Nepolisy

Hradecko - Naše školka - projekt Moje první tablo: Když jsem šel poprvé do školky, byla ve mně malá dušička. Nevěděl jsem, jak to bez mámy a táty zvládnu. Dnes už bych se ale bez školky neobešel a chci, abyste všichni viděli, kam chodím a jaké tam mám kamarády!

Mateřská škola Nepolisy.Zdroj: Deník/ Pavla Horynová

MŠ Nepolisy je dvoutřídní. O pohodu a příjemné prostředí se starají čtyři učitelky a čtyři provozní pracovnice. Školka pořádá mnoho aktivit. Například logopedickou prevenci, kurzy plavání, pravidelné návštěvy nejstarších dětí v ZŠ, ekologické programy, divadelní představení a koncerty, seznamování s anglickým jazykem, rozvoj grafomotoriky, besídky pro rodiče, tvořivá odpoledne s rodiči (pracovní dílny) a rozvoj čtenářských dovedností– návštěvy v knihovně.

Mateřská škola Nepolisy.Zdroj: Deník/ Pavla Horynová

PMezi tradiční akce mateřské školy patří Drakiáda, Den strašidel a duchů, Mikulášská nadílka, Vánoční besídky, Velikonoce s lidovými tradicemi, besídky ke Dni matek, Den země, čarodějnický rej, oslava Dne dětí, fotbalový turnaj pro okolní MŠ „O fotbalový míč“, Rozloučení se školáky. Rodičům nově přijatých dětí školka umožňuje adaptační režim.

Příště představíme předškoláky z MŠ Převýšov.

Hlavní zprávy