více >>
Deník

Naše školka: MŠ Lhota pod Libčany

Hradecko - Naše školka - projekt Moje první tablo: Když jsem šel poprvé do školky, byla ve mně malá dušička. Nevěděl jsem, jak to bez mámy a táty zvládnu. Dnes už bych se ale bez školky neobešel a chci, abyste všichni viděli, kam chodím a jaké tam mám kamarády!

Mateřská škola Lhota pod Libčany.

Školka Lhota pod Libčany

„Jsme venkovská mateřská škola Písnička, protože se u nás často a rádo zpívá. Hezká písnička nás provází celým dnem téměř při všech činnostech - je účinnou motivací, dovede vyjádřit radost i smutnou náladu, pěkně se při ní usíná, tancuje i cvičí.“

Budova se nachází v centru obce uprostřed rozlehlé zahrady se vzrostlou zelení, pískovištěm, altánem a množstvím průlezek a dalších herních prvků, kde děti získávají fyzickou zdatnost, obratnost a pohybové dovednosti.

Mateřská škola Lhota pod Libčany.

Mezi tradiční akce školky během školního roku patří Zahradní slavnost s rodiči „Loučení s létem“, Vánoční slavnosti, Masopust, aneb maškary jdou, Vynášení smrtholky a vítání jara, Den Země - zasadíme strom, Strojení a vynášení čarodějnice, Den matek - besídka, divadelní představení pro maminky a veřejnost, Sportovní olympiády, Jahodový piknik, Cesta za pokladem, Den dětí - hry, soutěže, zábava, Loučení se školním rokem a budoucími prvňáčky a pravidelné procházky.

Příště představíme MŠ Kosice.

Dále z vašeho Deníku

Akční letáky