Michal Staněk, 23 let, Hradec Králové:
Na Euro se podíváme díky výhře v jedné soutěži, a to 12. června na zápas Řecko – Česká republika. Jedeme autem po vlastní trase a vyrážíme brzy, abychom nasáli atmosféru turnaje. Návrat plánujeme podle výsledku utkání.

Míla Kůta, 29 let, Jičín:
Nejel. Fotbal sice hraju rekreačně, ale dívat se na něj nemusím. Do českého fotbalu se podle mého mínění vráží  neúměrně  mnoho  peněz, které by mohly pomoci  například basketbalu, atletice, volejbalu a házené.

Klára Gümplová, 18 let, Hradec Králové:
Já bych určitě na Euro jela, je to blízko. Fotbal mám ráda a taky ho sama hraju. Chtěla bych zažít tu atmosféru. Český tým posledních pár let nehraje moc dobře, jeho výsledky jsou otřesné, ale věřím, že by mohl nějaký ten bod uhrát.

Tomáš Zahradník, 18 let, Rychnov nad Kněžnou:
Na Euro se nechystám, ale kdyby byla možnost, určitě bych vyrazil. Patřím mezi sportovní fanoušky, takže sleduji i fotbalovou reprezentaci. V současnosti ale nemám takové finanční prostředky, takže budu fandit u televize.

Jiří Hubka, 32 let, Náchod:
Naše skupina se hraje ve Wroclawi. To je za humny. Kdyby jeli i kamarádi, určitě bych se přidal. Musí to být super zážitek fandit na stadionu s dalšími čtyřiceti tisíci fanoušky. Tak hlavně aby kluci na trávníku taky něco předvedli.