Anna Vašíčková, 23 let, Třemošnice, kadeřnice:
Miloše Zemana bych se zeptala, zda si myslí, že je pro hlavu státu důstojné vystupovat na veřejnosti opilý a ohánět se takovými vulgarismy, které se by si nahlas troufnul říct málokdo. A pak se ještě za své chování ani neomluvit a všechno to popírat.

Adam Souček, 20 let, Hradec Králové, student
Pokud bych našeho prezidenta někde ve městě potkal, zeptal bych se ho, co si myslí o aktuální situaci na Ukrajině a pak také na to, proč si myslí, že  média lžou a co s tím jako hlava státu hodlá dělat. Jen nevím, zda by mi aspoň na něco z toho odpověděl.

Václav Preclík, 26 let, Rychnov n. K., kvalitář:
Kdybych se setkal s prezidentem Milošem Zemanem, zeptal bych se ho na jedinou otázku, která se v současné době v mém okolí často rozebírá. Dotázal bych se, jak  se staví k problematice syrských uprchlíků a poskytování azylu těmto lidem v České republice.

Josef Podolský, 83 let, Dobruška, důchodce:
Zeptal bych se na to, jaký má pan prezident názor na současnou  státní podporu sportování lidí a zejména dětí na malých městech a vesnicích. Zda podle něj stát dostatečně dohlíží a přispívá na to, aby současná mladá generace žila zdravě a měla dostatek pohybu.