Pozvánka ze čtvrtečního programu
16.04 - 18.00 Advent s Českým rozhlasem Hradec Králové! Zveme vás na netradiční živé vysílání z centra Hradce Králové. Ve čtvrtek 17. prosince od 16 hodin se v rámci adventních trhů setkáte se zajímavými hosty a rozbalíte si vánoční dárky. Místo vysílání poznáte snadno – před kavárnou Assenza na Masarykově náměstí vyroste les, v kádi budou šplouchat kapři a k tomu znít koledy v podání skupiny Klapeto. Zveme vás právě ve čtvrtek v podvečer na Advent s Českým rozhlasem Hradec Králové. Přímý přenos moderují Lada Klokočníková a Pavel Kudrna.

Přes obrovské pracovní vytížení jste nezanevřela na východní Čechy a stále jezdíte domů do Rtyně v Podkrkonoší. Rodina vás sem táhne stále, Kamilo, viďte.
Myslím si, že to tak budu mít celý život. Jsem absolutně rodinný typ a jednou bych si chtěla vytvořit takovéto zázemí, až budu mít manžela, děti, psy a nějaký malý baráček nebo byt. Mám to ráda a ráda se sem vracím, protože tady cítím takový ten klid a pohodu. Praha je výborná na práci a dá se tam dělat plno věcí, ale pak přijedu sem a cítím se tu opravdu doma, je to tady takové poklidnější.

A kde prožijete letošní Vánoce vy, Pepo?
V kruhu rodinném v Praze.
S tátou, mámou, babičkou 
a sestrou Aničkou.