Leoš Heger, Hradec Králové:
Na sportovcích je stále vidět, že duch olympismu stále žije. Není však pochyb, že se sport čím dál více komercionalizuje. Ale mám pocit, že právě na olympiádě to na chvilku přestane. A hry tak mají stále smysl.

Petra Hrdinová, Bystřec:
Olympiádu sleduji a mám radost, když Češi získají cenný kov. Smysl mají pro sportovce, pro ty, kteří se účastní, je to určitě velký zážitek. Je to nejvíc, čeho můžou dosáhnout.

Petra Jablonská, Doudleby nad Orlicí:
Smysl stále mají, nevidím důvod, proč by neměly. Měl by se spíš dávat pozor na to, kdo je pořadatelskou zemí. Z důvodu financování her, ale také například kvůli přístupu k lidským právům.

Martin Čáp, Úpice:
Abych řekl pravdu, moc mě letošní olympijské hry nezajímají. V televizi jsou ve špatný čas a už to pro mě není záživné jako dřív. Úspěchy našich mě ale baví a přeju jim je.

Ondřej Drahoňovský, Železnice:
Olympiáda je pro sportovce to nejvíc. Letošní hry ukázaly, jakou základnu má český tenis a pak je tu zlatý borec Krpálek. Olympiáda má určitě smysl. Rekordy se přece musí překonávat..

Marcela Chvojková, Chrudim:
Olympiáda smysl má - sejdou se sportovci různých národností, fandí si navzájem. Během olympiády by se však nemělo válčit a podívejte se, jak to dnes ve světě vypadá.