Martin Hosták, trenér hokejistů Hradce:
Přijde mi neuvěřitelné, co někteří  lidé dokáží ve jménu svého zisku. Vůbec nevěřím, že celé je to dílem náhodné chyby při pálení, určitě šlo o záměr. Nicméně aféra mě od pití alkoholu neodradí, ale snad obavy mít nemusím, protože lihovinou mě nepohostíte. Tvrdý alkohol moc nepiju. K jídlu si dám spíše pivko, k poklidnému a příjemnému večeru se pak krásně hodí třeba sklenka výborného vína.

Lukáš Gilányi, Laxus, pomoc pro uživatele drog:
Hromadná otrava je velký problém, který ovšem zcela jednoznačně ukazuje na to, jak je u nás rozšířené pití alkoholu a co pro něj jsou lidé schopni riskovat. Nákupům levného alkoholu bez prokázaného původu se vždy dařilo a teď se ukazuje, jaké to může mít důsledky. Proto se vždy pochybným zdrojům, jakými jsou pro mě třeba pouliční stánky, vyhýbám. Z alkoholu mám nejraději pivo, v případě destilátů pak jamajský rum.

Ema Hubáčková, operní pěvkyně:
V první řadě je mi nesmírně líto všech, které toto neštěstí postihlo, a jejich rodin. Je to velmi  smutné a mohlo to zasáhnout kohokoli z nás. Alkohol nemám ráda. Sama se napiju opravdu pouze příležitostně a velmi málo a v tom případě preferuji dobré a kvalitní červené víno anebo sladké pití pro dámy. Alkohol, který jsme měli doma pro pečení, například rum, jsme vylili a kupovat nebudeme dlouho žádný.