EMA HUBÁČKOVÁ, operní pěvkyně

Počasí letošního rozmarného léta, kdy chvíli prší a chvíli jsou zase tropická vedra, mi žádné moje plány zatím vůbec nezměnilo. Každý den stojí za to prožít naplno, a tak se ráda probudím do deštivého oblačného dne stejně tak jako do toho slunečného a zbytečně to opravdu neřeším. Nemá to cenu, kazit si naládu věcmi, které člověk stejně nemůže ovlivnit

MARTIN HOSTÁK, trenér hokejistů Hradce

Léto je opravdu plné extrémů. Vzhledem k tomu, že jsme v tréninkovém zápřahu v pardubické hale, není to pro mě až tak stěžejní, co se práce týče. Minulý víkend nás ovšem bouře spláchla z Lužnice těsně před Rožmberkem a to nebyl příjemný zážitek. K tomu nám kroupy udělaly z karoserie golfový míček. Ale teď zase bylo pár krásných dní.

PAVEL BRADÍK, bývalý hejtman kraje

Mé plány nebyly počasím nikterak poznamenány, neboť má dovolená se nesla ve znamení příprav na svatbu mé nejmladší dcery, která proběhla dle našich přání a představ. Takže jsme skutečně počasí nevěnovali tu pozornost jako v situacích, kdy bychom se rozhodovali kam na dovolenou. A ten déšť určitě přírodě prospěje.

LUKÁŠ GILÁNYI, Laxus, pomoc pro uživatele drog

Letošní léto mi zatím plně vyhovuje. Výkyvy počasí k prázdninám patří, takže mi náladu nezkazila extrémní vedra ani občasné lijáky. Na dovolenou

se ale teprve chystám, takže zkažené plány ještě mohou přijít. Vzhledem k tomu, že mi ovšem dobrou polovinu dovolené zabere oprava bytu, myslím si, že může být jak chce. Jen ať nemrzne.