Jiří Vlček, exšéf okresního úřadu:
V životě člověka jsou okamžiky, kdy pro své zdraví je ochoten udělat cokoliv. V našem městě se nově nabízí možnost léčby pomocí  méně známé čínské medicíny. Ať už je jakkoli úspěšná, určitě v takových případech má svůj význam. Souhlasím i s názorem odborníků, že by mohla být vhodným doplňkem u nás vžité medicíny klasické. Pokud pacientovi zmírní bolest, bude to velký úspěch!

Michaela Hartigová, basketbalistka Hradce:
Tradiční čínská medicína je způsob medicíny, který je dlouhodobě uznávaný  po celém světě. Osobně jsem se kdysi k této alternativní léčbě také uchýlila a musím říci, že to mělo kladné výsledky. Takže si myslím, že tuto skutečnost můžeme jen uvítat a věřím, že čínská medicína si i v Hradci Králové najde své příznivce!

Pavel Svoboda, ředitel speciálních škol:
Na základě zkušeností z blízkého okolí nejsem velkým příznivcem léčitelů a alternativních metod. Nezatracuji je zcela, ale nikdy jsem prokázané velké úspěchy nezaznamenal. Ale čínská medicína je trošku jiný příběh. Založený na historických zkušenostech, výborných znalostech lidského těla, sepětí s přírodou. Taky, a to je dost podstatné, prokazatelných dobrých výsledcích. Využívá i psychiku, sebekázeň a víru. Takže! Já bych se toho nebál!

Tomáš Vymetálek, architekt:
Tradiční čínská medicína je propracovaný léčebný systém, které funguje už více než pět tisíc let, takže není žádný důvod jí nevěřit. Naopak, je škoda, že ji objevujeme až teď. Četl jsem, že v Číně je dobrý doktor ten, který má nejméně pacientů, protože už všechny vyléčil. Sám jsem před lety zkusil akupunkturu. Měl jsem zpočátku z těch jehliček v hlavě docela obavy, ale výsledky se dostavily a určitě bych to doporučil.