Jiří Vlček, exšéf okresního úřadu:
Fotbal sleduji sporadicky. Ale naše fotbalisty budu podporovat aspoň u televize. Mám tu možnost, že nevynechám ani chvíli. Doufám a věřím, že  se dobře umístí, netroufám si ale tipovat přesně jak. K dobrému umístění jim přeju hodně štěstí, kterého je vždy zapotřebí. Bylo by velmi příjemné zase slyšet naši hymnu.

Michaela Hartigová, basketbalistka Hradce:
Mistrovství Evropy budu určitě sledovat. Nevím, jak ostatní zápasy, ale souboje našich fotbalistů bych si nerada nechala ujít. Bylo by fajn, kdyby si s sebou trochu toho fotbalové štěstíčka odvezli. Teď už jen držet palce, aby se jim dařilo, minimálně jako hokejistům a vykročili tou správnou cestou. Medaile by jim rozhodně slušela!

Pavel Svoboda, ředitel speciálních škol:
Na Euru bych moc přál naším reprezentantům co největší úspěch, už na něco pořádného čekáme dost dlouho. A když ne úspěch v podobě umístění, tak alespoň důstojné výkony. Na „bednu" to asi ale nebude. Pokud bude počasí, které mne nebude nutit ven, do přírody, tak se asi dívat budu.

Tomáš Vymetálek, architekt:
Našim klukům bych moc přál postoupit z těžké základní skupiny, už to by byl velký úspěch. Los nám tentokrát moc nepřál. Úvodní zápas proti Španělům bude přetěžký, vždyť vyhráli poslední dvě Eura, nemáme co ztratit. Chorvaté jsou dost náladoví, porazit by se dali. No a Turci jsou silní a bojovní, mají zkušené hráče. Takže budou to nervy.