Martin Hosták, hokejový expert:
Očkování proti chřipce se mi nezdá jako dobré řešení. Pokud je člověk přiměřeně otužilý 
a bez zdravotních problémů, měl by si s chřipkou během pár dnů v posteli poradit. Pokud je oslabený, očkování mu nepomůže. Zažil jsem situaci, kdy 
v hokejovém týmu onemocněli chřipkou pouze ti hráči, kteří se nechali očkovat. Podle všeho se nejspíše  objevila nová mutace viru.
Verdikt: NE

Lukáš Gilányi, Laxus, pomoc pro uživatele drog:
Kampaně se mi moc nelíbily. Myslím, že očkování proti chřipce je kromě specifických případů zbytečné. Očkován tedy nejsem a nechystám se na to. Snažím se chránit pomocí běžných metod a pokud dojde na nejhorší, chřipku prostě vyležím a vypotím. Při teplotě do 38 stupňů mi pomáhá horký čaj, když je teplota jen zvýšená, zaženu blížící se nemoc extra porcí chilli.
Verdikt: NE

Pavel bradík, bývalý hejtman kraje:
Odpověď bych nechal na lékařích. Já sám se očkovat nedávám, spíše se zaměřuji na prevenci: ranní ledová sprcha, pohyb a zvýšený přísun vitamínů.No a když je nejhůř, mám po ruce vždy svou oblíbenou valašskou medicínu ze švestek. A když již nemoc propukne, je dobré obrátit se k humoru.  Náš satirik J. R. Pick například píše: „Kolikrát si pro sebe tak pravím, že je líp být nemocným než zdravým. Nemocný o uzdravení snívá, zdravým však chybí perspektiva.
Verdikt: NEVÍM

Ema Hubáčková, operní pěvkyně:
Nevím, zda je či není lepší nechat se očkovat. Kdysi jsem prodělala těžkou chřipku a spoléhám se na vlastní imunitní systém.  V souvislosti se svým povoláním přicházím do styku s množstvím lidí a v mé hudební školičce pro děti jsem také zvyklá na ledajaké nemoci. Myslím, že už jsem dost imunní. Osobně lidské tělo považuji za dokonalý stroj, a pokud je v harmonii a nepoškozujeme jej, má lidský organismus a jeho imunitní systém samoléčebnou schopnost.
Verdikt: NE

Výsledek hlasování 3:1. Podle poroty převládl názor, že je lepší se nedávat očkovat. Je to prý zbytečné.