Lukáš Gilányi, Laxus, pomoc pro uživatele drog:
Těch období je hned několik a všechny je mám spojené s hudbou, tehdejším životním stylem a událostmi. Takže bych si rád udělal výlety do dvacátých a třicátých let minulého století v USA, do šedesátých a sedmdesátých na Jamajku, do stejné doby v Británii a do osmdesátých let v USA. Hlubší historie mě neláká a jinak jsem spokojený s dobou, ve které žiji.

Ema Hubáčková, operní pěvkyně:
Ještě jsem neměla možnost navštívit archeopark ve Všestarech, ale je to zajímavý tip pro volnočasovou aktivitu. Zvláště až bude pravěká vesnice rozšířena na další expozice. Poučení z historie je pro nás nesmírně cenné. Ovšem do minulosti bych se nevracela, a do pravěku v žádném případě. Ale určitě bych se ráda podívala do blízké i daleké budoucnosti.

Tomáš Vymetálek, architekt, tvůrce nového 
územního plánu:
Do žádné historické doby ani na jiné místo bych se určitě vracet nechtěl. Tuhle nostalgii nemám. Současná doba, se vším co k ní patří a i s tím, co ji chybí, mi osobně naprosto vyhovuje.  Procestoval jsem toho sice hodně, ale jsem rád, že žiji právě tady a teď v Čechách a v Gočárově Hradci. Rozhodně bych za jinou dobu nechtěl měnit.

Jeden z porotců by se rád podíval do několika období minulého století. Další z nich je spokojen s přítomností a poslední porotkyně by spíše viděla do budoucnosti.