Michala Hartigová, basketbalistka Hradce:
Jaromír Jágr je bezesporu největší ikona českého hokeje. Přiznám se, že až tak podrobně ho nesleduji, ale pro mě hraje pořád super a je platným hráčem národního mužstva a věřím, že to potvrdí i letos a bude medaile!

Pavel Svoboda, ředitel speciálních škol:
Jaromír Jágr na mě působí víceméně konstantně, tedy jako dokonalý profesionál a bezvadný chlap, kterému je blízký humor, a který zároveň dává zabrat mýtům o věku. Vzor reprezentanta. Zkrátka – u mě dobrý.

Jiří Vlček, exšéf okresního úřadu:
Jágr je dnes pojem. Téměř každý Čech ho zná, protože hokej je náš národní sport a „kdo neskáče není Čech". Není mnoho těch, kteří se tak významně proslavili a reprezentují naši vlast. Mám radost z toho, že se Jaromír Jágr vrací do našeho týmu na mistrovství světa a těším se moc, že budu sledovat naše bojovné mužstvo – hlavně samozřejmě hráče s číslem 68!

Tomáš Vymetálek, architekt:
Jarda Jágr je pro mne fenoménem totálního sportovního profesionála a  skvělého člověka, ve kterého postupně dozrál. To co dokázal v hokeji už asi žádný Čech nezopakuje. Líbí se mni na něm, že přes všechny své úspěchy zůstal v jádru skromný, stále na sobě maká, dokáže uznat, když je soupeř lepší, je veselý a umí perfektně stmelit tým.