Michala Hartigová, basketbalistka Hradce:
Našeho prezidenta akceptuji, zvolila si ho polovina národa, ale můj hlas ve volbách směřoval pro jiného, nejmenovaného, kandidáta … Takže myslím, že tím je má oblíbenost našeho současného prezidenta více než zřejmá a není potřeba cokoliv dalšího dodávat.

Jiří Vlček, exšéf okresního úřadu:
Prezidenta Miloše Zemana v oblibě nemám. Bohužel, musím   uznat, že byl zvolen demokraticky.  Jak jsem poznal za dobu jeho kampaně i vlády, jeho vystupování je v mnoha případech urážlivé, vulgární a mocichtivé. Ke skutečné demokracii má hodně daleko. Slíbil, že sjednotí naši společnost, ale neděje se tak.

Tomáš Vymetálek, architekt:
Přestože to zrovna nebyl můj prezidentsky favorit tak uznávám, ze je to člověk velmi chytrý, pohotovy, vzdělaný. Navíc má svůj typicky bonmotový nadhled. Vadí mi ale jeho nedoléčené virózy, se kterými chodí na veřejnost, jako například posledně při odemykáni korunovačních klenotu. Ale zas je dobře, že nesbírá plnící pera.

Pavel Svoboda, ředitel speciálních škol:
No, tak to je docela záludná otázka. Za co všechno, či spíše nevšechno, se  dneska zavírá? :) Intelektovou a vzdělanostní úroveň, pohotovost, schopnost být svůj a svým způsobem i rychlost a vtipnost reakcí na prezidentovi oceňuji, ale nemám rád, když se lidé urážejí a ponižují. A taky moc nemusím neomylné.