Michala Hartigová, basketbalistka Hradce:
Jako sportovec o jejich výborných výkonech  určitě vím a sleduji to ,i když prozatím  bohužel ne osobně. Doposud nebyla příležitost jít zafandit na stadion , většinou máme v době zápasů trénink , nebo zrovna také hrajeme,tak pak zbývá jen fandit u televize. Jejich úspěchy jsou pro mě milým překvapením ! Je dobře, že 
v Hradci je zase po dlouhé době extraliga  a každý fanoušek sportu si najde to svoje.

Tomáš Vymetálek, architekt:
Hradecký hokej sleduju. Je paráda, jaká se na zimním stadionu během sezony vytvořila divácká atmosféra. Ale na druhou stranu se musím přiznat, že bych tedy na začátku extraligy nečekal, že se týmu bude takhle dařit. Samotný postup do play off už je skvělý úspěch. Doufám, že o víkendu, za vydatné pomoci hradeckých fandů, zdoláme ve dvou zápasech čtvrtfinále Zlín a nakonec půjdeme z téhle vyrovnané série do semifinále!

Jiří Vlček, exšéf okresního úřadu:
Mezi ty žhavé fandy hokeje nepatřím. Hrají-li ti naši hradečtí a zápas je přenášen televizí, udělám si čas a velmi rád se na zápas podívám. Z jejich dobrých výsledků mám upřímnou radost a samozřejmě jim fandím, vždyť bydlím v Hradci. Určitě držím palce, aby jim štěstí i nadále přálo !

Pavel Svoboda, ředitel speciálních škol:
Jsem velmi špatný divák, na hokej a na fotbal chodím opravdu výjimečně. Hradecký hokej sleduji tedy jen na dálku, ale mám přehled o tom, jak hrají a jak se jim daří. Tím, že jsou Hradečáci, tak jim taky fandím. Ovšem nevím, zda bych měl víc fandit našim nebo Jihočechům. Ale asi to je jedno.