Tomáš Vymetálek, architekt:
Krev, plazmu ani kostní dřeň jsem zatím nikdy sám nedaroval ani ji naštěstí nikdo z naší rodiny nepotřeboval. Ale obdivuji dárce těchto životadárných tekutin , je moc dobře, že jich neubývá.Takže akci hradeckých učitelů samozřejmě držím palce.

Jiří Vlček, exšéf okresního úřadu:
Sám jsem krev nedaroval, ale byl jsem připraven v akutních případech pomoci. Teď již nemám potřebný  věk. Dárcovství považuji za jednu z nejušlechtilejších činností k záchraně lidských životů. Zejména si vážím těch, kteří darují krev vícekrát.

Emam Hubáčková, operní pěvkyně:
Krev je nezastupitelná. Velmi oceňuji dobrovolné dárce krve a rozhodnutí hradeckých učitelů je nesmírně lidské. Já jsem dávala krev jenom  jednou a moc dobře to na mne nepůsobilo, ale moje maminka byla řadu let pravidelným dobrovolným bezplatným dárcem krve a krevní plazmy a získala Zlatou plaketu Jánského.

Pavek Svoboda, ředitel speciálních škol:
Akce kolegů z uměleckých škol je mi rozhodně sympatická. Krev jsem v mladším věku daroval několikrát, a zdarma, ostatně jako všichni z rodiny. Ovšem dcera, až do miminka, byla dárcem skoro fanatickým. Pokud by někdo na mně krev chtěl nyní,  kdykoli. Ale přiznám, že radši v konkrétních případech.