Martin Hosták, hokejový expert:
K pejskům mám kladný vztah, ale neumím si představit, že bychom nějakého měli. Vzhledem k neustálému cestování by se u nás neměl moc dobře, byl by víc někde na hlídání než s námi. Pokud už bych měl vybírat, asi bych volil čistokrevného psa.
Verdikt: ČISTOKREVNÝ PES

Jiří Vlček, exšéf Okresního úřadu HK:
Pejsky mám velmi rád, ale právě proto, že bydlím v bytě, kde by nemohli spokojeně žít,  si je pořizovat nemohu. Je to velká starost i zodpovědnost. Vzal bych si nejraději voříška ze známého prostředí. U pejska z útulku bych musel nejdřív poznat jeho povahu.
Verdikt: VOŘÍŠEK

Ema Hubáčková, perní pěvkyně:
Jmenoval se Badeček, byl to nejkrásnější voříšek na světě a byl můj. Měl chytré hnědé oči 
a překrásnou dlouhou měkoučkou smetanovou srst. Vypadal jako luxusní klubíčko vyčesané mohérové vlny. Hezčího pejska jsem už neviděla  a jiného už bych nechtěla. Teď s námi bydlí legrační králíček Karlíček, kterého jsme si vychovali, vycvičili a poslouchá jako pejsek.
Verdikt: VOŘÍŠEK

Lukáš Gilányi, Laxus, pomoc pro uživatele drog:
Můj vztah k psům je bez výjimky kladný, celý život totiž žiji v jejich společnosti. Zcela jednoznačně mám raději voříšky, protože jsou chytří, originální, mají unikátní osobnost a skvěle se přizpůsobí téměř všem podmínkám. Důkazem je pes, který se z ulice dostal do hradeckého útulku a pak k nám domů. Je stále veselý, má rád lidi a cestování.
Verdikt: VOŘÍŠEK

3:1 – Voříšci u porotců jednoznačně zvítězili, ale je jasné, že nejlepší 
a nejhezčí pes je vždy ten, který s vámi žije.