Jiří Vlček, exšéf okresního úřadu:
Patřím do skupiny lidí, která zná fotbal z televize a tisku. Přesto si myslím, že zahraniční investor hradeckému fotbalu rozhodně neuškodí. Město by tak mohlo mít větší možnost se zabývat mnohem důležitějšími věcmi vyplývající ze zákona, např. školy, školky, silnice, cesty apod. Fotbal je pouze menší součástí veřejného zájmu.

Michaela Hartigová, basketbalistka Hradce:
Určitě zahraniční partner nebude na škodu, přísun financí hradeckému fotbalu nijak neublíží, ba naopak. Samozřejmě by byl lepší sponzor český, ale v dnešní době není tato volba ničím výjimečným. Na fotbal ráda zajdu, ale počkám si až pod ta hradecká lízátka.

Tomáš Vymetálek, architekt:
Myslím, že hradeckému klubu by vstup strategického partnera pomohl. Podle mne nezáleží až tak na tom, zda určitý podíl v klubu odkoupí někdo z Čech, Německa nebo z Itálie. Důležité je, aby měl opravdu chuť a pak taky finanční prostředky hradecký fotbal někam výrazně posunout a třeba se i podílet na spolufinancování nového stadionu. V Itálii má díky Pavlu Nedvědovi český fotbal dobrý zvuk tak se nechme překvapit jak jednání s Italskými zájemci dopadne.