Ema Hubáčková, operní pěvkyně:
Změna času má jistě svá pro a  proti. Hlavním důvodem se vždy uváděla úspora energetické energie. Myslím, že dnes to již tak aktuální není. Dočetla jsem se, že úspory jsou zanedbatelné. Je možné, že změna ovlivňuje náš biorytmus, a z toho pramení zdravotní potíže řady lidí právě v tomto období. Mně osobně žádné potíže nepůsobí, ale jejím příznivcem nejsem.
Verdikt: NE

Martin Hosták, hokejový expert:
Změna času mi problémy nedělá. Vzhledem k mým pracovním cestám, které jsou časově velmi nepravidelné, spím v každou denní či noční hodinu bez problémů. Na druhou stranu si myslím, že spoustě lidí problémy dělat může. Je dobré mít tyhle věci sjednocené alespoň v rámci kontinentální Evropy. Dost dobře si neumím představit, že  by na Slovensku byl jiný čas.
Verdikt: NE

Lukáš Gilányi, Laxus, pomoc pro uživatele drog:
Stejně jako přechod na zimní čas mi ani návrat k tomu letnímu nevadí a nepociťuji žádné komplikace. Klidně bych ale obě změny zrušil, protože je považuji za zbytečné.
Verdikt: NE

Jiří Vlček, exšéf Okresního úřadu HK:
Změna času mi evidentně, stejně jako mnoha jiným, vadí a způsobuje obtíže. Zrušil bych ji. Ekonomické důvody pro její někdejší zavedení již dávno pominuly. Chápu složitost situace a nezbývá mi tedy, než se přizpůsobit.
Verdikt: ANO

3:1 – Třem porotcům změna času nevadí, ale ani nejsou jejími zastánci.