S moderátorkou Ladou Klokočníkovou si povídali především o letošním ročníku soutěže Muž roku, jehož finále se uskuteční 23. srpna v Náchodě.

Kolik zájemců se přihlásilo do letošního ročníku soutěže?
DN: Sedm set sedmdesát sedm. Z nich jsme vybrali dvanáct finalistů.

Samotný finálový večer nabídne spoustu disciplín, zúčastní se jej v porotě i v zákulisí mnoho známých tváří. Předpokládám, že zorganizovat finále soutěže Muž roku je velmi náročné.
DN: Je to neustálý boj, člověk musí pracovat od rána do večera, ale vzhledem k tomu, že se člověk seznámí s novými tvářemi, s novými hvězdami, mě to velmi baví. Letos v porotě poprvé zasedne například Pavel Trávníček nebo Ljuba Skořepová, která pochází z Náchodska a oslaví tady  devadesátiny. Zavítá tam řada známých tváří, bude tam Kamila Nývltová, Vašek Noid Bárta, bude tam vystupovat Míša Nosková, Tomáš Savka, Yveta Blanarovičová a řada dalších.

Je čas dovolených: jak si představujete svoji ideální dovolenou?
DN: Já bych volil Istanbul,  to město miluji – ten mix různých kultur. Miluji plavbu po Bosporu, istanbulské památky i nakupování. Zbožňuji, když si můžu sednout do nejvyššího patra cukrárny,  dát si kafíčko a dort a koukat na mešity, tak to bych bral, klidně celý týden.
MG: Já bych nejspíš letěl do Jižní Ameriky, vystoupat na vrchol Machu Picchu. To je můj sen dostat se do těchto míst a projít celou tu trasu, která trvá zhruba čtyři dny, pokud šlapete dvanáct hodin denně.  Je to spíše spirituální, než turistický výstup. To mě nesmírně láká. Snad se tam někdy podívám.