Zastupuji Charitu - Klubko s nití pomáhá, kde ženy, ale i muži (jeden dokonce háčkuje s babičkou v tomto domově) dobrovolně pletou nebo háčkují čtverečky, které se poté kompletuji do dek. Deky se potom rozdávají právě do domovů důchodců, do kojeneckých ústavů, azylových domů pro matky s dětmi, dětských domovů. Tam všude je potřeba nějak pomoci. A k tomu všemu nám pomáhají právě šikovně ruce těchto babiček.

Chtěla bych jim z celého srdce touto cestou poděkovat za to, že i ony se s nadšením zapojily do tohoto projektu. Jsou to babičky Miluška V., Vladimíra K., Maruška K., Janička B., Maja S., Zlatuška R., Helenka M., Maruška P. a Maruška Ch. Tyto babičky jsou opravdu moc šikovné. V těchto dnech došlo již ke druhé výměně vlny za čtverečky. A jejich vedoucí Evička Říhová s ostatními volnočasovými pracovnicemi jim skvěle pomáhají.

Pokud by měl někdo ze čtenářů chuť dobrovolně pomoci s pletením nebo háčkováním, a nebo třeba i jenom klubem vlny, volejte na telefonní číslo 733 586 321. Všem ještě jednou děkuji za pomoc, které není nikdy dost.

Jiřina Macová