Chrysler srazil manžele na chodníku

Hlinsko – K dopravní nehodě došlo v sobotu v hlinecké Květné ulici. O půl páté odpoledne řidič osobního vozu Chrysler dočasně vyřazeného z evidence motorových vozidel nepřizpůsobil rychlost auta a dostal smyk. Ten nezvládl, vyjel do protisměru a na přilehlém vyvýšeném chodníku narazil nejprve do chodkyně a poté do chodce. Auto se ani poté nezastavilo a vrazilo ještě do dopravní značky a do betonového oplocení rodinného domu. Muž byl po ošetření propuštěn do domácího léčení, jeho manželka utrpěla frakturu a tržnou ránu ucha. Byla převezena do Krajské nemocnice v Pardubicích, kde ji hospitalizovali. Její léčba si vyžádá asi šest týdnů. Alkohol u aktérů nehody nebyl zjištěn, řidič chrysleru vyvázl bez zranění.

PODÍVEJTE SE NA NEHODU VE FOTOGALERII

Šestiletá holčička vběhla renaultu pod kola

Heřmanův Městec – V sobotu v 18.40 hodin vběhla šestiletá dívka do jízdní dráhy osobnímu vozu Renaul Mégane jedoucího od centra Heřmanova Městce směrem na Stojice. Řidič intenzivně brzdil, ale střetu s holčičkou už zabránit nedokázal. Pravou přední částí ji srazil, dítě bylo odhozeno do příkopu. Sanita ji převezla do krajské nemocnice, rozsah zranění bude ještě upřesněn. Alkohol dechová zkouška u řidiče vyloučila.

Felicia srazila ženu v Předhradí, řidič ji přehlédl při couvání

Předhradí – Dvaasedmdesátiletou ženu srazilo v sobotu ve 14.25 hodin při couvání osobní vozidlo Škoda Felicia, a to přímo před domem s pečovatelskou službou v ulici Kpt. Svatoně. Řidič chodkyni přehlédl a narazil do ní. Poté ji převezl na polikliniku do Hlinska, odkud byla převezena do nemocnice a po vyšetření propuštěna domů.