Tento úsek už znají velmi dobře, každou chvíli se zde stane dopravní nehoda. Například se zde v březnu vyboural kamion, další nákladní vůz, který převážel nealkoholické pivo, zatáčku také nezvládl.

Vlna nehod vyvrcholila tragédií u Nasavrk

Tragická nehoda u LibáněVýchodní Čechy - Deset nehod do druhé hodiny odpolední, to byla pondělní bilance ve východních Čechách. Nejhorší bouračka se stala u Nasavrk na Chrudimsku, při 
ní zemřel dvaačtyřicetiletý řidič.

Nehoda se stala kolem šesté hodiny ranní na silnici nedaleko Libáně u Nasavrk. Zničený automobil skončil na boku na kraji lesa. „Vše je předmětem šetření. Řidič jel pravděpodobně od Slatiňan směrem na Nasavrky, kde havaroval - nešlo o střet s vozidlem," uvedl tiskový mluvčí chrudimské policie Jiří Tesař.

K nehodě vyjeli profesionální hasiči z Chrudimi. „Hasiči ihned po příjezdu na místo museli z vozu vyprostit zraněnou osobu, kterou okamžitě předali do péče zdravotníkům. Osoba ale na následky svého zranění na místě zemřela. Odstraňování následků této nehody trvalo až do 10.25 hodin," dodala mluvčí hasičů Pardubického kraje Vendula Horáková.

Jaké se staly další nehody? Například ve Lhotě pod Hořičkami v okrese Náchod vlétlo auto do stromu, v Hradci Králové na okruhu zase skončilo vozidlo na střeše. V Dříteči na Pardubicku se srazily hned čtyři automobily.