Kolem jedné hodiny odpoledne neznámý řidič vozidla tmavé barvy, který jel v pravém průběžném jízdním pruhu určeném pro přímý směr jízdy, z dosud nezjištěných příčin najel do jízdní dráhy řidičce toyoty jedoucí v pravém odbočovacím pruhu. Řidička prudce strhla řízení vozidla vpravo, vůz zavadil o železný sloup portálu s dopravním značením a skončil na pravém boku. Řidič z místa nehody ujel, aniž by událost ohlásil na policii.

Sedmačtyřicetiletá řidička z Hradce Králové vyvázla bez zranění. Provedená dechová zkouška u ní skončila s negativním výsledkem a ani technická závada nebyla zjištěna. Škodu na osobním automobilu Toyota majitelka odhadla na 100 tisíc korun, zatímco na sloupu portálu s dopravním značením je škoda asi tisíc korun.

„Hradecká dopravní policie pátrá po řidiči neznámého vozidla tmavé barvy nezjištěného typu, pravděpodobně v provedení kombi, a zároveň hledáme případné svědky dopravní nehody. Lidé mohou jakékoliv informace k dopravní nehodě sdělit na telefonní číslo 974 526 591 nebo na linku tísňového volání 158,“ uvedla Anna Pešavová, tisková mluvčí hradeckých policistů.