Při příjezdu hořických hasičů byla osmatřicetiletá řidička v péči záchranné služby, která ji po prvotním ošetření převezla do nemocnice. Náraz poškodil a částečně vyvrátil sloup. Velitel zásahu na místo povolal pracovníky ČEZu, kteří provedli zajištění a opravu sloupu. Hasiči zasypali provozní kapaliny a kvůli očištění vozovky odtáhli vozidlo od sloupu. Havarovaný automobil si převzal majitel, který si zajistil odtažení.

Slovák přijel za matkou, chtěl ji znásilnit

Hradec Králové - Krátce po půlnoci popíjela trojice mužů alkohol na lavičce před hradeckým vlakovým nádražím. Hlídka městské policie muže upozornila, že pití alkoholu zde zakazuje městská vyhláška.

„Jeden z mužů se během projednávání přestupku choval velmi neklidně a nervózně. Sdělil, že přijel ze Slovenska na návštěvu své matky. Ta ho však vyhodila z domu, protože ji sexuálně obtěžoval, pokusil se jí znásilnit a kradl jí věci. Dále uvedl, že trpí syndromem sebepoškozování a chce se zabít. Před nedávnem byl propuštěn z vězení. V tuto chvíli je pod vlivem alkoholu, kterým zapil větší množství léků. Stále opakoval, že chce zemřít a nakonec se rozplakal," uvedla Eva Čížková, mluvčí hradeckých strážníků.

Psychicky nemocný osmatřicetiletý muž z Vranova nad Ťoplou skončil v nemocnici.