Spolujezdce museli hasiči vyprostit. „Průzkumem jsme zjistili, že spolujezdec ležel na lůžku v zadní části kabiny a při nárazu přelétl do přední části kabiny a hlavou narazil do stromu. Při samotném vyprošťování jsme museli dávat pozor, aby na nás zasahující hasiče nespadl strom, který visel nad poničenou kabinou,“ vysvětlil náročné vyproštění velitel zásahu nprap. Oldřich Šmatera ze stanice v Holicích.

"Nákladní vozidlo poškodilo strom, který doslova visel nad komunikací a proto ho museli hasiči strhnout.Policisté u řidiče provedli dechovou zkoušku na alkohol, která byla negativní," doplnila mluvčí policie Markéta Janovská.

Podle vyjádření policie byli řidič i jeho spolujezdec cizinci, nicméně jejich totožnost ještě nebyla potvrzena.

V den svých narozenin si seniorka hrála na schovávanou se strážníky i s hasiči
Strážníci marně hledali seniorku. Žena sledovala televizi a dělala, že není doma

Při dojíždění k této nehodě v koloně havarovalo ještě osobní auto, které skončilo mimo vozovku. Řidička osobního vozu utrpěla lehčí zranění. Hasiči dále jímali provozní kapaliny, které unikaly do příkopu. Jednalo se zhruba o 200 litrů nafty.

"Silnice je od ranních hodin neprůjezdná a zřejmě ještě několik hodin neprůjezdná bude. Prosíme řidiče, aby dbali pokynů policistů při směrování na objízdné trasy," doplnili policisté.