Hluk však probudil místní obyvatele. Těm to však tak zábavné nepřišlo, a proto okamžitě kontaktovali městskou policii. Mladá žena a muž před příjezdem hlídky utekli. Na místě zůstal pouze pětadvacetiletý mladík, kterému dechová zkouška mu prokázala 2,02 promile alkoholu. Strážníci kontrolou parkoviště zjistili poškození u dvou zaparkovaných vozidel. Vzhledem k tomu, že je mladík podezřelý z trestného činu, byla na místo přivolána Policie České republiky a událost si převzala k řešení.

V Honkově ulici v noci úplně shořela kůlna

Hradec Králové -  Profesionální hasiči z Hradce Králové ze stanice Pražská a dobrovolní hasiči z Lhoty pod Libčany a Plačic zasahovali v nočních hodinách, konkrétně ve 22:18 při požáru kůlny v ulici Honkova v Hradci Králové.

Hasiči požár, který byl již v poslední fázi hoření, zlikvidovali. Po jejich odjezdu zůstala na místě Policie České republiky, aby ohlídala požářiště do ranních hodin. Poté mohlo začít vyšetřování příčin požáru.

Hořící rohožka v Hradci zaměstnala hasiče

Hradec Králové - Ve středu večer vyráželi profesionální hasiči z centrální stanice Hradec Králové a ze stanice Pražská společně s dobrovolnými hasiči z Třebše k požáru v ulici Okružní v Hradci Králové. Na chodbě totiž hořela rohožka. Hasiči požár ihned zlikvidovali, přesto dvě osoby prohlédla Záchranná zdravotnická služba. Hasiči potom ve spolupráci s Policií České republiky otevřeli byt, před kterým se ona hořící rohožka nacházela. Uvnitř však nikdo nebyl.

Žena se nadýchala zplodin z hořícího koše

Zásah u požáru v bytě hradeckého panelového domu.Hradec Králové - Při noční kontrole Moravského Předměstí si hlídka městské policie všimla kouře, vycházejícího z přízemního bytu panelového domu. Na místě se již nacházela hlídka policistů a následně přijeli i hasiči. „Strážníci a policisté kontaktovali obyvatele domu a vyvedli je ven. Jedna z obyvatelek se nadýchala zplodin a byla předána záchranářům. Hasiči oheň, který pravděpodobně vznikl vznícením odpadkového koše, uhasili," uvedla Eva Kněžourová, mluvčí královéhradeckých strážníků.