K první nehodě došlo v 6.35 hod. na silnici III. třídy v katastru obce Nechanice. Řidiči osobního vozidla vběhla náhle z pravé strany do jízdní dráhy srna. Při střetu zvíře uhynulo.

Druhá nehoda se stala v 16.15 hod. na silnici II. třídy v katastru obce Králíky. Řidiči osobního vozidla vběhl náhle z levé strany do jízdní dráhy daněk, se kterým se střetl. Při nehodě zvíře rovněž uhynulo. Celková škoda byla předběžně vyčíslena na více než 100 tisíc korun.

Nebezpečný mikrospánek. Při nehodě se zranily tři ženy

Hradec Králové - Tři spolujezdkyně se zranily při nehodě, která se stala na konci minulého týdne na silnici I/35 ještě v katastru krajského města. Řidiče osobního vozidla pravděpodobně přemohl během jízdy mikrospánek a přejel do protisměru. Skončil v příkopě a cestou ještě narazil do dvou stromů. Při nehodě byly lehce zraněny tři spolujezdkyně ze zadních sedaček. Řidič a spolujezdec vyvázli bez zranění. Alkohol policisté u řidiče vyloučili dechovou zkouškou. Hmotná škoda na vozidle byla předběžně vyčíslena na 175 tisíc korun. Přesnou příčinu nehody i její okolnosti vyšetřují hradečtí policisté.