K nehodě došlo na hlavním silničním tahu I/11 u Třebechovic. Jedna osoba byla při nehodě zraněna a musela být předána do rukou záchranářů. Na pomoc vyjeli profesionální i dobrovolní hasiči, komunikace byla do odklizení vozidel průjezdná pouze jedním pruhem.

Řidič nedal přednost a vjel přímo do auta. Vozidla skončila v poli

Hradecko - Řidič dodávky v sobotu dopoledne nedal přednost a vjel přímo do osobního automobilu. Oba automobily střet odmrštil do pole. K nehodě došlo u obce Králíky na silnici II. třídy. Řidič dodávky s přívěsem při vjíždění do křižovatky nejspíše nedal přednost v jízdě a bezohledně vjel do jízdní dráhy osobnímu vozidlu. Ani jeden z řidičů nebyl v době nehody pod vlivem alkoholu. Řidič osobního vozu byl s lehkým zraněním převezen do nemocnice. Škoda osobního automobilu je odhadem 135 tisíc korun, opravy dodávky přijdou asi na 85 tisíc korun.

V cele hradecké vazební věznice hořelo. Příčina zatím není jasná

Hradec Králové - Požár v pátek odpoledne zachvátil Vazební věznici Hradec Králové. V jedné z cel věznice hořely matrace a odpad. Na místě zasahovaly jednotky profesionálních hasičů z obou královéhradeckých stanic. Do hradecké vazební věznice vyjížděli hasiči i před týdnem, to se však jednalo o prověřovací cvičení. Tentokrát si zásah zkusili naostro. Hasiči museli prostory odvětrat pomocí dvou přetlakových ventilátorů. Zásah hasičů skončil v 19 hodin. Jaká byla příčina požáru, se zatím neví, napoví až další vyšetřování.

Prověřovací cvičení hradeckých profesionálních hasičských jednotek ve vazební věznici.
Ve vazební věznici hořely matrace a odpad

Michaela Horynová