Při nehodě nebyl nikdo zraněn, došlo jen k úniku provozních náplní. Jednotka zabezpečila místo nehody, zasypala uniklé pohonné hmoty a odstranila vozidla mimo jízdní pruh, aby byla komunikace plně průjezdná.

Profesionální jednotka z centrální stanice vyjela do hradecké ulice Labská louka, kde se střetla dvě osobní vozidla. Při nehodě nebyl nikdo zraněn. Jednotka pomohla se zajištěním místa události, po došetření zajistila úklid vozovky.

Dopravní nehoda v Hradci KrálovéZdroj: HZS KHK

Řidič zůstal zaklíněn ve vozidle

Profesionální hasiči ze stanice Jaroměř vyjeli v úterý ráno k ohlášené dopravní nehodě nákladního vozidla, která se stala na silnici č. 33 u Černožic. Řidič měl zaklíněnou dolní končetinu pod pedálem, z vozu ho proto museli hasiči vyprostit a následně jej předali do péče ZZS. Jednotka dále zajišťovala místo události a pomohla s usměrněním dopravy. Po došetření nehody se hasiči postarali o úklid vozovky a zasypali drobný únik provozních kapalin.

Auto ve sloupu elektrického vedení

Před polednem zasahovali profesionální hasiči z centrální hradecké stanice a dobrovolná jednotka z Třebechovic pod Orebem u dopravní nehody osobního automobilu v Bělči nad Orlicí, který narazil do sloupu elektrického vedení. Jeden člověk byl při nehodě zraněn, postarali se o něj záchranáři. Hasiči pomohli se zajištěním místa události, zabezpečili havarované vozidlo a opáskovali prostor kolem poškozeného sloupu. Místo zásahu si převzali policisté a energetici.

A znovu ty Černožice…

Na silnici č. 33, nedaleko od místa ranní nehody, zasahovala v úterý večer profesionální jednotka z Jaroměře u další události. Došlo zde k dopravní nehodě dodávky a osobního vozidla. Při nehodě nebyl nikdo zraněn, došlo k úniku pohonných hmot na komunikaci. Jednotka se postarala o úklid vozovky.