Podle všeho za tvorbou kolon na průtahu městem stála nepozornost řidiče dacie, který krátce po půl deváté dopoledne přehlédl na křižovatce v ulici Okružní červené světlo na semaforu a vjel do cesty dalšímu osobnímu vozu. Došlo ke kolizi, která na hodinu „znehybněla" část hradeckého okruhu. Nehoda se obešla bez zranění.

Srážku vozů odnesl také sloup

Třebechovice pod Orebem - Profesionální hasiči z Hradce Králové a jejich dobrovolní kolegové z Třebechovic pod Orebem zasahovali při dopravní nehodě dvou osobních vozidel, která se stala v Třebechovicích pod Orebem. Při ní se zranil jeden člověk, který skončil v nemocnici. Jedno vozidlo narazilo do sloupu veřejného osvětlení a poškodilo jej. Hasiči pomohli s naložením vozů na odtah a poté uklidili silnici.

Od sousedů: Pro motocyklistu přiletěl vrtulník

Královéhradecko - V pondělí v podvečer havaroval v Dolní Nové Vsi na Jičínsku motocyklista. Na místo vyrazili profesionální hasiči z Hořic a dobrovolníci z Lázní Bělohrad a pomohli záchranářům s prvotním ošetřením. „Poté byl motorkář naložen do vrtulníku letecké záchranné služby a letecky transportován do fakultní nemocnice v Hradci Králové. Jednotka motocykl naložila na odtah," řekl mluvčí krajských hasičů Alena Kuthanová.