BLK Slavia Praha - BK Loko Trutnov 80:61 (20:20, 48:33, 68:45).
Body: L. Bartáková 19, Mircová 17, Hošková 13, Žílová 11, Holubová 8, Bakajsová 4, Matiášková a Opočenská 2 - Rylichová 13, Králová 11, Ježková 8, Wilsonová 7, Potočková 6, Finková a Skutilová 3, Hrabětová, Linhartová a Šmahelová 2. Rozhodčí: Baudyš, Musil, Kult. Fauly: 18:21. Trestné hody: 12/10 - 15/14. Trojky: 6:7. Doskoky: 40:34. Hráno bez diváků.

Do týmu kouče Martiška se poprvé v letošním roce vrátila Kanaďanka Wilsonová a s její podporou jako by hostující hráčky v úvodu utkání zapomněly na nepříjemnou sérii porážek. Start zápasu jim totiž vyšel, vedly 4:0, ke konci první čtvrtiny i 18:12, přesto po deseti minutách svítil na ukazateli skóre stav vyrovnaný (20:20).

Lokomotiva šla ještě dvakrát do vedení, za stavu 25:26 to bylo ale naposledy v zápase. Otěže pak převzal domácí favorit, který nejprve skóre otočil na 31:26 a hlavně dokázal bodovou šňůrou z 35:33 odskočit na poločasových 48:33.

To byla rozhodující pasáž utkání. Od stavu 55:33 už slávistky svůj náskok tolik nenavyšovaly, leč vedení si v poklidu udržovaly a duel dovedly do zdárného konce.

Dalším utkáním bude pro Lokomotivu středeční pohárová bitva v hale Slovanky, další ligový souboj čeká hráčky až 12. února doma proti strakonickému U19 Chance.

Vrchlabští hokejisté dokázali uspět ve šlágru 23. kola Chance ligy, když dobyli led Poruby.
Zase skvělý Soukup! Ze šlágru v Porubě veze Vrchlabí tři body

BASKETBAL - Ženská liga – 10. kolo: Ostrava – Chomutov 69:59. 16. kolo: Slavia Praha – Trutnov 80:61, Chomutov – Strakonice 84:63, Žabiny Brno – Slovanka 98:74, Hradec Králové – KP Brno odloženo.

1. USK Praha 14 14 0 1465:692 100,0
2. Hradec Králové 16 14 2 1389:1086 87,5
3. KP Brno 15 11 4 1182:963 73,3
4. Žabiny Brno 16 10 6 1299:1101 62,5
5. Slavia Praha 15 8 7 1073:1138 53,3
6. Ostrava 14 6 8 937:1058 42,9
7. Chomutov 15 6 9 1001:1141 40,0
8. Trutnov 15 3 12 986:1343 20,0