Zúčastnit se ho se rozhodl také Václav Jedlička. I s bolavou rukou se prezentoval několika povedenými hody. Z pěti turnajových her čtyřikrát překonal hranici dvou set bodů. Pokaždé si připsal kladný bodový zisk a držel se do čtvrtého místa. Před poslední hrou ztrácel 75 bodů na vedoucí pozici. Že takový rozdíl lze překonat, protože body lze získat a soupeř může body ztratit, Jedlička potvrdil právě v závěrečné hře, kdy naházel 222 a připsal si 50 bodů. Jelikož se tím dopracoval k celkovému součtu 187 bodů a hlavní soupeři buď body ztratili nebo jich nezískali dost, Václav Jedlička zvítězil. Překonal svůj turnajový průměr 172 o více než 30 bodů. Nahrál 205,8, druhý nejvyšší průměr turnaje.

Pavel Dohnálek starší okořenil svoji první účast na turnaji Skarabeus druhým místem. Podal důkaz o tom, že má na víc než na průměr 160. Tuto hodnotu nechal ve čtyřech hrách vždy za sebou. Ve čtvrté hře dokonce o neuvěřitelných 99 bodů, když dosáhl nejvyššího náhozu turnaje 259. Bohužel, v závěrečné hře se mu již tolik nedařilo a ztratil čtyři body. Toto zdánlivě nepatrné zaváhání však rozhodlo, že Dohnálek skončí na druhém místě o jediný bod.

Ještě těsnější byl rozdíl na dalším místě. Pavel Dohnálek mladší se totiž po celou dobu turnaje držel svými náhozy nad průměrem. Kladné bodové zisky ho posouvaly stále kupředu. Díky dvěma posledním hrám, které se mu opravdu vydařily (224 a 235), poskočil ze třinácté pozice až na konečnou třetí. O tom, že syn svého otce tentokrát nepřekoná, rozhodly při rovnosti počtu bodů pouhé dvě desetiny bodu z celkového průměru na turnaji! Přitom Dohnálek mladší zahrál průměr 193,4. Na staršího člena rodiny to ovšem nestačilo.

Zdeněk Chocholáček v minulém kole působil téměř výlučně na drahách na pravé straně a sbíral ceny za nejnižší náhozy. Tentokrát se usadil na opačné straně turnaje, vlevo. Až do poslední hry dokázal úspěšně zdolávat průměr, proti kterému bojoval. Ve čtvrtém kole nasadil k velkému trháku, když náhozem 217 získal 104 body. V tu chvíli vedl o 24 bodů a od celkového vítězství ho dělila jen poslední hra. Jenže při té jako by si vzpomněl, že dosud nezískal cenu za nejnižší nához. Kdyby zahrál 90, měl by v kapse jak cenu za nejnižší nához, tak také vítězství. Jenže to se nestalo. Chocholáček se „vyznamenal“ pouhými jedenaosmdesáti body, čímž se připravil o první tři pozice. Skončil až čtvrtý se ziskem 180 bodů.

František Kučírek si zopakoval umístění z červnového Skarabea. K pátému místu však dospěl zcela jinou cestou. Ve všech kolech turnaje získával kladné body. Rozhodující krok k pátému místu učinil v poslední hře, ve které si připsal celkem 50 bodů. Nahrál solidní čistý průměr 191,2.

Kromě výkonu s hodnotou 259 Pavla Dohnálka se díky Davidu Marklovi objevil ještě nához 253. Nejvyššího průměru turnaje (206,2) dosáhl Josef Bešík. Rozmanité ceny za nejnižší náhozy zřejmě nejvíce přitahovaly Marii Dohnálkovou, která v této disciplíně „triumfovala“ hned dvakrát.