Na turnaji se našli jen dva hráči, kterým se podařilo ve všech kolech kladně bodovat. A z jednoho se vyklubal vítěz. Stal se jím

Vladimír Vítek

. Bojoval proti průměru 170 takovým způsobem, že došel k zaokrouhlenému čistému průměru 200. Svoji nejnižší hru si odbyl hned na začátku, kdy naházel 186. Následně přidal 201, poté 228, a tak cena za nejvyšší nához byla jeho. Když následně pokračoval hrami 193 a 192, znamenalo to celkový zisk 162 bodů. Díky nim zvítězil.


Propadnout se po první hře na předposlední místo by pro mnohé znamenalo útlum. Ne tak pro Pavla Kuchtu. První hra se mu sice nepodařila, jenže vzápětí ukázal, že umí mnohem vyšší čísla – například 221. Ale ještě hrál Josef Bešík, který dosáhl stejného výsledku, a tak se cena za nához dělila. Kuchta pokračoval ve velmi dobrých výkonech. Jako by mu bylo souzeno se dělit. Nasbíral totiž 143 bodů, což se povedlo ještě dalšímu hráči. Jeho průměr 191,2 mu však zajistil druhé místo.

Oněch 143 bodů nasbíral také Martin Filo. Druhé místo ztratil díky poslední hře. Do té doby si ve shromažďování bodů počínal velmi dobře. V předposlední hře jich získal dokonce 63 a v té chvíli figuroval na prvním místě. Opravdu škoda byla závěrečné hry, která ho odsunula až na třetí příčku.
Alois Tacl v úvodní hře jako jediný překonal hranici dvou set bodů, ale poté jako by si řekl, že už mu to stačí. Postupně nahrál 178, 174, 173, 175. Všechna tato čísla znamenala zisk kladných bodů. Nakonec jich nasbíral 89, což mu zajistilo čtvrtou pozici.

Velmi dobře zahrála Romana Bešíková. Jedno její zaváhání nestojí za řeč. Zato dvakrát hodila těsně pod dvě stě (196), z čehož plynul zisk více než šedesáti bodů. V poslední hře jako by tušila, že se na ni z třináctého místa žene Ivan Vašek. Bešíková tento útok ustála o dva body, a tak se mohla radovat z páté příčky.

Ivan Vašek
provedl v závěrečné hře vskutku úctyhodný skok v pořadí. Z třináctého místa se dostal na šesté. Jak toho docílil? Nejlepším náhozem turnaje 247. (por)