Následovalo představení sponzorů klání a zároveň jim bylo poděkováno za poskytnutí možnosti a podporu uspořádání těchto utkání. V tomto kole se představilo 13 dvojic a k vidění byla hodnotná utkání. Divácky nejatraktivnější byla střetnutí mezi Synkem a Cerhákem v kategorii 81 kilogramů a mezi Chladem a Thodtem v kategorii 75 kilogramů.

Na průběhu celého dne se černě podepsala neznámá individua, která využila zápalu soutěžících do boje a nerušeně nově vznikající Box klub v Hradci Králové vykradla. Patřičné složky případ vyšetřují.

Fakta - Váhová kategorie 57 kg, Špalek Dan - Vávra Zdeněk: Utkání bylo vedeno ve vysokém tempu. Špalek působil techničtějším dojmem, ale přesto zvítězila Vávrova bojovnost.

Váhová kategorie 60 kg, Šretr – Štěrba: Zápas začal z obou stran technicky nenápadně, přesto v prvním kole Šretr dvakrát inkasoval, byl počítán a utkání ukončil rozhodčí. RSC zvítězil Štěrba.

Váhová kategorie 69 kg, Skyba Jiří - Koubek Petr: Velmi pěkné střetnutí plné tvrdých výměn. Zvítězil technicky boxující Koubek. Váhová kategorie 71 kg, Preněk Libor - Zhouf Michal: Technicky a dobře boxující Preněk se nechal zaskočit tvrdě boxujícím Houfem a výsledek nedokázal otočit na svoji stranu.  

Váhová kategorie 81 kg, Bureš Vladimír - Obrtlík Milan: Jedno z nejrychlejších a nejtechničtějších utkání plné boxerských fint. Zvítězil taktickým stylem Bureš.

Váhová kategorie 75 kg, Pavliš Josef - Sršník Marek: Velmi pěkné klání plné zvratů vyhrál zkušenější Sršník.

Váhová kategorie 81 kg, Drobek Stanislav - Jech David: Tvrdé bojovné střetnutí plné tvrdých výměn. Oba závodníci podali dobrý výkon, zvítězil Jech.

Váhová kategorie 75 kg: Sláma Zdeněk - Drasner Jakub: Technický zápas stylem N/B pro Slámu.

Váhová kategorie 81 kg, Synek Jakub - Cerhák Robert: Obecenstvem očekávaný duel. Synek velmi dobře zahájil, ale svými chybami se o vítězství připravil Zkušenému Cerhákovi se dobře dařilo zkracovat vzdálenost a bodovat, a ve výsledku dokázal i zvítězit.

Váhová kategorie 81 kg, Šabaka Jan - Pospíšil Aleš: Technické střetnutí vedené na dlouhou vzdálenost. Padlo mnoho tvrdých výměn a úderů. Nakonec zvítězil zkušenější Šabaka.

Váhová kategorie 75 kg, Chlad Josef - Thodt Filip: Diváci očekávali velmi zajímavý duel. Střetly se dva protichůdné způsoby boje, což způsobilo opakované klinče obou závodníků, ale i tak to bylo velmi zajímavé utkání, ve kterém se z vítězstvé radoval Thodt.

Váhová kategorie 81 kg, Bareš David – Oploštil Jakub: Velmi pěkné utkání ze stran obou závodníků. Bareš byl v průběhu duelu přesnější v kombinacích a zásazích úderů a po zásluze vyhrál.

Sekundanti: Petr Vlček, David Horváth.

Lékař utkání: MUDr. Petr Köhler. Rozhodčí a časoměřiči: Mgr. Antonín Suchánek.

Hodnocení trenéra Františka Patočky: „Myslím, že tato utkání se nám vydařila. Sám jsem byl spokojen s výsledky jednotlivých závodníků. Je jen škoda, že na poslední chvíli jsme museli některé dvojice změnit, konkrétně u Erika Soumara, který se vrátil z mezinárodního turnaje nachlazen. Třináct vynikajících zápasů, ale zároveň třináctka zřejmě nešťastná, jelikož v průběhu turnaje byl Box Club Hradec Králové vykraden. Nedokážu pochopit myšlení některých lidí, kteří dokáží zkazit práci druhých a najdou v sobě odvahu vloupat se do boxerského prostředí. Na budování klubu se podílejí všichni sponzoři, především Magistrát města Hradec Králové - skupina prevence kriminality, v jehož prostorách sídlíme. Jsme přesvědčeni o tom, že Policie ČR si s takovými darebáky poradí. Tento čin zapůsobil na nás na všechny velmi negativně.“