Pátek 29. dubna

BASKETBAL

Hradec Králové: MČR mladší žákyně: Tygři Praha – Prostějov (11), Pardubice – Strakonice (13.15), USK Praha – Ostrava (15.30), Sokol Hradec – Sadská (17.45), slavnostní zahájení (19.45 vše sport. hala TJ Sokol Eliščino nábřeží).

FOTBAL

Krajský přebor starší žáci U15: Předměřice – Miletín/Javorka (17.30).

OP starší elévové: Lhota p. L. – Nový Bydžov B (17).

VOLEJBAL

Hradec Králové: MČR žáků U16 (11.45 až 19.30 sport. hala Slavia Orlická kotlina).

Sobota 30. dubna

BASKETBAL

Hradec Králové: Mistrovství ČR mladší žákyně: dle pátečních utkání následují duely od 9, 11.15, 13.30 a 15.45 hodin.

Extraliga U17: Sokol Hradec – Slovanka (18 vše sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

Hradec Králové: TJ Sokol Pražské Předměřice pořádá turnaj kategorie U10 (9 sport. hala Třebeš).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA, skupina o titul: Sparta Praha - FC Hradec Králové (19), zápas živě na O2 TV Sport a textově na www.onlajny.com

I. celostátní liga dorost U19 a U17: FC Hradec – Zlín (13 a 15.15 hř. Bavlna).

Česká liga dorost U19 a U17: Slavia Hradec – Litvínov (10.15 a 12.30 hř. Olympia HK).

Česká divize žáci U15 a U14: Třebeš – Kolín (10 a 12).

I. liga starší žákyně: Třebeš – Liberec (14.30).

Přebor ČR starší přípravky dívky: Účast FC Hradec, Plzeň, Trutnov, Dukla Praha zápasy 13.15, 14.15 a 15.15 hř. Nový HK.

Krajský přebor: Černilov – Vysoká (17).

I. A třída: Nový Hradec – Nové Město n. Met. (10.15), Loko Hradec – Solnice (10.30).

I. B třída: Malšovice – Třebeš B (10), Slavia Hradec B – Hejtmánkovice (10.15), Skřivany – Vrchlabí B (10.30), Kobylice – Kopidlno (15), Smiřice – Opočno (17).

Krajský přebor starší dorost U19: Třebechovice – Slavia HK B/Malšova Lhota (13.30).

Krajská soutěž starší dorost U19: Roudnice/Lhota p. L. – Vamberk (14.15).

Krajský přebor mladší dorost U17: Malšova Lhota/Slavia HK B – Nová Paka/Jičín (10).

Krajský přebor starší žáci U15: Chlumec/Nový Bydžov B – Police/Náchod B (10 hř. Lovčice).

OP dospělí: Chlumec C – Myštěves (10 hř. Klamoš), Vysoká B – Dohalice (14), Ohnišťany – Prasek, Malšova Lhota – Lhota p. L., Roudnice B – Červeněves, Boharyně – Libřice vše 17.

III. třída východ: Jeníkovice – Sendražice, Probluz - Stěžery B obojí 17.

III. třída západ: Nechanice – Klamoš (14), Syrovátka – Starý Bydžov (14), Dobřenice – Nepolisy B (15).

OP dorost OFS Nymburk: Prasek – K. Lhota/Sadská (10.15), Nepolisy – Sokoleč (10.15).

OP starší žáci: Smiřice – Černilov/Třebechovice (14), Stěžery – Lhota p. L./Roudnice (14).

OP mladší žáci: Lhota p. L. – Urbanice(10), Prasek – Nový Hradec (13), Lovčice – Černilov (14).

HOKEJBAL

Extraliga muži: 3. zápas play down Plzeň – HBC Hradec Králové (16), zápas textově na www.onlajny.com

KENDÓ, IAIDÓ

Hradec Králové: Akce Nozomi Dojo bojová umění (9 malá sport. hala Třebeš).

POZEMNÍ HOKEJ

Liga starší žákyně: Slavia Hradec – Rakovník (9.30 hř. Farářství).

VOLEJBAL

Hradec Králové: MČR žáků U16 (10 až 18.30 sport. hala Slavia Orlická kotlina).

Neděle 1. května

BASKETBAL

Hradec Králové: MČR mladší žákyně o 7. místo (8), o 5. místo (10), o 3. místo (14.30), finále o 1. místo (16.45), slavnostní zakončení (18).

Extraliga U17: Sokol Hradec – Chomutov (12.15 vše sport. hala TJ Sokol Eliščino nábř.).

Liga U17: Sokol Pražské Předměstí – Pardubice (9.30 a 11.30 sport. hala Třebeš).

FOTBAL

Česká fotbalová liga: Chlumec – Pardubice B (10.15 hř. Nový Bydžov), FC Hradec B – Přepeře (10.15 hř. Slavia HK).

Česká divize žáci U15 a U14: Slavia Hradec – Benešov (13 a 15 hř. Olympia HK).

II. liga ženy: FC Hradec – Líšeň (15 hř. Slavia HK).

I. liga dorostenky: FC Hradec – Plzeň (17 hř. Slavia HK).

I. liga mladší žákyně: FC Hradec – Pardubice (10.30 hř. Nový HK).

Přebor ČR starší přípravky dívky: Třebeš – Bohemians Praha (11), Bohemians Praha – Teplice (12), Třebeš – Teplice (13 vše hř. Třebeš).

Krajský přebor: Třebeš – Kostelec n. O. (17).

I. B třída: Předměřice – České Meziříčí, Stěžery – Kosičky obojí v 17.

Krajská soutěž dorost U19: Černilov – Česká Skalice/Velká Jesenice (13.30), Stěžery – České Meziříčí (14).

Krajský přebor mladší dorost U17: Nový Hradec – Jaroměř (13.30).

OP dospělí: Lovčice – Nový Bydžov B v 17.

III. třída východ: Nový Hradec B – Lok. Hradec B, Malšova Lhota B – Lhota p. L. B, Dohalice B – Cerekvice, Hořiněves – Olympia Hradec, Libčany B - Neděliště vše 17.

III. třída západ: Nové Město – Kunčice B, Skřivany B – Převýšov obojí 17.

OP dorost OFS Nymburk: Červeněves – Cidlinská FA (13.30 hř. Skřivany).

OP starší žáci: Prasek – Dohalice/Probluz (14).

Kunčice: Venkovní přebory výběrů OFS kategorie U11 se hrají od 9.30 hodin, účast: OFS Hradec Králové, OFS Náchod, OFS Trutnov, OFS Jičín a OFS Rychnov.

Nechanice: Venkovní přebory výběrů OFS kategorie U9 se hrají od 9.30 hodin, účast: OFS Hradec Králové, OFS Náchod, OFS Trutnov a OFS Rychnov.

MALÝ FOTBAL

Hradec Králové: Zápasy (8 hř. Olympia HK).

HOKEJBAL

Extraliga muži: Případný 4. zápas play down Plzeň – HBC Hradec Králové (11), zápas textově na www.onlajny.com

KENDÓ, IAIDÓ

Hradec Králové:  Akce Nozomi Dojo bojová umění (7.30 malá sport. hala Třebeš).

POZEMNÍ HOKEJ

Extraliga muži: Slavia Hradec – Praga (14 hř. Farářství).

ŠACHY

Třebechovice: Od 9.10 hodin se koná v sokolovně (Heldovo nám.) otevřený krajský přebor družstev Královéhradeckého šachového svazu v rapid šachu.

VOLEJBAL

Hradec Králové: Mistrovství ČR žáků U16 (8.30 až 14.30 sport. hala Slavia Orlická kotlina).

Poznámka: Zájemci o zveřejnění sportovní akcí a utkání v této rubrice je mohou zasílat nejpozději do středy aktuálního týdne na e-mail lubomir.doudera@tiscali.cz

Lubomír Douděra