Česká republika – Gibraltar 4:3

Branky České republiky: Nocar, Lomský, Železný, Uhlíř. Poločas: 3:0.

První poločas se hrál podle not českého výběru, který si vypracoval pohodlné tříbrankové vedení. Po změně stran Gibraltar přidal, zápas zdramatizoval, avšak z těsného vítězství 4:3 se radovali domácí.

V dalších zápasech třetího dne turecký tým porazil Slovensko 2:1 (poločas 1:1) a Litevci prohráli s Ázerbájdžánem 2:3 (poločas 0:1).

Evropský šampionát juniorů potrvá v Hradci Králové až do soboty, kdy jsou na pořadu zápasy závěrečného kola. Do divize II postupuje pouze vítěz této skupiny ME divize III.

6.    Litva                   3    0    0    3    4:9    0

Zbývající program mistrovství Evropy juniorů divize III – pátek 25. července: Slovenská republika – Ázerbájdžán (14), Litva – Gibraltar (16), Česká republika – Turecko (18); sobota 26. července: Gibraltar – Ázerbájdžán (10), Turecko – Litva (12), Česká republika – Slovenská republika (14).