V jeho sedle byl v neděli žokej Jan Faltejsek, který má na svém kontě už čtvrtý triumf v jednom 
z nejslavnějších dostihů planety. „Hlavní je, aby Charme Look zůstal zdráv a vesel. Pak může být úspěšný dál," přemítal Jan Faltejsek, ale upozornil, že slavného kolegu, osminásobného vítěze Velké pardubické Josefa Váňu staršího, už asi nedožene. „Váňa dohonit nejde. A do šedesáti jezdit v sedle? To v mém případě nehrozí," smál se Jan Faltejsek.

Obrovskou radost měla i trenérka Martina Růžičková, žena, která se mnoho let marně pokoušela dokončit Velkou pardubickou, až se jí to nakonec před dvěma lety povedlo. A letos jako trenérka slaví prvenství!

„Stále tomu nemůžu uvěřit. Přijde mi to jako sen. Deset dní před startem Velké pardubické jsem měla velkou krizi. Cítila jsem obrovský tlak ze všech stran. Poslední týden jsem skoro nespala, nejedla, bála jsem se, aby se něco nestalo. Moc jsem chtěla uspět," svěřila se Martina Růžičková.

Silné příběhy letošní Velké pardubické si nenechal ujít ani známý moderátor Leoš Mareš, který zavítal také do lože Deníku. „Přišlo mi to jako perfektní nápad jak strávit nedělní odpoledne. Byl jsem nadšený z atmosféry, která tu panovala," prozradil.