Prosíme úspěšného tipéra, aby kontaktoval sportovní redakci na tel. 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny.

Výsledky tipovaných zápasů desátého kola
1.    FC Hradec Králové – MFK Frýdek-Místek   (3:0)         1
2.    SK Strakonice 1908 – SK Převýšov          (1:2)         2
3.    SK Jičín – FC Olympia Hradec Králové       (4:0)         1
4.    SK Bystřian Kunčice – Sokol Roudnice      (1:1)         0
5.    Lokomotiva Hradec – Spartak Kobylice    (1:2)         2
6.    TJ Baník Vamberk – SK Smiřice                 (4:0)         1
7.    Sokol Myštěves – Sokol Nepolisy               (3:1)         1
8.    AFK Sokol Dobřenice – Slavoj Skřivany     (2:4)         2
9.    FK Černilov B – SK Slavia Libřice                (1:1)         0
10.    Sokol Nepolisy B – Slavoj Syrovátka       (1:7)         2

Supertrefa: V deseti zápasech padlo celkem 39 branek.

Průběžné pořadí po 10. kole

LIGA MISTRŮ (1. – 11. místo)
HK0181    Zlata Joštová, Zdechovice    5    60
HK0067    Michal Pražák, Kunčice    5    60
HK0163    Maruška Čapková, Podoliby    5    57
HK0093    Luboš Chlad, Kosičky        5    57
HK0094    Jar. Kratochvíl, Mlékosrby    5    57
HK0161    Olina Pozlerová, Podoliby    11    54
HK0029    Tomáš Chabada, Hradec Kr.    8    54
HK0222    Monika Hádková, Hradec    5    54
HK0210    František Mádlo, Lhota p. L.    5    54
HK0173    Jana Vaníčková, Sloupno    5    54
HK0246    Petr Cílek, Hradec Kr.        11    51

EVROPSKÁ LIGA (12. – 35. místo)
HK0160    Jaroslav Novotný, Podoliby    5    51
HK0068    Markéta Pražáková, Hradec    5    51
HK0250    Martin Hopko, Sendražice    2    51
HK0179    Alena Purmová, Křičov    2    51
HK0182    Naďa Zimová, Prasek        2    51
HK0282    Ale. Purmová ml. II, Křičov    5    49
HK0186    Vla. Andrysíková, Převýšov    8    48
HK0069    Ladislav Havránek, Hradec    5    48
HK0051    Michal Kozák, Hradec Kr.    5    48
HK0198    Milan Materna, Převýšov    5    48
HK0078    Josef Podrazil, Puchlovice    5    48
HK0099    Vlast. Štěrba ml., Mlékosrby    5    48
HK0235    Zuzana Bičišťová ml., HK    2    48
HK0009    Miroslav Buřič st., Chlumec    2    48
HK0020    Josef Dvořák, Třebechovice    2    48
HK0175    Hana Purmová, Sloupno    2    48
HK0124    Libuše Vízková, N. Bydžov    -1    48
HK0254    Serafín Motyka, Kunčice    2    46
HK0165    Jaros. Procházka, N. Bydžov    0    46
HK0084    Vratislav Dušek, Sendražice    5    45
HK0129    Karel Dušek ml., Prasek    5    45
HK0085    Václ. Dušková, Sendražice    5    45
HK0155    Vlas. Hybnerová, Poděbrady    5    45
HK0016    Ladislav Myška, Nepolisy    5    45

GAMBRINUS LIGA (36. – 60. místo)
HK0056    Jiří Pokora, Hradec Kr.        5    45
HK0088    Anna Prokopová, Hradec Kr.    5    45
HK0089    Magdaléna Prokopová, HK    5    45
HK0087    Jakub Šimůnek, Předměřice    5    45
HK0086    Ba. Šimůnková, Předměřice    5    45
HK0141    Petr Vaníček, Smidary        5    45
HK0237    Jan Bičiště, Hradec Kr.        2    45
HK0203    Jiří Kelnar, Chlumec        2    45
HK0052    Jan Koun, Hradec Kr.        2    45
HK0053    Petr Koza, Hradec Kr.        2    45
HK0054    Jana Kozová, Hradec Kr.    2    45
HK0111    Miroslav Macháček, Hradec    2    45
HK0041    Václav Tarantík, Smiřice    2    45
HK0202    Mart. Firbacher, Chlumec    -1    45
HK0135    Vlad. Hradecký, N. Bydžov    5    44
HK0263    Bohuš Nosek, Solnice        5    43
HK0279    Martin Beneš, Lužec n. C.    2    43
HK0216    Zuzana Pácaltová, Jeřice    11    42
HK0196    Vladimír Hubený, Převýšov    8    42
HK0079    František Dušek, Holohlavy    5    42
HK0166    Ja. Procházka ml., N. Bydžov    5    42
HK0236    Zuzana Bičišťová st., Hradec    2    42
HK0187    Václav Pilař, Lovčice        2    42
HK0188    Pavel Pilař ml., Převýšov    2    42
HK0118    Vladimír Šťastný, Hradec    2    42

FOTBALOVÁ NÁRODNÍ LIGA (61. – 85. místo)
HK0110    Petr Želiezko, Hradec Kr.    2    41
HK0172    Pavel Purma, Sloupno        8    40
HK0261    Marie Hanušová, Hradec Kr.    2    40
HK0133    Radek Zima, Prasek        2    40
HK0007    Václav Munzar, Hradec Kr.    -1    40
HK0221    Jan Hanuš, Hradec Kr.        8    39
HK0120    Aleš Hojer, Hradec Kr.        8    39
HK0226    Jiří Brzák, Urbanice        5    39
HK0091    Michal Chlad, Kosičky        5    39
HK0194    Ladisl. Konrád, Předměřice    5    39
HK0117    Pavel Žák, Předměřice        5    39
HK0103    Milada Bílková, Praskačka    2    39
HK0200    Ladislav Firbacher, Chlumec    2    39
HK0154    Josef Hybner, Poděbrady    2    39
HK0017    Věra Myšková, Nepolisy    2    39
HK0115    Radek Sejtko, Hradec Kr.    2    39
HK0191    Josef Urban st., Předměřice    2    39
HK0063    Lukáš Kvasnička, Kunčice    0    38
HK0285    Lenka Hlaváčková, Králíky    5    37
HK0286    Monika Kliková, Sloupno    5    37
HK0247    Eliška Dúcká, Kobylice        2    37
HK0287    Pavel Klika, Sloupno        -1    37
HK0065    Michal Novák, Hvozdnice    8    36
HK0189    Václav Pilař, Převýšov        5    36
HK0230    Václav Polívka, Hradec Kr.    5    36

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA (86. – 110. místo)
HK0231    Jiří Bičiště, Hradec Kr.        2    36
HK0177    Eleanor Geletičová, Sloupno    2    36
HK0140    Bohumil Hladík, N. Bydžov    2    36
HK0183    Štefan Kotek, Prasek        2    36
HK0113    Aleš Kupka, Čánka        2    36
HK0151    Zdeněk Munzar, Podoliby    2    36
HK0153    Renata Munzarová, Praha    2    36
HK0185    Mar. Plodrová, Zdechovice    2    36
HK0046    Jan Štembera, Hradec Kr.    2    36
HK0146    Vlastimil Šustr, N. Bydžov    2    36
HK0193    Stanisl. Urban, Předměřice    2    36
HK0123    Stanislav Vízek, N. Bydžov    2    36
HK0228    Jan Kulda, Hradec Kr.        -1    36
HK0106    Tomáš Kulhánek, Hradec Kr.    5    34
HK0073    Michal Tvrdek, Hradec Kr.    14    33
HK0001    Pavel Špičák, Smidary        11    33
HK0075    Jakub Uher, Hořice        11    33
HK0243    Michal Kekelák, Hradec Kr.    8    33
HK0225    Martin Saidl, Syrovátka    8    33
HK0030    Jiří Chabada, Hradec Kr.    5    33
HK0245    Martin Cílek, Hradec Kr.    2    33
HK0208    Roman Hýsek, Hradec Kr.    2    33
HK0061    Jit. Podrazilová, Puchlovice    2    33
HK0162    Josef Pozler, Podoliby        2    33
HK0039    Pavel Tomšík, N. Bydžov    2    33

DIVIZE (111. – 135. místo)
HK0105    Františ. Zolman, Lhota p. L.    2    33
HK0176    Amálka Geletičová, Sloupno    5    31
HK0276    Petr Loprais, Chlumec        5    31
HK0262    Jaroslav Hanuš ml., Hradec    2    31
HK0107    Jan Kulhánek, Hradec Kr.    2    31
HK0288    Jan Krejčí, Podoliby        -1    31
HK0274    Pavel Zámečník, Hradec Kr.    -1    31
HK0201    Filip Firbacher, Chlumec    11    30
HK0251    Jaroslav Sehnoutka ml., HK    8    30
HK0071    Nikola Tvrdková, Hradec Kr.    8    30
HK0082    Ivan Dušek, Hradec Kr.    5    30
HK0036    Jos. Fischer, Petrovice n. O.    5    30
HK0219    Jaroslav Hanuš st., Hradec    5    30
HK0072    David Havránek, Hradec Kr.    5    30
HK0197    Josef Hubený, Převýšov    5    30
HK0116    Martin Izák, Jaroměř        5    30
HK0076    Miloš Uher, Hořice        5    30
HK0097    Hana Bílková ml., Libčany    2    30
HK0013    Aleš Doležal, Chlumec        2    30
HK0220    Anna-Marie Hanušová, HK    2    30
HK0234    Stanislav Lovčí ml., Hradec    2    30
HK0174    Jana Purmová, Sloupno    2    30
HK0038    Pavel Sazka, N. Bydžov    2    30
HK0057    Václav Podzimek, Hradec    0    30
HK0003    Alena Sejtková, Hradec Kr.    0    30

KRAJSKÝ PŘEBOR (136. – 160. místo)
HK0019    Zd. Dvořák st., Třebechovice    -1    30
HK0062    Jit. Kvasničková, Puchlovice    -1    30
HK0232    Václav Špaček, Hradec Kr.    -1    30
HK0126    Mich. Vízková, N. Bydžov    -1    30
HK0158    Alois Dejl, Jičín            2    29
HK0280    Josef Vaníček, Lužec n. C.    2    29
HK0281    Blan. Hladíková, Lužec n. C.    -1    29
HK0256    Jan Motyka, Kunčice        8    28
HK0264    Jiří Beránek, Hradec Kr.    5    28
HK0260    Marcela Gabrielová, Vinary    2    28
HK0150    Vlastimil Kout, N. Bydžov    2    28
HK0058    Monika Staňková, Hradec    2    28
HK0284    Miroslav Vostruha, Sloupno    2    28
HK0142    Jakub Šuhájek, Prasek        0    28
HK0283    Miloslav Kořínek, N. Bydžov    -1    28
HK0289    Ladislav Šoltys, Ohnišťany    -1    28
HK0195    Pavel Hubený, Převýšov    8    27
HK0212    Michal Přibyl, Borohrádek    8    27
HK0223    Věra Kuchařová, Hradec Kr.    5    27
HK0207    Petr Valenta, Hradec Kr.    5    27
HK0137    Jiří Zima, Sloupno        5    27
HK0102    Jan Bílek, Praskačka        2    27
HK0159    Milan Čapek, Podoliby        2    27
HK0012    Petra Doležalová, Chlumec    2    27
HK0081    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.    2    27

I. A TŘÍDA (161. – 185. místo)
HK0028    Jiří Hroneš, Nepasice        2    27
HK0049    Miloslav Kozák, Hradec Kr.    2    27
HK0070    Zdena Havránková, Hradec    -1    27
HK0233    Stanislav Lovčí st., Hradec    -1    27
HK0139    Josef Vojtěch, Hradec Kr.    -1    27
HK0128    Karel Dušek, Prasek        -4    27
HK0114    Milan Toušek, Týniště        -7    27
HK0143    Tomáš Hrubý, Prasek        0    26
HK0025    Marcela Nováková, Hradec    0    26
HK0278    Petr Jedlička, Hradec Kr.    11    25
HK0255    Martina Mikolandová, HK    5    25
HK0066    Jos. Stránský, St. Nechanice    2    25
HK0006    Petr Všetečka, Předměřice    0    25
HK0271    Kamila Žáková, Hradec Kr.    0    25
HK0031    Dana Machačová, Hradec    8    24
HK0010    Marie Buřičová, Chlumec    5    24
HK0112    Jiří Haleš, Hradec Kr.        5    24
HK0214    Kateřina Přibylová, Hradec    5    24
HK0148    Lenka Taichmanová, Prasek    5    24
HK0249    Roman Kupka, Polánky n. O.    2    24
HK0033    Roman Machač, Hradec Kr.    -1    24
HK0213    Tomáš Přibyl, Borohrádek    -1    24
HK0074    Jan Vítek, Hradec Kr.        0    23
HK0060    Miroslav Špaček, Vlčkovice    5    22
HK0265    Alžběta Beránková, Hradec    2    22

I. B TŘÍDA (186. – 210. místo)
HK0248    Michal Dúcký, Kobylice    2    22
HK0258    Nik. Andrysíková, Převýšov    -1    22
HK0242    Lukáš Kekelák, Hradec Kr.    -1    22
HK0044    Pe. Voženílek st., Lhota p. L.    -1    22
HK0077    Klára Zámečníková, Hradec    8    21
HK0096    Jiří Bílek, Libčany        5    21
HK0125    Pavel Vízek, N. Bydžov        5    21
HK0244    Monika Cílková, Hradec Kr.    2    21
HK0011    Vojtěch Doležal, Chlumec    2    21
HK0205    Jiří Havelka, Černožice    2    21
HK0092    Renata Chladová, Kosičky    2    21
HK0134    Josef Kloz, Prasek        2    21
HK0206    Zdeněk Kostka, Hradec Kr.    2    21
HK0119    Jiří Samek, Týniště        2    21
HK0192    Josef Urban ml., Předměřice    2    21
HK0037    Pavel Zásada, N. Bydžov    2    21
HK0095    Hana Bílková st., Libčany    -1    21
HK0002    Petr Bydžovský, N. Bydžov    -1    21
HK0227    Petra Galová, Urbanice    -1    21
HK0014    Zdeněk Kříž, Převýšov        -1    21
HK0045    Jitka Štemberová, Hradec    -1    21
HK0015    Vojtěch Kříž, Převýšov        -4    21
HK0127    Ladislava Dušková, Prasek    -7    21
HK0211    Karel Přibyl, Hradec Kr.    8    19
HK0259    Kris. Andrysíková, Převýšov    5    19

OKRESNÍ PŘEBOR (211. – 235. místo)
HK0100    Richard Bílek, Urbanice    2    19
HK0164    Ren. Munzarová st., Praha    2    19
HK0156    Dana Přibylová, N. Bydžov    0    19
HK0147    Eduard Důbrava, Petrovice    5    18
HK0022    Vladislav Prokeš, Újezd    5    18
HK0184    Antonie Kotková, Prasek    2    18
HK0204    Petr Matějka, Stěžery        2    18
HK0293    Roman Plodr, Zdechovice    2    18
HK0149    Josef Taichman, Prasek    2    18
HK0004    Zdeněk Sejtko, Hradec Kr.    0    18
HK0224    Václav Kuchař, Hradec Kr.    -1    18
HK0215    Lenka Přibylová, Hradec Kr.    -1    18
HK0018    Milan Řehák, Libotov        -1    18
HK0098    Vlastimil Štěrba, Mlékosrby    -1    18
HK0021    Otto Vodák, Hradec Kr.    -1    18
HK0190    Pavel Pilař, Převýšov        -4    18
HK0027    Jarosl. Rychetský, Černilov    -4    18
HK0034    Jiří Bartoš, Štěnkov        0    17
HK0035    Dana Bartošová, Štěnkov    0    17
HK0273    Josef Horáček, Hradec Kr.    0    17
HK0157    Josef Nevrlý, N. Bydžov    5    16
HK0055    Jan Hrdlička, Hradec Kr.    2    16
HK0180    Alena Purmová ml., Křičov    2    16
HK0064    Stanislav Zanespal, Lodín    0    16
HK0145    Martin Taichman, Prasek    11    15

III. TŘÍDA (236. – 260. místo)
HK0104    Vlastimil Gabriel, Vinary    8    15
HK0253    Marcela Sehnoutková, HK    8    15
HK0008    Miroslav Buřič ml., Chlumec    5    15
HK0217    Ja. Machková, Borohrádek    5    15
HK0294    Hana Klozová, Prasek        2    15
HK0050    Miloslava Kozáková, Hradec    -1    15
HK0252    Jaroslav Sehnoutka st., HK    -1    15
HK0136    Eva Zimová, Sloupno        -1    15
HK0138    Viktor Vojtěch, Písek        -4    15
HK0298    Alena Matušková, Milovice    2    14
HK0295    Jana Zimová, Prasek        2    14
HK0266    Pe. Voženílek ml., Lhota p. L.    -1    14
HK0229    Vladimír Racek, Hradec Kr.    8    13
HK0101    Jan Bílek, Urbanice        2    13
HK0108    Jaroslav Novotný, Hradec    2    13
HK0132    René Louvar, N. Bydžov    0    13
HK0080    Pavel Jaroslav, Hradec Kr.    -1    13
HK0238    Jaroslav Brzák, Hradec Kr.    11    12
HK0121    Jindřich Vondráček, Opočno    11    12
HK0090    Radek Chlad, Kosičky        2    12
HK0083    Petr Mašek, Hradec Kr.    2    12
HK0144    Vladimír Hrubý, N. Bydžov    0    12
HK0005    Pavlína Sejtková, Hradec Kr.    0    12
HK0267    Marek Voženílek, Lhota p. L.    0    12
HK0239    Zdeňka Dusová, Sendražice    -1    12

IV. TŘÍDA (261. – 285. místo)
HK0131    Jiří Dvořák, Skřivany        -4    12
HK0291    Johana Hanušová, Hradec    5    11
HK0297    Zdeněk Matuška, Milovice    2    11
HK0308    Ladislav Peš, Sekeřice        2    11
HK0299    Václav Polák, N. Bydžov    2    11
HK0168    Zuzana Pípová, N. Bydžov    0    11
HK0169    Vítězsl. Pípová, N. Bydžov    0    11
HK0305    Zdeněk Purma, Smidary    2    10
HK0171    Jaroslav Vaníček, Sloupno    2    10
HK0306    Matěj Zima, Prasek        2    10
HK0040    Zdeněk Borovička, Hradec    0    10
HK0272    Monika Žáková, Hradec Kr.    0    10
HK0218    Martin Košnár, Hradec Kr.    5    9
HK0032    Daniel Machač, Hradec Kr.    -1    9
HK0043    Blanka Tarantíková, Smiřice    -1    9
HK0318    Lucie Bradnová, N. Bydžov    8    8
HK0312    Oldřich Čapek, N. Bydžov    2    8
HK0310    Milan Čapek, Kunčice        2    8
HK0167    Jiří Pípa, N. Bydžov        2    8
HK0301    Václav Polák ml., N. Bydžov    2    8
HK0300    Jarosl. Poláková, N. Bydžov    2    8
HK0178    Zdeněk Purma, Křičov        0    8
HK0268    Daniela Truhlařová, Hradec    0    8
HK0152    Petra Geletičová, Sloupno    2    7
HK0277    Milan Štěrba, Chlumec    2    7

LIGA AMATÉRŮ (286. – 318. místo)
HK0026    Miroslav Říha, Hradec Kr.    0    7
HK0209    Leoš Truhlař, Hradec Kr.    0    7
HK0269    Roman Žák, Hradec Kr.    0    7
HK0296    Kateřina Křížková, Hradec    2    6
HK0122    Tibor Platinský, Kr. Lhota    2    6
HK0042    Václav Tarantík I, Smiřice    -1    6
HK0311    Monika Čapková, N. Bydžov    2    5
HK0309    Mirek Klika, Sloupno        2    5
HK0275    David Gala, Urbanice        2    4
HK0170    Oldřich Matys, N. Bydžov    2    4
HK0307    Radek Zima ml., Prasek    2    4
HK0313    Viktor. Bradnová, N. Bydžov    2    3
HK0314    Eliška Bradnová, N. Bydžov    2    3
HK0048    Marie Konečná, Hradec Kr.    2    3
HK0292    Marek Horáček, Hradec Kr.    0    3
HK0023    Michal Šulc, Černilov        0    3
HK0109    Miloslav Bednařík, Hradec    -1    3
HK0130    Zdeněk Bříza, Chlumec    -7    3
HK0315    Jiří Holý ml., N. Bydžov    2    2
HK0303    Marie Mikešová, N. Bydžov    0    2
HK0024    Martin Navrátil, Hradec Kr.    0    2
HK0304    Milan Langr, Skřivany        2    1
HK0270    Kamil Žák, Hradec Kr.        0    1
HK0047    Bohuslav Konečný, Hradec    8    0
HK0290    Jan Hanuš ml., Hradec Kr.    2    -1
HK0302    Lib. Trutnovská, N. Bydžov    0    -1
HK0317    Luděk Bradna, N. Bydžov    -1    -1
HK0240    Otto Žítek, Hradec Kr.        0    -2
HK0241    Jaroslava Žítková, Hradec    0    -2
HK0059    Kateřina Horská, Týniště    0    -3
HK0257    Milan Lacina, Vysočany    2    -5
HK0316    Jiří Holý, N. Bydžov        -7    -7
HK0199    Iva Hlaváčová, Chlumec    0    -14