Vítězem druhého dějství se stal Štefan Kotek z Prasku (startovní číslo HK0183), jenž získal čtrnáct bodů. Prosíme úspěšného tipéra, aby kontaktoval naši sportovní redakci na telefonu 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny.

Výsledky tipovaných duelů druhého kola
1.    FC Hradec Králové – České Budějovice    (3:2)         1
2.    SK Převýšov – SK Viktorie Jirny               (3:1)         1
3.    RMSK Nový Bydžov – SK Týniště n. O.    (1:2)         2
4.    SK Třebechovice – SK Bystřian Kunčice    (0:4)         2
5.    FC Spartak Kobylice – TJ Kopidlno            (1:3)         2
6.    SK Smiřice – Sokol Černíkovice                  (5:1)         1
7.    FC Nový Hradec B – Sokol Myštěves         (0:4)         2
8.    Sokol Malš. Lhota – Sokol Červeněves       (4:2)         1
9.    SK Jeníkovice – SK Slavia Libřice                (1:1)         0
10.    Sokol Nepolisy B – SK Čechie Hlušice B     (2:1)         1

Supertrefa: V deseti zápasech padlo celkem 41 branek.

Průběžné pořadí po 2. kole:

LIGA MISTRŮ (1. – 11. místo)
HK0069    Ladislav Havránek, Hradec    14    25
HK0219    Jaroslav Hanuš st., Hradec    14    19
HK0165    Jaros. Procházka, N. Bydžov    14    19
HK0182    Naďa Zimová, Prasek        14    19
HK0070    Zdena Havránková, Hradec    11    19
HK0093    Luboš Chlad, Kosičky        11    19
HK0210    František Mádlo, Lhota p. L.    11    19
HK0161    Olina Pozlerová, Podoliby    11    19
HK0158    Alois Dejl, Jičín            14    16
HK0183    Štefan Kotek, Prasek        14    16
HK0202    Martínek Firbacher, Chlumec    11    16

EVROPSKÁ LIGA (12. – 35. místo)
HK0051    Michal Kozák, Hradec Kr.    11    16
HK0016    Ladislav Myška, Nepolisy    11    16
HK0216    Zuzana Pácaltová, Jeřice    11    16
HK0067    Michal Pražák, Kunčice    11    16
HK0006    Petr Všetečka, Předměřice    11    16
HK0105    Františ. Zolman, Lhota p. L.    11    16
HK0186    Vl. Andrysíková, Převýšov    8    16
HK0200    Ladislav Firbacher, Chlumec    8    16
HK0220    Anna-Marie Hanušová, HK    8    16
HK0196    Vladimír Hubený, Převýšov    8    16
HK0155    Vlas. Hybnerová, Poděbrady    8    16
HK0204    Petr Matějka, Stěžery        8    16
HK0142    Jakub Šuhájek, Prasek        8    16
HK0041    Václav Tarantík, Smiřice    8    16
HK0279    Martin Beneš, Lužec n. C.    14    14
HK0013    Aleš Doležal, Chlumec        14    13
HK0242    Lukáš Kekelák, Hradec Kr.    14    13
HK0198    Milan Materna, Převýšov    14    13
HK0117    Pavel Žák, Předměřice        14    13
HK0246    Petr Cílek, Hradec Kr.        11    13
HK0222    Monika Hádková, Hradec    11    13
HK0203    Jiří Kelnar, Chlumec        11    13
HK0053    Petr Koza, Hradec Kr.        11    13
HK0054    Jana Kozová, Hradec Kr.    11    13

GAMBRINUS LIGA (36. – 60. místo)
HK0094    Jar. Kratochvíl, Mlékosrby    11    13
HK0151    Zdeněk Munzar, Podoliby    11    13
HK0153    Renata Munzarová, Praha    11    13
HK0162    Josef Pozler, Podoliby        11    13
HK0166    Ja. Procházka ml., N. Bydžov    11    13
HK0172    Pavel Purma, Sloupno        11    13
HK0075    Jakub Uher, Hořice        11    13
HK0173    Jana Vaníčková, Sloupno    11    13
HK0124    Libuše Vízková, N. Bydžov    11    13
HK0133    Radek Zima, Prasek        11    13
HK0237    Jan Bičiště, Hradec Kr.        8    13
HK0247    Eliška Dúcká, Kobylice        8    13
HK0084    Vratislav Dušek, Sendražice    8    13
HK0085    Václ. Dušková, Sendražice    8    13
HK0081    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.    8    13
HK0120    Aleš Hojer, Hradec Kr.        8    13
HK0197    Josef Hubený, Převýšov    8    13
HK0107    Jan Kulhánek, Hradec Kr.    8    13
HK0113    Aleš Kupka, Čánka        8    13
HK0017    Věra Myšková, Nepolisy    8    13
HK0025    Marcela Nováková, Hradec    8    13
HK0188    Pavel Pilař ml., Převýšov    8    13
HK0022    Vladislav Prokeš, Újezd    8    13
HK0088    Anna Prokopová, Hradec Kr.    8    13
HK0089    Magdaléna Prokopová, HK    8    13

FOTBALOVÁ NÁRODNÍ LIGA (61. – 85. místo)
HK0066    Jos. Stránský, St. Nechanice    8    13
HK0087    Jakub Šimůnek, Předměřice    8    13
HK0086    Ba. Šimůnková, Předměřice    8    13
HK0099    Vlas. Štěrba ml., Mlékosrby    8    13
HK0100    Richard Bílek, Urbanice    5    13
HK0002    Petr Bydžovský, N. Bydžov    5    13
HK0250    Martin Hopko, Sendražice    5    13
HK0029    Tomáš Chabada, Hradec Kr.    5    13
HK0030    Jiří Chabada, Hradec Kr.    5    13
HK0189    Václav Pilař, Převýšov        5    13
HK0264    Jiří Beránek, Hradec Kr.    11    11
HK0281    Blanka Hladíková, Lužec    11    11
HK0287    Pavel Klika, Sloupno        11    11
HK0286    Monika Kliková, Sloupno    11    11
HK0282    Al. Purmová ml. II, Křičov    11    11
HK0280    Josef Vaníček, Lužec n. C.    11    11
HK0284    Miroslav Vostruha, Sloupno    11    11
HK0128    Karel Dušek, Prasek        14    10
HK0056    Jiří Pokora, Hradec Kr.        14    10
HK0236    Zuzana Bičišťová st., HK    11    10
HK0159    Milan Čapek, Podoliby        11    10
HK0163    Maruška Čapková, Podoliby    11    10
HK0049    Miloslav Kozák, Hradec Kr.    11    10
HK0160    Jaroslav Novotný, Podoliby    11    10
HK0061    Jit. Podrazilová, Puchlovice    11    10

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA (86. – 110. místo)
HK0175    Hana Purmová, Sloupno    11    10
HK0076    Miloš Uher, Hořice        11    10
HK0126    Mich. Vízková, N. Bydžov    11    10
HK0245    Martin Cílek, Hradec Kr.    8    10
HK0079    František Dušek, Holohlavy    8    10
HK0082    Ivan Dušek, Hradec Kr.    8    10
HK0129    Karel Dušek ml., Prasek    8    10
HK0020    Josef Dvořák, Třebechovice    8    10
HK0177    Eleanor Geletičová, Sloupno    8    10
HK0072    David Havránek, Hradec Kr.    8    10
HK0140    Bohumil Hladík, N. Bydžov    8    10
HK0154    Josef Hybner, Poděbrady    8    10
HK0181    Zlata Joštová, Zdechovice    8    10
HK0106    Tomáš Kulhánek, Hradec Kr.    8    10
HK0249    Roman Kupka, Polánky n. O.    8    10
HK0111    Miroslav Macháček, Hradec    8    10
HK0065    Michal Novák, Hvozdnice    8    10
HK0190    Pavel Pilař, Převýšov        8    10
HK0078    Josef Podrazil, Puchlovice    8    10
HK0174    Jana Purmová, Sloupno    8    10
HK0179    Alena Purmová, Křičov    8    10
HK0232    Václav Špaček, Hradec Kr.    8    10
HK0118    Vladimír Šťastný, Hradec    8    10
HK0045    Jitka Štemberová, Hradec    8    10
HK0192    Josef Urban ml., Předměřice    8    10

DIVIZE (111. – 135. místo)
HK0191    Josef Urban st., Předměřice    8    10
HK0103    Milada Bílková, Praskačka    5    10
HK0097    Hana Bílková ml., Libčany    5    10
HK0226    Jiří Brzák, Urbanice        5    10
HK0091    Michal Chlad, Kosičky        5    10
HK0251    Jaroslav Sehnoutka ml., HK    5    10
HK0146    Vlastimil Šustr, N. Bydžov    5    10
HK0074    Jan Vítek, Hradec Kr.        5    10
HK0064    Stanislav Zanespal, Lodín    5    10
HK0110    Petr Želiezko, Hradec Kr.    5    10
HK0127    Ladislava Dušková, Prasek    2    10
HK0144    Vladimír Hrubý, N. Bydžov    2    10
HK0243    Michal Kekelák, Hradec Kr.    2    10
HK0194    Ladisl. Konrád, Předměřice    2    10
HK0052    Jan Koun, Hradec Kr.        2    10
HK0050    Miloslava Kozáková, HK    2    10
HK0043    Blanka Tarantíková, Smiřice    2    10
HK0073    Michal Tvrdek, Hradec Kr.    -1    10
HK0262    Jaroslav Hanuš ml., HK    8    8
HK0285    Lenka Hlaváčková, Králíky    8    8
HK0273    Josef Horáček, Hradec Kr.    8    8
HK0283    Miloslav Kořínek, N. Bydžov    8    8
HK0288    Jan Krejčí, Podoliby        8    8
HK0263    Bohuš Nosek, Solnice        8    8
HK0267    Marek Voženílek, Lhota p. L.    8    8

KRAJSKÝ PŘEBOR (136. – 160. místo)
HK0266    Pe. Voženílek ml., Lhota p. L.    8    8
HK0235    Zuzana Bičišťová ml., HK    11    7
HK0057    Václav Podzimek, Hradec    11    7
HK0215    Lenka Přibylová, Hradec Kr.    11    7
HK0193    Stanis. Urban, Předměřice    11    7
HK0102    Jan Bílek, Praskačka        8    7
HK0130    Zdeněk Bříza, Chlumec    8    7
HK0011    Vojtěch Doležal, Chlumec    8    7
HK0227    Petra Galová, Urbanice    8    7
HK0205    Jiří Havelka, Černožice    8    7
HK0208    Roman Hýsek, Hradec Kr.    8    7
HK0134    Josef Kloz, Prasek        8    7
HK0150    Vlastimil Kout, N. Bydžov    8    7
HK0015    Vojtěch Kříž, Převýšov        8    7
HK0062    Jit. Kvasničková, Puchlovice    8    7
HK0108    Jaroslav Novotný, Hradec    8    7
HK0252    Jaroslav Sehnoutka st., HK    8    7
HK0004    Zdeněk Sejtko, Hradec Kr.    8    7
HK0003    Alena Sejtková, Hradec Kr.    8    7
HK0231    Jiří Bičiště, Hradec Kr.        5    7
HK0096    Jiří Bílek, Libčany        5    7
HK0238    Jaroslav Brzák, Hradec Kr.    5    7
HK0248    Michal Dúcký, Kobylice    5    7
HK0036    Jos. Fischer, Petrovice n. O.    5    7
HK0176    Amálka Geletičová, Sloupno    5    7

I. A TŘÍDA (161. – 185. místo)
HK0221    Jan Hanuš, Hradec Kr.        5    7
HK0135    Vlad. Hradecký, N. Bydžov    5    7
HK0195    Pavel Hubený, Převýšov    5    7
HK0007    Václav Munzar, Hradec Kr.    5    7
HK0187    Václav Pilař, Lovčice        5    7
HK0185    Mar. Plodrová, Zdechovice    5    7
HK0068    Markéta Pražáková, Hradec    5    7
HK0213    Tomáš Přibyl, Borohrádek    5    7
HK0156    Dana Přibylová, N. Bydžov    5    7
HK0018    Milan Řehák, Libotov        5    7
HK0026    Miroslav Říha, Hradec Kr.    5    7
HK0001    Pavel Špičák, Smidary        5    7
HK0149    Josef Taichman, Prasek    5    7
HK0148    Lenka Taichmanová, Prasek    5    7
HK0114    Milan Toušek, Týniště        5    7
HK0141    Petr Vaníček, Smidary        5    7
HK0123    Stanislav Vízek, N. Bydžov    5    7
HK0044    Pe. Voženílek st., Lhota p. L.    5    7
HK0101    Jan Bílek, Urbanice        2    7
HK0019    Zd. Dvořák st., Třebechovice    2    7
HK0228    Jan Kulda, Hradec Kr.        2    7
HK0164    Ren. Munzarová st., Praha    2    7
HK0225    Martin Saidl, Syrovátka    2    7
HK0115    Radek Sejtko, Hradec Kr.    2    7
HK0139    Josef Vojtěch, Hradec Kr.    2    7

I. B TŘÍDA (186. – 210. místo)
HK0131    Jiří Dvořák, Skřivany        -1    7
HK0201    Filip Firbacher, Chlumec    -1    7
HK0033    Roman Machač, Hradec Kr.    -1    7
HK0209    Leoš Truhlař, Hradec Kr.    -1    7
HK0259    Kris. Andrysíková, Převýšov    5    5
HK0258    Nik. Andrysíková, Převýšov    5    5
HK0265    Alžběta Beránková, Hradec    5    5
HK0261    Marie Hanušová, Hradec Kr.    5    5
HK0276    Petr Loprais, Chlumec        5    5
HK0277    Milan Štěrba, Chlumec    5    5
HK0034    Jiří Bartoš, Štěnkov        0    5
HK0254    Serafín Motyka, Kunčice    0    5
HK0083    Petr Mašek, Hradec Kr.    11    4
HK0180    Alena Purmová ml., Křičov    11    4
HK0217    Ja. Machková, Borohrádek    8    4
HK0027    Jarosl. Rychetský, Černilov    8    4
HK0095    Hana Bílková st., Libčany    5    4
HK0040    Zdeněk Borovička, Hradec    5    4
HK0009    Miroslav Buřič st., Chlumec    5    4
HK0010    Marie Buřičová, Chlumec    5    4
HK0244    Monika Cílková, Hradec Kr.    5    4
HK0012    Petra Doležalová, Chlumec    5    4
HK0147    Eduard Důbrava, Petrovice    5    4
HK0112    Jiří Haleš, Hradec Kr.        5    4
HK0206    Zdeněk Kostka, Hradec Kr.    5    4

OKRESNÍ PŘEBOR (211. – 235. místo)
HK0184    Antonie Kotková, Prasek    5    4
HK0014    Zdeněk Kříž, Převýšov        5    4
HK0224    Václav Kuchař, Hradec Kr.    5    4
HK0032    Daniel Machač, Hradec Kr.    5    4
HK0031    Dana Machačová, Hradec    5    4
HK0211    Karel Přibyl, Hradec Kr.    5    4
HK0214    Kateřina Přibylová, Hradec    5    4
HK0119    Jiří Samek, Týniště        5    4
HK0038    Pavel Sazka, N. Bydžov    5    4
HK0060    Miroslav Špaček, Vlčkovice    5    4
HK0046    Jan Štembera, Hradec Kr.    5    4
HK0037    Pavel Zásada, N. Bydžov    5    4
HK0090    Radek Chlad, Kosičky        2    4
HK0234    Stanislav Lovčí ml., Hradec    2    4
HK0024    Martin Navrátil, Hradec Kr.    2    4
HK0039    Pavel Tomšík, N. Bydžov    2    4
HK0137    Jiří Zima, Sloupno        2    4
HK0028    Jiří Hroneš, Nepasice        -1    4
HK0071    Nikola Tvrdková, Hradec Kr.    -1    4
HK0132    René Louvar, N. Bydžov    -4    4
HK0058    Monika Staňková, Hradec    -4    4
HK0289    Ladislav Šoltys, Ohnišťany    2    2
HK0268    Daniela Truhlařová, Hradec    2    2
HK0274    Pavel Zámečník, Hradec Kr.    2    2
HK0269    Roman Žák, Hradec Kr.    2    2

III. TŘÍDA (236. – 260. místo)
HK0270    Kamil Žák, Hradec Kr.        2    2
HK0080    Pavel Jaroslav, Hradec Kr.    0    2
HK0256    Jan Motyka, Kunčice        0    2
HK0055    Jan Hrdlička, Hradec Kr.    8    1
HK0143    Tomáš Hrubý, Prasek        5    1
HK0116    Martin Izák, Jaroměř        5    1
HK0063    Lukáš Kvasnička, Kunčice    5    1
HK0233    Stanislav Lovčí st., Hradec    5    1
HK0253    Marcela Sehnoutková, HK    5    1
HK0207    Petr Valenta, Hradec Kr.    5    1
HK0109    Miloslav Bednařík, Hradec    2    1
HK0239    Zdeňka Dusová, Sendražice    2    1
HK0104    Vlastimil Gabriel, Vinary    2    1
HK0092    Renata Chladová, Kosičky    2    1
HK0230    Václav Polívka, Hradec Kr.    2    1
HK0218    Martin Košnár, Hradec Kr.    -1    1
HK0212    Michal Přibyl, Borohrádek    -1    1
HK0021    Otto Vodák, Hradec Kr.    -1    1
HK0136    Eva Zimová, Sloupno        -1    1
HK0048    Marie Konečná, Hradec Kr.    -4    1
HK0035    Dana Bartošová, Štěnkov    0    -1
HK0255    Martina Mikolandová, HK    0    -1
HK0168    Zuzana Pípová, N. Bydžov    0    -1
HK0169    Vítězsl. Pípová, N. Bydžov    0    -1
HK0178    Zdeněk Purma, Křičov        0    -1

IV. TŘÍDA (261. – 289. místo)
HK0171    Jaroslav Vaníček, Sloupno    0    -1
HK0260    Marcela Gabrielová, Vinary    -1    -1
HK0257    Milan Lacina, Vysočany    -1    -1
HK0272    Monika Žáková, Hradec Kr.    -1    -1
HK0271    Kamila Žáková, Hradec Kr.    -1    -1
HK0125    Pavel Vízek, N. Bydžov        5    -2
HK0121    Jindřich Vondráček, Opočno    5    -2
HK0229    Vladimír Racek, Hradec Kr.    2    -2
HK0098    Vlastimil Štěrba, Mlékosrby    2    -2
HK0145    Martin Taichman, Prasek    2    -2
HK0042    Václav Tarantík I, Smiřice    2    -2
HK0138    Viktor Vojtěch, Písek        2    -2
HK0077    Klára Zámečníková, Hradec    2    -2
HK0008    Miroslav Buřič ml., Chlumec    -1    -2
HK0199    Iva Hlaváčová, Chlumec    -1    -2
HK0122    Tibor Platinský, Kr. Lhota    -4    -2
HK0223    Věra Kuchařová, Hradec Kr.    -7    -2
HK0170    Oldřich Matys, N. Bydžov    0    -4
HK0157    Josef Nevrlý, N. Bydžov    0    -4
HK0167    Jiří Pípa, N. Bydžov        0    -4
HK0240    Otto Žítek, Hradec Kr.        0    -4
HK0275    David Gala, Urbanice        -4    -4
HK0278    Petr Jedlička, Hradec Kr.    -4    -4
HK0005    Pavlína Sejtková, Hradec Kr.    -4    -5
HK0059    Kateřina Horská, Týniště    -10    -5
HK0152    Petra Geletičová, Sloupno    0    -7
HK0241    Jaroslava Žítková, Hradec    0    -7
HK0047    Bohuslav Konečný, Hradec    -7    -8
HK0023    Michal Šulc, Černilov        -7    -8