Vítězem prvního dějství se stal Ladislav Havránek z Hradce Králové (startovní číslo HK0069), jenž získal jedenáct bodů.

Prosíme úspěšného tipéra, aby kontaktoval naši sportovní redakci na telefonu 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny.

Výsledky tipovaných zápasů 1. kola:
1.    FK Fotbal Třinec – FC Hradec Králové       (1:2)         2
2.    FK Admira Praha – SK Převýšov               (0:0)         0
3.    FK Chlumec n. C. – FC Olympia Hradec    (1:1)         0
4.    FK Černilov – SK Třebechovice p. O.        (2:3)         2
5.    Bystřian Kunčice – Sokol Třebeš               (1:0)         1
6.    Sokol Malšovice – TJ Loko Hradec            (2:4)         2
7.    AFK Probluz – TJ Sokol Dohalice               (0:3)         2
8.    Bystřice Boharyně – TJ Ohnišťany           (2:0)         1
9.    Sokol Cerekvice n. B. – SK Neděliště          (7:1)         1
10.    Sokol Myštěves B – SK Starý Bydžov      (1:2)         2

Supertrefa: V deseti zápasech padlo celkem 33 branek.

Pořadí po 1. kole

LIGA MISTRŮ (1. – 11. místo)
HK0069    Ladislav Havránek, Hradec    11    11
HK0073    Michal Tvrdek, Hradec Kr.    11    11
HK0186    Vl. Andrysíková, Převýšov    8    8
HK0100    Richard Bílek, Urbanice    8    8
HK0002    Petr Bydžovský, N. Bydžov    8    8
HK0127    Ladislava Dušková, Prasek    8    8
HK0131    Jiří Dvořák, Skřivany        8    8
HK0200    Ladislav Firbacher, Chlumec    8    8
HK0201    Filip Firbacher, Chlumec    8    8
HK0220    Anna-Marie Hanušová, HK    8    8
HK0070    Zdena Havránková, Hradec    8    8

EVROPSKÁ LIGA (12. – 35. místo)
HK0250    Martin Hopko, Sendražice    8    8
HK0144    Vladimír Hrubý, N. Bydžov    8    8
HK0196    Vladimír Hubený, Převýšov    8    8
HK0155    Vlas. Hybnerová, Poděbrady    8    8
HK0029    Tomáš Chabada, Hradec Kr.    8    8
HK0030    Jiří Chabada, Hradec Kr.    8    8
HK0093    Luboš Chlad, Kosičky        8    8
HK0243    Michal Kekelák, Hradec Kr.    8    8
HK0194    Ladisl. Konrád, Předměřice    8    8
HK0052    Jan Koun, Hradec Kr.        8    8
HK0050    Miloslava Kozáková, HK    8    8
HK0132    René Louvar, N. Bydžov    8    8
HK0210    František Mádlo, Lhota p. L.    8    8
HK0033    Roman Machač, Hradec Kr.    8    8
HK0204    Petr Matějka, Stěžery        8    8
HK0189    Václav Pilař, Převýšov        8    8
HK0161    Olina Pozlerová, Podoliby    8    8
HK0058    Monika Staňková, Hradec    8    8
HK0142    Jakub Šuhájek, Prasek        8    8
HK0041    Václav Tarantík, Smiřice    8    8
HK0043    Blanka Tarantíková, Smiřice    8    8
HK0209    Leoš Truhlař, Hradec Kr.    8    8
HK0034    Jiří Bartoš, Štěnkov        5    5
HK0237    Jan Bičiště, Hradec Kr.        5    5

GAMBRINUS LIGA (36. – 61. místo)
HK0101    Jan Bílek, Urbanice        5    5
HK0103    Milada Bílková, Praskačka    5    5
HK0097    Hana Bílková ml., Libčany    5    5
HK0226    Jiří Brzák, Urbanice        5    5
HK0247    Eliška Dúcká, Kobylice        5    5
HK0084    Vratislav Dušek, Sendražice    5    5
HK0085    Václ. Dušková, Sendražice    5    5
HK0081    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.    5    5
HK0019    Zd. Dvořák st., Třebechovice    5    5
HK0202    Martínek Firbacher, Chlumec    5    5
HK0219    Jaroslav Hanuš st., Hradec    5    5
HK0120    Aleš Hojer, Hradec Kr.        5    5
HK0059    Kateřina Horská, Týniště    5    5
HK0028    Jiří Hroneš, Nepasice        5    5
HK0197    Josef Hubený, Převýšov    5    5
HK0091    Michal Chlad, Kosičky        5    5
HK0048    Marie Konečná, Hradec Kr.    5    5
HK0051    Michal Kozák, Hradec Kr.    5    5
HK0223    Věra Kuchařová, Hradec Kr.    5    5
HK0228    Jan Kulda, Hradec Kr.        5    5
HK0107    Jan Kulhánek, Hradec Kr.    5    5
HK0113    Aleš Kupka, Čánka        5    5
HK0254    Serafín Motyka, Kunčice    5    5
HK0164    Ren. Munzarová st., Praha    5    5
HK0016    Ladislav Myška, Nepolisy    5    5
HK0017    Věra Myšková, Nepolisy    5    5

FOTBALOVÁ NÁRODNÍ LIGA (62. – 85. místo)
HK0025    Marcela Nováková, Hradec    5    5
HK0216    Zuzana Pácaltová, Jeřice    5    5
HK0188    Pavel Pilař ml., Převýšov    5    5
HK0067    Michal Pražák, Kunčice    5    5
HK0165    Jaros. Procházka, N. Bydžov    5    5
HK0022    Vladislav Prokeš, Újezd    5    5
HK0089    Magdaléna Prokopová, HK    5    5
HK0088    Anna Prokopová, Hradec Kr.    5    5
HK0225    Martin Saidl, Syrovátka    5    5
HK0251    Jaroslav Sehnoutka ml., HK    5    5
HK0115    Radek Sejtko, Hradec Kr.    5    5
HK0066    Jos. Stránský, St. Nechanice    5    5
HK0087    Jakub Šimůnek, Předměřice    5    5
HK0086    Ba. Šimůnková, Předměřice    5    5
HK0099    Vlast. Štěrba ml., Mlékosrby    5    5
HK0146    Vlastimil Šustr, N. Bydžov    5    5
HK0071    Nikola Tvrdková, Hradec Kr.    5    5
HK0074    Jan Vítek, Hradec Kr.        5    5
HK0139    Josef Vojtěch, Hradec Kr.    5    5
HK0006    Petr Všetečka, Předměřice    5    5
HK0064    Stanislav Zanespal, Lodín    5    5
HK0182    Naďa Zimová, Prasek        5    5
HK0105    Františ. Zolman, Lhota p. L.    5    5
HK0110    Petr Želiezko, Hradec Kr.    5    5

ČFL (86. – 110. místo)
HK0231    Jiří Bičiště, Hradec Kr.        2    2
HK0096    Jiří Bílek, Libčany        2    2
HK0238    Jaroslav Brzák, Hradec Kr.    2    2
HK0246    Petr Cílek, Hradec Kr.        2    2
HK0245    Martin Cílek, Hradec Kr.    2    2
HK0158    Alois Dejl, Jičín            2    2
HK0248    Michal Dúcký, Kobylice    2    2
HK0079    František Dušek, Holohlavy    2    2
HK0082    Ivan Dušek, Hradec Kr.    2    2
HK0129    Karel Dušek ml., Prasek    2    2
HK0020    Josef Dvořák, Třebechovice    2    2
HK0036    Jos. Fischer, Petrovice n. O.    2    2
HK0177    Eleanor Geletičová, Sloupno    2    2
HK0176    Amálka Geletičová, Sloupno    2    2
HK0222    Monika Hádková, Hradec    2    2
HK0221    Jan Hanuš, Hradec Kr.        2    2
HK0072    David Havránek, Hradec Kr.    2    2
HK0140    Bohumil Hladík, N. Bydžov    2    2
HK0135    Vlad. Hradecký, N. Bydžov    2    2
HK0195    Pavel Hubený, Převýšov    2    2
HK0154    Josef Hybner, Poděbrady    2    2
HK0090    Radek Chlad, Kosičky        2    2
HK0080    Pavel Jaroslav, Hradec Kr.    2    2
HK0181    Zlata Joštová, Zdechovice    2    2
HK0203    Jiří Kelnar, Chlumec        2    2

DIVIZE (111. – 135. místo)
HK0218    Martin Košnár, Hradec Kr.    2    2
HK0183    Štefan Kotek, Prasek        2    2
HK0053    Petr Koza, Hradec Kr.        2    2
HK0054    Jana Kozová, Hradec Kr.    2    2
HK0094    Jar. Kratochvíl, Mlékosrby    2    2
HK0106    Tomáš Kulhánek, Hradec Kr.    2    2
HK0249    Roman Kupka, Polánky n. O.    2    2
HK0234    Stanislav Lovčí ml., Hradec    2    2
HK0111    Miroslav Macháček, Hradec    2    2
HK0256    Jan Motyka, Kunčice        2    2
HK0007    Václav Munzar, Hradec Kr.    2    2
HK0151    Zdeněk Munzar, Podoliby    2    2
HK0153    Renata Munzarová, Praha    2    2
HK0024    Martin Navrátil, Hradec Kr.    2    2
HK0065    Michal Novák, Hvozdnice    2    2
HK0190    Pavel Pilař, Převýšov        2    2
HK0187    Václav Pilař, Lovčice        2    2
HK0122    Tibor Platinský, Kr. Lhota    2    2
HK0185    Mar. Plodrová, Zdechovice    2    2
HK0078    Josef Podrazil, Puchlovice    2    2
HK0162    Josef Pozler, Podoliby        2    2
HK0068    Markéta Pražáková, Hradec    2    2
HK0166    Ja. Procházka ml., N. Bydžov    2    2
HK0212    Michal Přibyl, Borohrádek    2    2
HK0213    Tomáš Přibyl, Borohrádek    2    2

KRAJSKÝ PŘEBOR (136. – 160. místo)
HK0156    Dana Přibylová, N. Bydžov    2    2
HK0172    Pavel Purma, Sloupno        2    2
HK0179    Alena Purmová, Křičov    2    2
HK0174    Jana Purmová, Sloupno    2    2
HK0018    Milan Řehák, Libotov        2    2
HK0026    Miroslav Říha, Hradec Kr.    2    2
HK0232    Václav Špaček, Hradec Kr.    2    2
HK0001    Pavel Špičák, Smidary        2    2
HK0118    Vladimír Šťastný, Hradec    2    2
HK0045    Jitka Štemberová, Hradec    2    2
HK0149    Josef Taichman, Prasek    2    2
HK0148    Lenka Taichmanová, Prasek    2    2
HK0039    Pavel Tomšík, N. Bydžov    2    2
HK0114    Milan Toušek, Týniště        2    2
HK0075    Jakub Uher, Hořice        2    2
HK0192    Josef Urban ml., Předměřice    2    2
HK0191    Josef Urban st., Předměřice    2    2
HK0141    Petr Vaníček, Smidary        2    2
HK0173    Jana Vaníčková, Sloupno    2    2
HK0123    Stanislav Vízek, N. Bydžov    2    2
HK0124    Libuše Vízková, N. Bydžov    2    2
HK0021    Otto Vodák, Hradec Kr.    2    2
HK0044    Pe. Voženílek st., Lhota p. L.    2    2
HK0133    Radek Zima, Prasek        2    2
HK0137    Jiří Zima, Sloupno        2    2

I. A TŘÍDA (161. – 185. místo)
HK0136    Eva Zimová, Sloupno        2    2
HK0035    Dana Bartošová, Štěnkov    -1    -1
HK0109    Miloslav Bednařík, Hradec    -1    -1
HK0236    Zuzana Bičišťová st., Hradec    -1    -1
HK0102    Jan Bílek, Praskačka        -1    -1
HK0095    Hana Bílková st., Libčany    -1    -1
HK0040    Zdeněk Borovička, Hradec    -1    -1
HK0130    Zdeněk Bříza, Chlumec    -1    -1
HK0008    Miroslav Buřič ml., Chlumec    -1    -1
HK0009    Miroslav Buřič st., Chlumec    -1    -1
HK0010    Marie Buřičová, Chlumec    -1    -1
HK0244    Monika Cílková, Hradec Kr.    -1    -1
HK0159    Milan Čapek, Podoliby        -1    -1
HK0163    Maruška Čapková, Podoliby    -1    -1
HK0011    Vojtěch Doležal, Chlumec    -1    -1
HK0013    Aleš Doležal, Chlumec        -1    -1
HK0012    Petra Doležalová, Chlumec    -1    -1
HK0147    Eduard Důbrava, Petrovice    -1    -1
HK0239    Zdeňka Dusová, Sendražice    -1    -1
HK0104    Vlastimil Gabriel, Vinary    -1    -1
HK0227    Petra Galová, Urbanice    -1    -1
HK0112    Jiří Haleš, Hradec Kr.        -1    -1
HK0205    Jiří Havelka, Černožice    -1    -1
HK0199    Iva Hlaváčová, Chlumec    -1    -1
HK0208    Roman Hýsek, Hradec Kr.    -1    -1

I. B TŘÍDA (186. – 210. místo)
HK0092    Renata Chladová, Kosičky    -1    -1
HK0242    Lukáš Kekelák, Hradec Kr.    -1    -1
HK0134    Josef Kloz, Prasek        -1    -1
HK0047    Bohuslav Konečný, Hradec    -1    -1
HK0206    Zdeněk Kostka, Hradec Kr.    -1    -1
HK0184    Antonie Kotková, Prasek    -1    -1
HK0150    Vlastimil Kout, N. Bydžov    -1    -1
HK0049    Miloslav Kozák, Hradec Kr.    -1    -1
HK0015    Vojtěch Kříž, Převýšov        -1    -1
HK0014    Zdeněk Kříž, Převýšov        -1    -1
HK0224    Václav Kuchař, Hradec Kr.    -1    -1
HK0062    Jit. Kvasničková, Puchlovice    -1    -1
HK0032    Daniel Machač, Hradec Kr.    -1    -1
HK0031    Dana Machačová, Hradec    -1    -1
HK0198    Milan Materna, Převýšov    -1    -1
HK0255    Martina Mikolandová, HK    -1    -1
HK0108    Jaroslav Novotný, Hradec    -1    -1
HK0160    Jaroslav Novotný, Podoliby    -1    -1
HK0169    Vítězsl. Pípová, N. Bydžov    -1    -1
HK0168    Zuzana Pípová, N. Bydžov    -1    -1
HK0061    Jit. Podrazilová, Puchlovice    -1    -1
HK0230    Václav Polívka, Hradec Kr.    -1    -1
HK0211    Karel Přibyl, Hradec Kr.    -1    -1
HK0214    Kateřina Přibylová, Hradec    -1    -1
HK0178    Zdeněk Purma, Křičov        -1    -1

OKRESNÍ PŘEBOR (211. – 235. místo)
HK0175    Hana Purmová, Sloupno    -1    -1
HK0119    Jiří Samek, Týniště        -1    -1
HK0038    Pavel Sazka, N. Bydžov    -1    -1
HK0252    Jaroslav Sehnoutka st., HK    -1    -1
HK0004    Zdeněk Sejtko, Hradec Kr.    -1    -1
HK0003    Alena Sejtková, Hradec Kr.    -1    -1
HK0005    Pavlína Sejtková, Hradec Kr.    -1    -1
HK0060    Miroslav Špaček, Vlčkovice    -1    -1
HK0046    Jan Štembera, Hradec Kr.    -1    -1
HK0023    Michal Šulc, Černilov        -1    -1
HK0076    Miloš Uher, Hořice        -1    -1
HK0171    Jaroslav Vaníček, Sloupno    -1    -1
HK0126    Michae. Vízková, N. Bydžov    -1    -1
HK0037    Pavel Zásada, N. Bydžov    -1    -1
HK0117    Pavel Žák, Předměřice        -1    -1
HK0235    Zuzana Bičišťová ml., HK    -4    -4
HK0128    Karel Dušek, Prasek        -4    -4
HK0143    Tomáš Hrubý, Prasek        -4    -4
HK0116    Martin Izák, Jaroměř        -4    -4
HK0063    Lukáš Kvasnička, Kunčice    -4    -4
HK0233    Stanislav Lovčí st., Hradec    -4    -4
HK0217    Ja. Machková, Borohrádek    -4    -4
HK0170    Oldřich Matys, N. Bydžov    -4    -4
HK0157    Josef Nevrlý, N. Bydžov    -4    -4
HK0167    Jiří Pípa, N. Bydžov        -4    -4

III. TŘÍDA (236. – 256. místo)
HK0057    Václav Podzimek, Hradec    -4    -4
HK0056    Jiří Pokora, Hradec Kr.        -4    -4
HK0215    Lenka Přibylová, Hradec Kr.    -4    -4
HK0229    Vladimír Racek, Hradec Kr.    -4    -4
HK0027    Jarosl. Rychetský, Černilov    -4    -4
HK0253    Marcela Sehnoutková, HK    -4    -4
HK0098    Vlastimil Štěrba, Mlékosrby    -4    -4
HK0145    Martin Taichman, Prasek    -4    -4
HK0042    Václav Tarantík I, Smiřice    -4    -4
HK0193    Stanisl. Urban, Předměřice    -4    -4
HK0207    Petr Valenta, Hradec Kr.    -4    -4
HK0138    Viktor Vojtěch, Písek        -4    -4
HK0077    Klára Zámečníková, Hradec    -4    -4
HK0240    Otto Žítek, Hradec Kr.        -4    -4
HK0152    Petra Geletičová, Sloupno    -7    -7
HK0055    Jan Hrdlička, Hradec Kr.    -7    -7
HK0083    Petr Mašek, Hradec Kr.    -7    -7
HK0180    Alena Purmová ml., Křičov    -7    -7
HK0125    Pavel Vízek, N. Bydžov        -7    -7
HK0121    Jindřich Vondráček, Opočno    -7    -7
HK0241    Jaroslava Žítková, Hradec    -7    -7