Vítězem třetího dějství se stal Jan Štembera z Hradce Králové (startovní číslo HK0046), jenž získal 12 bodů. Prosíme úspěšného tipéra, aby kontaktoval naši sportovní redakci na telefonu 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny.

Výsledky tipovaných zápasů 3. kola
1.    FK Varnsdorf – FC Hradec Králové              (0:3)         2
2.    SK Zápy – SK Převýšov                             (1:0)         1
3.    FK Chlumec nad Cidlinou – SK Libčany        (2:2)         0
4.    FK Vysoká n. L. – FC Nový Hradec Králové (1:0)         1
5.    Spartak Kobylice – Lokomotiva Hradec       (3:1)         1
6.    TJ Slavoj Předměřice – Rychnov n. K. B      (1:5)         2
7.    FK Chlumec n. C. B – FC Slavia Hradec B      (4:2)         1
8.    TJ Sokol Třebeš B – Bystřice Boharyně         (3:0)         1
9.    SK Neděliště – TJ Lokomotiva Hradec B          nehráno
10.    Slavoj Syrovátka – SK Starý Bydžov          (2:1)         1

Supertrefa: V devíti zápasech padlo celkem 31 branek.

Průběžné pořadí po 3. kole

LIGA MISTRŮ (1. – 11. místo)
HK0069    Ladislav Havránek, Hradec    6    31
HK0197    Josef Hubený, Převýšov    12    25
HK0151    Zdeněk Munzar, Podoliby    12    25
HK0093    Luboš Chlad, Kosičky        6    25
HK0210    František Mádlo, Lhota p. L.    6    25
HK0182    Naďa Zimová, Prasek        6    25
HK0179    Alena Purmová, Křičov    12    22
HK0076    Miloš Uher, Hořice        12    22
HK0113    Aleš Kupka, Čánka        9    22
HK0198    Milan Materna, Převýšov    9    22
HK0017    Věra Myšková, Nepolisy    9    22

EVROPSKÁ LIGA (12. – 35. místo)
HK0188    Pavel Pilař ml., Převýšov    9    22
HK0117    Pavel Žák, Předměřice        9    22
HK0186    Vl. Andrysíková, Převýšov    6    22
HK0202    Martínek Firbacher,Chlumec    6    22
HK0200    Ladislav Firbacher, Chlumec    6    22
HK0196    Vladimír Hubený, Převýšov    6    22
HK0155    Vlas. Hybnerová, Poděbrady    6    22
HK0016    Ladislav Myška, Nepolisy    6    22
HK0219    Jaroslav Hanuš st., Hradec    3    22
HK0070    Zdena Havránková, Hradec    3    22
HK0161    Olina Pozlerová, Podoliby    3    22
HK0165    Jaros. Procházka, N. Bydžov    3    22
HK0279    Martin Beneš, Lužec n. C.    6    20
HK0135    Vlad. Hradecký, N. Bydžov    12    19
HK0007    Václav Munzar, Hradec Kr.    12    19
HK0057    Václav Podzimek, Hradec    12    19
HK0226    Jiří Brzák, Urbanice        9    19
HK0020    Josef Dvořák, Třebechovice    9    19
HK0177    Eleanor Geletičová, Sloupno    9    19
HK0154    Josef Hybner, Poděbrady    9    19
HK0052    Jan Koun, Hradec Kr.        9    19
HK0061    Jit. Podrazilová, Puchlovice    9    19
HK0175    Hana Purmová, Sloupno    9    19
HK0073    Michal Tvrdek, Hradec Kr.    9    19

GAMBRINUS LIGA (36. – 60. místo)
HK0074    Jan Vítek, Hradec Kr.        9    19
HK0002    Petr Bydžovský, N. Bydžov    6    19
HK0246    Petr Cílek, Hradec Kr.        6    19
HK0013    Aleš Doležal, Chlumec        6    19
HK0084    Vratislav Dušek, Sendražice    6    19
HK0085    Václ. Dušková, Sendražice    6    19
HK0250    Martin Hopko, Sendražice    6    19
HK0029    Tomáš Chabada, Hradec Kr.    6    19
HK0203    Jiří Kelnar, Chlumec        6    19
HK0094    Jar. Kratochvíl, Mlékosrby    6    19
HK0107    Jan Kulhánek, Hradec Kr.    6    19
HK0153    Renata Munzarová, Praha    6    19
HK0189    Václav Pilař, Převýšov        6    19
HK0162    Josef Pozler, Podoliby        6    19
HK0089    Magdaléna Prokopová, HK    6    19
HK0088    Anna Prokopová, Hradec Kr.    6    19
HK0066    Jos. Stránský, St. Nechanice    6    19
HK0087    Jakub Šimůnek, Předměřice    6    19
HK0086    Ba. Šimůnková, Předměřice    6    19
HK0124    Libuše Vízková, N. Bydžov    6    19
HK0158    Alois Dejl, Jičín            3    19
HK0183    Štefan Kotek, Prasek        3    19
HK0204    Petr Matějka, Stěžery        3    19
HK0216    Zuzana Pácaltová, Jeřice    3    19
HK0067    Michal Pražák, Kunčice    3    19

FOTBALOVÁ NÁRODNÍ LIGA (61. – 85. místo)
HK0142    Jakub Šuhájek, Prasek        3    19
HK0006    Petr Všetečka, Předměřice    3    19
HK0105    Františ. Zolman, Lhota p. L.    3    19
HK0287    Pavel Klika, Sloupno        6    17
HK0286    Monika Kliková, Sloupno    6    17
HK0031    Dana Machačová, Hradec    12    16
HK0046    Jan Štembera, Hradec Kr.    12    16
HK0011    Vojtěch Doležal, Chlumec    9    16
HK0208    Roman Hýsek, Hradec Kr.    9    16
HK0187    Václav Pilař, Lovčice        9    16
HK0213    Tomáš Přibyl, Borohrádek    9    16
HK0252    Jaroslav Sehnoutka st., HK    9    16
HK0003    Alena Sejtková, Hradec Kr.    9    16
HK0236    Zuzana Bičišťová st., HK    6    16
HK0245    Martin Cílek, Hradec Kr.    6    16
HK0163    Maruška Čapková, Podoliby    6    16
HK0128    Karel Dušek, Prasek        6    16
HK0079    František Dušek, Holohlavy    6    16
HK0091    Michal Chlad, Kosičky        6    16
HK0181    Zlata Joštová, Zdechovice    6    16
HK0243    Michal Kekelák, Hradec Kr.    6    16
HK0049    Miloslav Kozák, Hradec Kr.    6    16
HK0111    Miroslav Macháček, HK    6    16
HK0160    Jaroslav Novotný, Podoliby    6    16
HK0078    Josef Podrazil, Puchlovice    6    16

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA (86. – 110. místo)
HK0056    Jiří Pokora, Hradec Kr.        6    16
HK0174    Jana Purmová, Sloupno    6    16
HK0146    Vlastimil Šustr, N. Bydžov    6    16
HK0100    Richard Bílek, Urbanice    3    16
HK0247    Eliška Dúcká, Kobylice        3    16
HK0081    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.    3    16
HK0222    Monika Hádková, Hradec    3    16
HK0120    Aleš Hojer, Hradec Kr.        3    16
HK0030    Jiří Chabada, Hradec Kr.    3    16
HK0025    Marcela Nováková, Hradec    3    16
HK0166    Ja. Procházka ml., N. Bydžov    3    16
HK0022    Vladislav Prokeš, Újezd    3    16
HK0172    Pavel Purma, Sloupno        3    16
HK0099    Vlast. Štěrba ml., Mlékosrby    3    16
HK0075    Jakub Uher, Hořice        3    16
HK0173    Jana Vaníčková, Sloupno    3    16
HK0133    Radek Zima, Prasek        3    16
HK0041    Václav Tarantík, Smiřice    0    16
HK0265    Alžběta Beránková, Hradec    9    14
HK0254    Serafín Motyka, Kunčice    9    14
HK0285    Lenka Hlaváčková, Králíky    6    14
HK0288    Jan Krejčí, Podoliby        6    14
HK0263    Bohuš Nosek, Solnice        6    14
HK0267    Marek Voženílek, Lhota p. L.    6    14
HK0282    Alen. Purmová ml. II, Křičov    3    14

DIVIZE (111. – 133. místo)
HK0284    Miroslav Vostruha, Sloupno    3    14
HK0063    Lukáš Kvasnička, Kunčice    12    13
HK0244    Monika Cílková, Hradec Kr.    9    13
HK0012    Petra Doležalová, Chlumec    9    13
HK0206    Zdeněk Kostka, Hradec Kr.    9    13
HK0132    René Louvar, N. Bydžov    9    13
HK0214    Kateřina Přibylová, Hradec    9    13
HK0119    Jiří Samek, Týniště        9    13
HK0060    Miroslav Špaček, Vlčkovice    9    13
HK0037    Pavel Zásada, N. Bydžov    9    13
HK0235    Zuzana Bičišťová ml., HK    6    13
HK0102    Jan Bílek, Praskačka        6    13
HK0131    Jiří Dvořák, Skřivany        6    13
HK0019    Zd. Dvořák st., Třebechovice    6    13
HK0036    Jos. Fischer, Petrovice n. O.    6    13
HK0227    Petra Galová, Urbanice    6    13
HK0228    Jan Kulda, Hradec Kr.        6    13
HK0062    Jit. Kvasničková, Puchlovice    6    13
HK0185    Mar. Plodrová, Zdechovice    6    13
HK0215    Lenka Přibylová, Hradec Kr.    6    13
HK0225    Martin Saidl, Syrovátka    6    13
HK0115    Radek Sejtko, Hradec Kr.    6    13
HK0114    Milan Toušek, Týniště        6    13

KRAJSKÝ PŘEBOR (134. – 160. místo)
HK0123    Stanislav Vízek, N. Bydžov    6    13
HK0044    Pe. Voženílek st., Lhota p. L.    6    13
HK0129    Karel Dušek ml., Prasek    3    13
HK0140    Bohumil Hladík, N. Bydžov    3    13
HK0249    Roman Kupka, Polánky n. O.    3    13
HK0065    Michal Novák, Hvozdnice    3    13
HK0190    Pavel Pilař, Převýšov        3    13
HK0118    Vladimír Šťastný, Hradec    3    13
HK0045    Jitka Štemberová, Hradec    3    13
HK0192    Josef Urban ml., Předměřice    3    13
HK0126    Mich. Vízková, N. Bydžov    3    13
HK0110    Petr Želiezko, Hradec Kr.    3    13
HK0237    Jan Bičiště, Hradec Kr.        0    13
HK0242    Lukáš Kekelák, Hradec Kr.    0    13
HK0053    Petr Koza, Hradec Kr.        0    13
HK0054    Jana Kozová, Hradec Kr.    0    13
HK0220    Anna-Marie Hanušová, HK    -3    13
HK0051    Michal Kozák, Hradec Kr.    -3    13
HK0255    Martina Mikolandová, HK    12    11
HK0259    Kris. Andrysíková, Převýšov    6    11
HK0262    Jaroslav Hanuš ml., Hradec    3    11
HK0283    Miloslav Kořínek, N. Bydžov    3    11
HK0266    Pe. Voženílek ml., Lhota p. L.    3    11
HK0264    Jiří Beránek, Hradec Kr.    0    11
HK0281    Blan. Hladíková, Lužec n. C.    0    11
HK0280    Josef Vaníček, Lužec n. C.    0    11
HK0092    Renata Chladová, Kosičky    9    10

I. A TŘÍDA (161. – 185. místo)
HK0230    Václav Polívka, Hradec Kr.    9    10
HK0212    Michal Přibyl, Borohrádek    9    10
HK0253    Marcela Sehnoutková, HK    9    10
HK0040    Zdeněk Borovička, Hradec    6    10
HK0010    Marie Buřičová, Chlumec    6    10
HK0028    Jiří Hroneš, Nepasice        6    10
HK0027    Jaros.v Rychetský, Černilov    6    10
HK0038    Pavel Sazka, N. Bydžov    6    10
HK0071    Nikola Tvrdková, Hradec Kr.    6    10
HK0238    Jaroslav Brzák, Hradec Kr.    3    10
HK0130    Zdeněk Bříza, Chlumec    3    10
HK0201    Filip Firbacher, Chlumec    3    10
HK0176    Amálka Geletičová, Sloupno    3    10
HK0221    Jan Hanuš, Hradec Kr.        3    10
HK0205    Jiří Havelka, Černožice    3    10
HK0195    Pavel Hubený, Převýšov    3    10
HK0134    Josef Kloz, Prasek        3    10
HK0150    Vlastimil Kout, N. Bydžov    3    10
HK0015    Vojtěch Kříž, Převýšov        3    10
HK0033    Roman Machač, Hradec Kr.    3    10
HK0164    Ren. Munzarová st., Praha    3    10
HK0068    Markéta Pražáková, Hradec    3    10
HK0156    Dana Přibylová, N. Bydžov    3    10
HK0004    Zdeněk Sejtko, Hradec Kr.    3    10
HK0193    Stanisl. Urban, Předměřice    3    10

I. B TŘÍDA (186. – 210. místo)
HK0103    Milada Bílková, Praskačka    0    10
HK0159    Milan Čapek, Podoliby        0    10
HK0082    Ivan Dušek, Hradec Kr.    0    10
HK0127    Ladislava Dušková, Prasek    0    10
HK0072    David Havránek, Hradec Kr.    0    10
HK0144    Vladimír Hrubý, N. Bydžov    0    10
HK0194    Ladisl. Konrád, Předměřice    0    10
HK0050    Miloslava Kozáková, HK    0    10
HK0106    Tomáš Kulhánek, Hradec Kr.    0    10
HK0043    Blanka Tarantíková, Smiřice    0    10
HK0191    Josef Urban st., Předměřice    0    10
HK0064    Stanislav Zanespal, Lodín    0    10
HK0035    Dana Bartošová, Štěnkov    9    8
HK0256    Jan Motyka, Kunčice        6    8
HK0268    Daniela Truhlařová, Hradec    6    8
HK0269    Roman Žák, Hradec Kr.    6    8
HK0034    Jiří Bartoš, Štěnkov        3    8
HK0261    Marie Hanušová, Hradec Kr.    3    8
HK0276    Petr Loprais, Chlumec        3    8
HK0273    Josef Horáček, Hradec Kr.    0    8
HK0048    Marie Konečná, Hradec Kr.    6    7
HK0218    Martin Košnár, Hradec Kr.    6    7
HK0136    Eva Zimová, Sloupno        6    7
HK0009    Miroslav Buřič st., Chlumec    3    7
HK0112    Jiří Haleš, Hradec Kr.        3    7

OKRESNÍ PŘEBOR (211. – 235. místo)
HK0184    Antonie Kotková, Prasek    3    7
HK0014    Zdeněk Kříž, Převýšov        3    7
HK0234    Stanislav Lovčí ml., Hradec    3    7
HK0211    Karel Přibyl, Hradec Kr.    3    7
HK0180    Alena Purmová ml., Křičov    3    7
HK0058    Monika Staňková, Hradec    3    7
HK0039    Pavel Tomšík, N. Bydžov    3    7
HK0137    Jiří Zima, Sloupno        3    7
HK0231    Jiří Bičiště, Hradec Kr.        0    7
HK0096    Jiří Bílek, Libčany        0    7
HK0101    Jan Bílek, Urbanice        0    7
HK0108    Jaroslav Novotný, Hradec    0    7
HK0018    Milan Řehák, Libotov        0    7
HK0026    Miroslav Říha, Hradec Kr.    0    7
HK0149    Josef Taichman, Prasek    0    7
HK0209    Leoš Truhlař, Hradec Kr.    0    7
HK0141    Petr Vaníček, Smidary        0    7
HK0139    Josef Vojtěch, Hradec Kr.    0    7
HK0251    Jaroslav Sehnoutka ml., HK    -3    7
HK0292    Marek Horáček, Hradec Kr.    6    6
HK0294    Hana Klozová, Prasek        6    6
HK0293    Roman Plodr, Zdechovice    6    6
HK0260    Marcela Gabrielová, Vinary    6    5
HK0271    Kamila Žáková, Hradec Kr.    6    5
HK0080    Pavel Jaroslav, Hradec Kr.    3    5

III. TŘÍDA (236. – 260. místo)
HK0277    Milan Štěrba, Chlumec    0    5
HK0005    Pavlína Sejtková, Hradec Kr.    9    4
HK0098    Vlastimil Štěrba, Mlékosrby    6    4
HK0239    Zdeňka Dusová, Sendražice    3    4
HK0104    Vlastimil Gabriel, Vinary    3    4
HK0055    Jan Hrdlička, Hradec Kr.    3    4
HK0143    Tomáš Hrubý, Prasek        3    4
HK0116    Martin Izák, Jaroměř        3    4
HK0207    Petr Valenta, Hradec Kr.    3    4
HK0095    Hana Bílková st., Libčany    0    4
HK0147    Eduard Důbrava, Petrovice    0    4
HK0090    Radek Chlad, Kosičky        0    4
HK0224    Václav Kuchař, Hradec Kr.    0    4
HK0032    Daniel Machač, Hradec Kr.    0    4
HK0217    Ja. Machková, Borohrádek    0    4
HK0248    Michal Dúcký, Kobylice    -3    4
HK0001    Pavel Špičák, Smidary        -3    4
HK0148    Lenka Taichmanová, Prasek    -3    4
HK0097    Hana Bílková ml., Libčany    -6    4
HK0232    Václav Špaček, Hradec Kr.    -6    4
HK0296    Kateřina Křížková, Hradec    3    3
HK0295    Jana Zimová, Prasek        3    3
HK0168    Zuzana Pípová, N. Bydžov    3    2
HK0169    Vítězsl. Pípová, N. Bydžov    3    2
HK0178    Zdeněk Purma, Křičov        3    2

IV. TŘÍDA (261. – 280. místo)
HK0272    Monika Žáková, Hradec Kr.    3    2
HK0289    Ladislav Šoltys, Ohnišťany    0    2
HK0023    Michal Šulc, Černilov        9    1
HK0223    Věra Kuchařová, Hradec Kr.    3    1
HK0122    Tibor Platinský, Kr. Lhota    3    1
HK0145    Martin Taichman, Prasek    3    1
HK0125    Pavel Vízek, N. Bydžov        3    1
HK0109    Miloslav Bednařík, Hradec    0    1
HK0233    Stanislav Lovčí st., Hradec    0    1
HK0083    Petr Mašek, Hradec Kr.    -3    1
HK0024    Martin Navrátil, Hradec Kr.    -3    1
HK0290    Jan Hanuš ml., Hradec Kr.    0    0
HK0241    Jaroslava Žítková, Hradec    6    -1
HK0275    David Gala, Urbanice        3    -1
HK0170    Oldřich Matys, N. Bydžov    3    -1
HK0157    Josef Nevrlý, N. Bydžov    3    -1
HK0167    Jiří Pípa, N. Bydžov        3    -1
HK0171    Jaroslav Vaníček, Sloupno    0    -1
HK0274    Pavel Zámečník, Hradec Kr.    -3    -1
HK0270    Kamil Žák, Hradec Kr.        -3    -1

LIGA AMATÉRŮ (281. – 296. místo)
HK0258    Nik. Andrysíková, Převýšov    -6    -1
HK0229    Vladimír Racek, Hradec Kr.    0    -2
HK0042    Václav Tarantík I, Smiřice    0    -2
HK0138    Viktor Vojtěch, Písek        0    -2
HK0121    Jindřich Vondráček, Opočno    0    -2
HK0021    Otto Vodák, Hradec Kr.    -3    -2
HK0291    Johana Hanušová, Hradec    -3    -3
HK0152    Petra Geletičová, Sloupno    3    -4
HK0240    Otto Žítek, Hradec Kr.        0    -4
HK0257    Milan Lacina, Vysočany    -3    -4
HK0059    Kateřina Horská, Týniště    0    -5
HK0199    Iva Hlaváčová, Chlumec    -3    -5
HK0077    Klára Zámečníková, Hradec    -3    -5
HK0278    Petr Jedlička, Hradec Kr.    -3    -7
HK0047    Bohuslav Konečný, Hradec    0    -8
HK0008    Miroslav Buřič ml., Chlumec    -6    -8