Prosíme úspěšnou tipérku, aby kontaktovala naši sportovní redakci na telefonním čísle 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny.

Vážení hráči, v průběhu podzimu se můžete těšit na jedno velké překvapení! A opět můžete od druhého kola tipovat na internetu.

Nejlepší hráč celkového pořadí získá dres podepsaný prvoligovými fotbalisty FC Hradec.

Vítěz a další nejúspěšnější soutěžící dále obdrží zajímavé ceny od partnera naší soutěže – firmy Elektro Berry.

Odměněni budou tradičně i vítězové jednotlivých kol, pro které je připravena pivní cena od pivovaru Tambor, který celkovému výherci jarní části daruje sud piva a odmění i další nejúspěšnější hráče.

Absolutního vítěze budeme znát po víkendu 15. a 16. června. Konečné pořadí bude zveřejněno na stránkách Deníku ve středu 19. června.

Jak tipovat

1. Pomocí hlasovacího kuponu, který najdete na stránkách Deníku a doručíte na adresu: Hradecký deník, Kladská 17, 500 03 Hradec Králové, nebo do sběrných schránek Tip ligy Deníku (inzertní kancelář Hradeckého deníku, ul. Letců, vedle OC Atrium; Tabák Vízek, N. Bydžov). Obálku se soutěžním kuponem zřetelně označte slovy „Tip liga".

2. Na internetu na webových stránkách www.denik.cz (vyhledejte váš Deník a tipujte, ale až od druhého kola).

První hlasování pouze na kuponu! Pokud hráč tipuje poprvé, napíše do kolonky pro identifikační číslo velké písmeno N a dále vyplní své číselné heslo a ostatní údaje jméno, příjmení, adresu, telefon, e-mailovou adresu a odpoví na dotaz: zda je, nebo se chce stát předplatitelem Deníku.

Upozorňujeme soutěžící, že při nevyplnění těchto údajů nebude kupon zařazen do soutěže!

Heslo si hráč určí sám při vstupu do hry jako kombinaci libovolných čtyř číslic od 0 do 9, například 0123. Startovní číslo hráči přiděluje při vstupu do soutěže redakce.

Každou středu otiskneme pořadí všech soutěžících. V tomto seznamu nový hráč zjistí své startovní číslo, které v dalším průběhu hry již sám vpisuje do kuponu nebo je uvádí při hlasování na internetu. Každý hráč může tipovat v jednom kole pouze jednou a pod jedním startovním číslem.

Bodování

Kupon obsahuje 10 fotbalových zápasů, které se hrají o následujícím víkendu. Tipující u každého napíše 0, 1 nebo 2, podle toho, jak odhaduje výsledek (1= vítězství domácích, 0= remíza, 2= vítězství hostů). Dvojtipy jsou nepřípustné. Každý nevyplněný tip na zápas znamená dva minusové body.

Hráč dále vyplní Supertrefu, která rozhoduje při určování vítěze kola a pořadí při rovnosti bodů. Zde soutěžící uvede celkový počet branek, který podle jeho mínění padne v uvedených deseti zápasech.

Za každý správný tip soutěžící získává 2 body, za chybný jeden bod ztrácí. Maximum je 20 bodů, minimum 10 bodů. Vítězem kola se stává hráč s nejvyšším počtem bodů. Úplná pravidla jsou k nahlédnutí na www.denik.cz.

Uzávěrka kola

Uzávěrka pro vhození kuponů do sběrných schránek je každý pátek v 16 hodin. U kuponů zaslaných poštou je rozhodující datum razítka.

Výsledky tipovaných duelů úvodního kola:
1.    FC Zbrojovka Brno – FC Hradec Králové       1:3        2
2.    SK Převýšov – 1. FC Karlovy Vary                0:0        0
3.    RMSK Nový Bydžov – 1. FK Nová Paka        3:1        1
4.    Sokol Kratonohy – TJ Dvůr Králové B          nehráno
5.    TJ Sokol Roudnice – Bystřian Kunčice          nehráno
6.    Slavoj Předměřice – Sokol Černíkovice         nehráno
7.    FC Spartak Kobylice – SK Smiřice                 nehráno
8.    AFK Urbanice – FC Slavia Hradec Kr. B          nehráno
9.    TJ Sokol Malšovice B – Sokol Dolany            nehráno
10.    Slavoj Syrovátka – AFK Sokol Dobřenice    nehráno

Supertrefa: V odehraných zápasech padlo celkem 8 branek.

Průběžné pořadí po 1. kole

LIGA MISTRŮ (1. – 11. místo)
HK0056    Markéta Šťastná, Hradec Kr.    6    6
HK0038    Pavel Bažant, Hradec Kr.    3    3
HK0212    Jiří Beránek, Hradec Kr.    3    3
HK0048    Jaroslav Brzák, Hradec Kr.    3    3
HK0084    Josef Dúcký, Králíky    3    3
HK0157    Vratislav Dušek, Sendražice    3    3
HK0022    Josef Dvořák, Třebechovice    3    3
HK0202    Jiří Havelka, Černožice    3    3
HK0104    Bohumil Hladík, N. Bydžov    3    3
HK0208    Roman Hýsek, Hradec Kr.    3    3
HK0159    Jiří Chabada, Hradec Kr.    3    3

EVROPSKÁ LIGA (12. – 35. místo)
HK0204    Ladislav Konrád, Předměřice    3    3
HK0203    Zdeněk Kostka, Hradec Kr.    3    3
HK0068    Roman Kupka, Polánky n. D.    3    3
HK0164    Roman Machač, Hradec Kr.    3    3
HK0147    Zuzana Pácaltová, Jeřice    3    3
HK0190    Zdeněk Sejtko, Hradec Kr.    3    3
HK0003    Pavel Tomšík, N. Bydžov    3    3
HK0012    Milan Toušek, Týniště    3    3
HK0206    Josef Urban st., Předměřice    3    3
HK0087    Marek Voženílek, Lhota p. L.    3    3
HK0015    Pavel Žák, Předměřice    3    3
HK0193    Vladislava Andrysíková, Převýšov    0    0
HK0178    Pavel Bahník, Třebechovice    0    0
HK0055    František Bartoška, Hradec Kr.    0    0
HK0058    Věra Bartošková, Hradec Kr.    0    0
HK0076    Miloslav Bednařík, Hradec Kr.    0    0
HK0213    Alžběta Beránková, Hradec Kr.    0    0
HK0129    Zuzana Bičišťová st., Hradec Kr.    0    0
HK0169    Jan Bílek, Urbanice    0    0
HK0031    Hana Bílková st., Libčany    0    0
HK0134    Ivan Březka, Hradec Kr.    0    0
HK0025    Miroslav Buřič, Chlumec    0    0
HK0026    Miroslav Buřič ml., Chlumec    0    0
HK0024    Marie Buřičová, Chlumec    0    0

GAMBRINUS LIGA (36. – 60. místo)
HK0150    Jiří Cohorna, Hradec Kr.    0    0
HK0057    Lenka Čermáková, Petrovice    0    0
HK0108    Alois Dejl, Jičín    0    0
HK0027    Aleš Doležal, Chlumec    0    0
HK0103    Eduard Důbrava, Petrovice    0    0
HK0086    Eliška Dúcká, Kobylice    0    0
HK0083    Michal Dúcký, Kobylice    0    0
HK0085    Josef Dúcký ml., Králíky    0    0
HK0075    František Dušek, Holohlavy    0    0
HK0077    Ivan Dušek, Hradec Kr.    0    0
HK0152    Václava Dušková, Sendražice    0    0
HK0021    Zdeněk Dvořák st., Třebechovice    0    0
HK0060    Ondřej Erbs, Hradec Kr.    0    0
HK0061    Jaroslav Erbs, Hradec Kr.    0    0
HK0199    Filip Firbacher, Chlumec    0    0
HK0200    Ladislav Firbacher, Chlumec    0    0
HK0081    Marcel Gabriel, Vinary    0    0
HK0082    Vlastimil Gabriel st., Vinary    0    0
HK0028    Jiří Gač, Kolín    0    0
HK0221    Petra Galová, Urbanice    0    0
HK0112    Amálka Geletičová, Sloupno    0    0
HK0111    Petra Geletičová, Sloupno    0    0
HK0210    Jan Hanuš, Hradec Kr.    0    0
HK0211    Jaroslav Hanuš ml., Hradec Kr.    0    0
HK0071    Ladislav Havránek, Hradec Kr.    0    0

FOTBALOVÁ NÁRODNÍ LIGA (61. – 85. místo)
HK0073    David Havránek, Hradec Kr.    0    0
HK0070    Zdena Havránková, Hradec Kr.    0    0
HK0034    Kateřina Horská, Týniště    0    0
HK0106    Vladimír Hradecký, N. Bydžov    0    0
HK0041    Jan Hrdlička, Hradec Kr.    0    0
HK0036    Vlastimil Hruška, Milovice    0    0
HK0122    Josef Hybner, Poděbrady    0    0
HK0119    Vlasta Hybnerová, Poděbrady    0    0
HK0095    Luboš Chlad, Kosičky    0    0
HK0097    Michal Chlad, Kosičky    0    0
HK0098    Radek Chlad, Kosičky    0    0
HK0096    Renata Chladová, Kosičky    0    0
HK0013    Martin Izák, Jaroměř    0    0
HK0006    Petr Jedlička, Hradec Kr.    0    0
HK0125    Zlata Joštová, Zdechovice    0    0
HK0089    Josef Karásek, Petrovice    0    0
HK0053    Marie Konečná, Hradec Kr.    0    0
HK0052    Bohuslav Konečný, Hradec Kr.    0    0
HK0148    Martin Kosnár, Hradec Kr.    0    0
HK0121    Štefan Kotek, Prasek    0    0
HK0120    Antonie Kotková, Prasek    0    0
HK0174    Zdeněk Kříž, Převýšov    0    0
HK0175    Vojtěch Kříž, Převýšov    0    0
HK0033    Václav Kuchař, Hradec Kr.    0    0
HK0032    Věra Kuchařová, Hradec Kr.    0    0

ČFL (86. – 110. místo)
HK0044    Tomáš Kulhánek, Hradec Kr.    0    0
HK0045    Jan Kulhánek, Hradec Kr.    0    0
HK0177    Aleš Kupka, Čánka    0    0
HK0018    Jitka Kvasničková, Puchlovice    0    0
HK0165    Jan Labík, Písek    0    0
HK0160    Zdena Lajtochová, Chlumec    0    0
HK0127    Stanislav Lovčí, Hradec Kr.    0    0
HK0059    František Mádlo, Lhota p. L.    0    0
HK0161    Jaroslav Machač, Chlumec    0    0
HK0043    Miroslav Macháček, Hradec Kr.    0    0
HK0162    Dana Machačová, Hradec Kr.    0    0
HK0016    Petr Mašek, Hradec Kr.    0    0
HK0201    Petr Matějka, Stěžery    0    0
HK0137    Jan Motyka, Kunčice    0    0
HK0136    Serafín Motyka, Kunčice    0    0
HK0065    Marie Mrkosová, Holohlavy    0    0
HK0118    Zdeněk Munzar, Podoliby    0    0
HK0110    Renata Munzarová, Praha    0    0
HK0099    Ladislav Myška, Nepolisy    0    0
HK0101    Věra Myšková, Nepolisy    0    0
HK0183    Michal Novák, Hvozdnice    0    0
HK0117    Jaroslav Novotný, Podoliby    0    0
HK0092    Roman Okrouhlický, Lodín    0    0
HK0197    Václav Pilař, Lovčice    0    0
HK0194    Pavel Pilař, Převýšov    0    0

DIVIZE (111. – 135. místo)
HK0196    Václav Pilař, Převýšov    0    0
HK0195    Pavel Pilař ml., Převýšov    0    0
HK0167    Václav Pilnáček, Jaroměř    0    0
HK0113    Jiří Pípa, N. Bydžov    0    0
HK0020    Josef Podrazil, Puchlovice    0    0
HK0037    Václav Podzimek, Hradec Kr.    0    0
HK0047    Václav Polívka, Hradec Kr.    0    0
HK0115    Josef Pozler, Podoliby    0    0
HK0116    Olina Pozlerová, Podoliby    0    0
HK0135    Michal Pražák, Kunčice    0    0
HK0138    Markéta Pražáková, Hradec Kr.    0    0
HK0107    Jaroslav Procházka, N. Bydžov    0    0
HK0109    Jaroslav Procházka ml., N. Bydžov    0    0
HK0155    Anna Prokopová, Hradec Kr.    0    0
HK0156    Magdaléna Prokopová, Hradec Kr.    0    0
HK0142    Karel Přibyl, Hradec Kr.    0    0
HK0143    Michal Přibyl, Borohrádek    0    0
HK0146    Lenka Přibylová, Hradec Kr.    0    0
HK0145    Kateřina Přibylová, Hradec Kr.    0    0
HK0114    Pavel Purma, Sloupno    0    0
HK0186    Jan Radoň, Blešno    0    0
HK0185    Luboš Radoň, Blešno    0    0
HK0176    Milan Řehák, Libotov    0    0
HK0014    Jiří Samek, Týniště    0    0
HK0002    Pavel Sazka, N. Bydžov    0    0

KRAJSKÝ PŘEBOR (136. – 161. místo)
HK0181    Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Kr.    0    0
HK0179    Jaroslav Sehnoutka st., Hradec Kr.    0    0
HK0180    Marcela Sehnoutková, Hradec Kr.    0    0
HK0191    Alena Sejtková, Hradec Kr.    0    0
HK0035    Monika Staňková, Hradec Kr.    0    0
HK0184    Josef Stránský, Libčany    0    0
HK0090    Jan Šaroun, Mžany    0    0
HK0154    Jakub Šimůnek, Předměřice    0    0
HK0153    Barbora Šimůnková, Předměřice    0    0
HK0219    Emil Šmíd, Hradec Kr.    0    0
HK0091    Ladislav Šoltys, Ohnišťany    0    0
HK0064    Radek Špás, Hradec Kr.    0    0
HK0010    Vladimír-Miroslav Šťastný, HK    0    0
HK0222    Jan Štembera, Hradec Kr.    0    0
HK0223    Jitka Štemberová, Hradec Kr.    0    0
HK0069    Milan Štěrba, Chlumec    0    0
HK0172    Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby    0    0
HK0173    Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby    0    0
HK0100    Josef Taichman, Prasek    0    0
HK0105    Martin Taichman, Prasek    0    0
HK0102    Lenka Taichmanová, Prasek    0    0
HK0072    Nikola Tvrdková, Hradec Kr.    0    0
HK0188    Jakub Uher, Hořice    0    0
HK0207    Stanislav Urban, Předměřice    0    0
HK0004    Patrik Vaniš, Třebechovice    0    0
HK0039    Jan Vítek, Hradec Kr.    0    0

I. A TŘÍDA (162. – 180. místo)
HK0078    Stanislav Vízek, N. Bydžov    0    0
HK0079    Pavel Vízek, N. Bydžov    0    0
HK0124    Jaroslav Vízek, Skřivany    0    0
HK0080    Michaela Vízková, N. Bydžov    0    0
HK0001    Pavel Zásada, N. Bydžov    0    0
HK0094    Jiří Zima, Sloupno    0    0
HK0093    Eva Zimová, Sloupno    0    0
HK0123    Naďa Zimová, Prasek    0    0
HK0062    František Zolman, Lhota p. L.    0    0
HK0187    Libor Beran, Albrechtice n. O.    -3    -3
HK0131    Jiří Bičiště, Hradec Kr.    -3    -3
HK0130    Jan Bičiště, Hradec Kr.    -3    -3
HK0128    Zuzana Bičišťová ml., Hradec Kr.    -3    -3
HK0168    Richard Bílek, Urbanice    -3    -3
HK0171    Jan Bílek, Praskačka    -3    -3
HK0030    Jiří Bílek, Libčany    -3    -3
HK0170    Milada Bílková, Praskačka    -3    -3
HK0029    Hana Bílková ml., Libčany    -3    -3
HK0049    Zdeňka Dusová, Sendražice    -3    -3

I. B TŘÍDA (181. – 200. místo)
HK0019    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.    -3    -3
HK0042    Jiří Haleš, Hradec Kr.    -3    -3
HK0209    Jaroslav Hanuš st., Hradec Kr.    -3    -3
HK0011    Aleš Hojer, Hradec Kr.    -3    -3
HK0005    David Hric, Hradec Kr.    -3    -3
HK0063    Petr Hrubeš, Hradec Kr.    -3    -3
HK0158    Tomáš Chabada, Hradec Kr.    -3    -3
HK0066    Pavel Jaroslav, Hradec Kr.    -3    -3
HK0198    Jiří Kelnar, Chlumec    -3    -3
HK0215    Jan Koun, Hradec Kr.    -3    -3
HK0050    Petr Koza, Hradec Kr.    -3    -3
HK0218    Michal Kozák, Hradec Kr.    -3    -3
HK0216    Miloslav Kozák, Hradec Kr.    -3    -3
HK0217    Miloslava Kozáková, Hradec Kr.    -3    -3
HK0051    Jana Kozová, Hradec Kr.    -3    -3
HK0139    Jan Kulda, Hradec Kr.    -3    -3
HK0008    Petr Kulhánek, Hradec Kr.    -3    -3
HK0166    Tomáš Labík, Písek    -3    -3
HK0141    Milan Lacina, Vysočany    -3    -3
HK0163    Daniel Machač, Hradec Kr.    -3    -3

OKRESNÍ PŘEBOR (201. – 224. místo)
HK0149    Jana Machková, Borohrádek    -3    -3
HK0151    Václav Modrý, Sendražice    -3    -3
HK0132    Roman Novák, Mžany    -3    -3
HK0046    Jaroslav Novotný, Hradec Kr.    -3    -3
HK0009    Tibor Platinský, Kr. Lhota    -3    -3
HK0017    Jitka Podrazilová, Puchlovice    -3    -3
HK0040    Jiří Pokora, Hradec Kr.    -3    -3
HK0144    Tomáš Přibyl, Borohrádek    -3    -3
HK0054    Vladimír Racek, Hradec Kr.    -3    -3
HK0067    Jaroslav Rychetský, Černilov    -3    -3
HK0220    Martin Saidl, Syrovátka    -3    -3
HK0214    Jana Saidlová, Syrovátka    -3    -3
HK0007    Radek Sejtko, Hradec Kr.    -3    -3
HK0192    Pavlína Sejtková, Hradec Kr.    -3    -3
HK0133    Miroslav Špaček, Vlčkovice    -3    -3
HK0126    Václav Špaček, Hradec Kr.    -3    -3
HK0140    Martin Truněček, Hradec Kr.    -3    -3
HK0074    Michal Tvrdek, Hradec Kr.    -3    -3
HK0189    Miloš Uher, Hořice    -3    -3
HK0205    Josef Urban ml., Předměřice    -3    -3
HK0023    Otto Vodák, Hradec Kr.    -3    -3
HK0088    Petr Voženílek st., Lhota p. L.    -3    -3
HK0224    Václav Zachař, Hradec Kr.    -3    -3
HK0182    Stanislav Zanespal, Lodín    -3    -3