Prosíme úspěšnou tipérku, aby kontaktovala naši sportovní redakci na telefonu 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny.

Výsledky tipovaných zápasů sedmého kola
1.    FC Hradec Králové – FK Baník Most           (4:1)         1
2.    SK Převýšov – MFK Chrudim                    (0:2)         2
3.    FK Chlumec n. C. – RMSK Nový Bydžov   (1:2)         2
4.    FK Černilov – FC Kostelec nad Orlicí           (0:6)         2
5.    Sokol Malšovice – Spartak Kobylice            (1:1)         0
6.    Slavoj Předměřice n. L. – SK Smiřice          (1:5)         2
7.    Sokol Sendražice – Bystřian Kunčice B        (3:5)         2
8.    Jiskra Prasek – FK Lužec nad Cidlinou         (2:2)         0
9.    Loko Hradec Králové B – SK Jeníkovice       (1:3)        2
10.    Sokol Nepolisy B – Sokol Roudnice B         (3:0)        1

Supertrefa: V deseti zápasech padlo celkem 43 branek.

Průběžné pořadí po 7. kole

LIGA MISTRŮ (1. – 11. místo)
HK0094    Jar. Kratochvíl, Mlékosrby    11    51
HK0093    Luboš Chlad, Kosičky        8    48
HK0067    Michal Pražák, Kunčice    2    48
HK0181    Zlata Joštová, Zdechovice    8    45
HK0191    Josef Urban st., Předměřice    8    45
HK0020    Josef Dvořák, Třebechovice    2    45
HK0029    Tomáš Chabada, Hradec Kr.    2    45
HK0235    Zuzana Bičišťová ml., HK    14    42
HK0165    Jaros. Procházka, N. Bydžov    8    42
HK0173    Jana Vaníčková, Sloupno    8    42
HK0163    Maruška Čapková, Podoliby    5    42

EVROPSKÁ LIGA (12. – 35. místo)
HK0052    Jan Koun, Hradec Kr.        5    42
HK0193    Stanis. Urban, Předměřice    5    42
HK0124    Libuše Vízková, N. Bydžov    5    42
HK0182    Naďa Zimová, Prasek        5    42
HK0186    Vl. Andrysíková, Převýšov    2    42
HK0069    Ladislav Havránek, Hradec    2    42
HK0250    Martin Hopko, Sendražice    2    42
HK0210    František Mádlo, Lhota p. L.    2    42
HK0188    Pavel Pilař ml., Převýšov    2    42
HK0099    Vlast. Štěrba ml., Mlékosrby    2    42
HK0198    Milan Materna, Převýšov    -1    42
HK0107    Jan Kulhánek, Hradec Kr.    5    40
HK0263    Bohuš Nosek, Solnice        5    40
HK0279    Martin Beneš, Lužec n. C.    2    40
HK0160    Jaroslav Novotný, Podoliby    11    39
HK0175    Hana Purmová, Sloupno    11    39
HK0051    Michal Kozák, Hradec Kr.    8    39
HK0041    Václav Tarantík, Smiřice    8    39
HK0237    Jan Bičiště, Hradec Kr.        5    39
HK0009    Miroslav Buřič st., Chlumec    5    39
HK0196    Vladimír Hubený, Převýšov    5    39
HK0155    Vlas. Hybnerová, Poděbrady    5    39
HK0161    Olina Pozlerová, Podoliby    5    39
HK0079    František Dušek, Holohlavy    2    39

GAMBRINUS LIGA (36. – 60. místo)
HK0222    Monika Hádková, Hradec    2    39
HK0140    Bohumil Hladík, N. Bydžov    2    39
HK0203    Jiří Kelnar, Chlumec        2    39
HK0007    Václav Munzar, Hradec Kr.    2    39
HK0068    Markéta Pražáková, Hradec    2    39
HK0179    Alena Purmová, Křičov    2    39
HK0078    Josef Podrazil, Puchlovice    -1    39
HK0254    Serafín Motyka, Kunčice    8    37
HK0110    Petr Želiezko, Hradec Kr.    8    37
HK0286    Monika Kliková, Sloupno    2    37
HK0129    Karel Dušek ml., Prasek    8    36
HK0185    Mar. Plodrová, Zdechovice    8    36
HK0154    Josef Hybner, Poděbrady    5    36
HK0053    Petr Koza, Hradec Kr.        5    36
HK0054    Jana Kozová, Hradec Kr.    5    36
HK0226    Jiří Brzák, Urbanice        2    36
HK0202    Martínek Firbacher, Chlumec    -1    36
HK0228    Jan Kulda, Hradec Kr.        -7    36
HK0133    Radek Zima, Prasek        11    34
HK0285    Lenka Hlaváčková, Králíky    5    34
HK0282    Ale. Purmová ml. II, Křičov    5    34
HK0118    Vladimír Šťastný, Hradec    8    33
HK0120    Aleš Hojer, Hradec Kr.        5    33
HK0091    Michal Chlad, Kosičky        5    33
HK0111    Miroslav Macháček, Hradec    5    33

FOTBALOVÁ NÁROD. LIGA (61. – 85. místo)
HK0056    Jiří Pokora, Hradec Kr.        5    33
HK0019    Zd. Dvořák st., Třebechovice    2    33
HK0194    Ladisl. Konrád, Předměřice    2    33
HK0183    Štefan Kotek, Prasek        2    33
HK0062    Jit. Kvasničková, Puchlovice    2    33
HK0061    Jit. Podrazilová, Puchlovice    2    33
HK0225    Martin Saidl, Syrovátka    2    33
HK0153    Renata Munzarová, Praha    -1    33
HK0016    Ladislav Myška, Nepolisy    -1    33
HK0017    Věra Myšková, Nepolisy    -1    33
HK0084    Vratislav Dušek, Sendražice    -4    33
HK0085    Václ. Dušková, Sendražice    -4    33
HK0200    Ladislav Firbacher, Chlumec    -4    33
HK0088    Anna Prokopová, Hradec Kr.    -4    33
HK0089    Magdaléna Prokopová, HK    -4    33
HK0087    Jakub Šimůnek, Předměřice    -4    33
HK0086    Ba. Šimůnková, Předměřice    -4    33
HK0158    Alois Dejl, Jičín            8    32
HK0287    Pavel Klika, Sloupno        2    31
HK0057    Václav Podzimek, Hradec    2    31
HK0063    Lukáš Kvasnička, Kunčice    0    31
HK0103    Milada Bílková, Praskačka    8    30
HK0039    Pavel Tomšík, N. Bydžov    8    30
HK0141    Petr Vaníček, Smidary        8    30
HK0081    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.    5    30

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA (86. – 110. místo)
HK0236    Zuzana Bičišťová st., Hradec    2    30
HK0246    Petr Cílek, Hradec Kr.        2    30
HK0177    Eleanor Geletičová, Sloupno    2    30
HK0208    Roman Hýsek, Hradec Kr.    2    30
HK0046    Jan Štembera, Hradec Kr.    2    30
HK0114    Milan Toušek, Týniště        2    30
HK0126    Mich. Vízková, N. Bydžov    2    30
HK0245    Martin Cílek, Hradec Kr.    -1    30
HK0015    Vojtěch Kříž, Převýšov        -1    30
HK0166    Ja. Procházka ml., N. Bydžov    -1    30
HK0076    Miloš Uher, Hořice        -1    30
HK0105    Františ. Zolman, Lhota p. L.    -1    30
HK0151    Zdeněk Munzar, Podoliby    -4    30
HK0135    Vlad. Hradecký, N. Bydžov    2    29
HK0006    Petr Všetečka, Předměřice    0    29
HK0261    Marie Hanušová, Hradec Kr.    5    28
HK0281    Blan. Hladíková, Lužec n. C.    5    28
HK0280    Josef Vaníček, Lužec n. C.    5    28
HK0288    Jan Krejčí, Podoliby        2    28
HK0276    Petr Loprais, Chlumec        2    28
HK0003    Alena Sejtková, Hradec Kr.    2    28
HK0172    Pavel Purma, Sloupno        0    28
HK0142    Jakub Šuhájek, Prasek        0    28
HK0264    Jiří Beránek, Hradec Kr.    -1    28
HK0127    Ladislava Dušková, Prasek    8    27

DIVIZE (111. – 135. místo)
HK0002    Petr Bydžovský, N. Bydžov    5    27
HK0247    Eliška Dúcká, Kobylice        5    27
HK0070    Zdena Havránková, Hradec    5    27
HK0231    Jiří Bičiště, Hradec Kr.        2    27
HK0128    Karel Dušek, Prasek        2    27
HK0187    Václav Pilař, Lovčice        2    27
HK0189    Václav Pilař, Převýšov        2    27
HK0162    Josef Pozler, Podoliby        2    27
HK0213    Tomáš Přibyl, Borohrádek    2    27
HK0075    Jakub Uher, Hořice        2    27
HK0082    Ivan Dušek, Hradec Kr.    -1    27
HK0221    Jan Hanuš, Hradec Kr.        -1    27
HK0219    Jaroslav Hanuš st., Hradec    -1    27
HK0197    Josef Hubený, Převýšov    -1    27
HK0113    Aleš Kupka, Čánka        -1    27
HK0216    Zuzana Pácaltová, Jeřice    -1    27
HK0174    Jana Purmová, Sloupno    -1    27
HK0146    Vlastimil Šustr, N. Bydžov    -1    27
HK0123    Stanislav Vízek, N. Bydžov    -1    27
HK0117    Pavel Žák, Předměřice        -1    27
HK0143    Tomáš Hrubý, Prasek        0    26
HK0025    Marcela Nováková, Hradec    0    26
HK0274    Pavel Zámečník, Hradec Kr.    5    25
HK0283    Miloslav Kořínek, N. Bydžov    2    25
HK0284    Miroslav Vostruha, Sloupno    -1    25

KRAJSKÝ PŘEBOR (136. – 160. místo)
HK0058    Monika Staňková, Hradec    11    24
HK0097    Hana Bílková ml., Libčany    5    24
HK0243    Michal Kekelák, Hradec Kr.    5    24
HK0115    Radek Sejtko, Hradec Kr.    5    24
HK0137    Jiří Zima, Sloupno        5    24
HK0102    Jan Bílek, Praskačka        2    24
HK0220    Anna-Marie Hanušová, HK    2    24
HK0205    Jiří Havelka, Černožice    2    24
HK0065    Michal Novák, Hvozdnice    2    24
HK0190    Pavel Pilař, Převýšov        2    24
HK0038    Pavel Sazka, N. Bydžov    2    24
HK0232    Václav Špaček, Hradec Kr.    2    24
HK0201    Filip Firbacher, Chlumec    -1    24
HK0049    Miloslav Kozák, Hradec Kr.    -1    24
HK0230    Václav Polívka, Hradec Kr.    -1    24
HK0192    Josef Urban ml., Předměřice    -1    24
HK0013    Aleš Doležal, Chlumec        -4    24
HK0036    Jos. Fischer, Petrovice n. O.    -4    24
HK0028    Jiří Hroneš, Nepasice        -4    24
HK0030    Jiří Chabada, Hradec Kr.    -4    24
HK0074    Jan Vítek, Hradec Kr.        -4    24
HK0044    Pe. Voženílek st., Lhota p. L.    -4    24
HK0262    Jaroslav Hanuš ml., Hradec    2    22
HK0106    Tomáš Kulhánek, Hradec Kr.    2    22
HK0289    Ladislav Šoltys, Ohnišťany    2    22

I. A TŘÍDA (161. – 185. místo)
HK0033    Roman Machač, Hradec Kr.    8    21
HK0159    Milan Čapek, Podoliby        5    21
HK0116    Martin Izák, Jaroměř        5    21
HK0134    Josef Kloz, Prasek        5    21
HK0207    Petr Valenta, Hradec Kr.    5    21
HK0112    Jiří Haleš, Hradec Kr.        2    21
HK0072    David Havránek, Hradec Kr.    2    21
HK0233    Stanislav Lovčí st., Hradec    2    21
HK0215    Lenka Přibylová, Hradec Kr.    2    21
HK0045    Jitka Štemberová, Hradec    2    21
HK0242    Lukáš Kekelák, Hradec Kr.    0    21
HK0012    Petra Doležalová, Chlumec    -1    21
HK0249    Roman Kupka, Polánky n. O.    -1    21
HK0234    Stanislav Lovčí ml., Hradec    -1    21
HK0001    Pavel Špičák, Smidary        -1    21
HK0139    Josef Vojtěch, Hradec Kr.    -1    21
HK0022    Vladislav Prokeš, Újezd    -4    21
HK0195    Pavel Hubený, Převýšov    -7    21
HK0258    Nik. Andrysíková, Převýšov    8    19
HK0255    Martina Mikolandová, HK    -1    19
HK0066    Jos. Stránský, St. Nechanice    -1    19
HK0267    Marek Voženílek, Lhota p. L.    -1    19
HK0266    Pe. Voženílek ml., Lhota p. L.    -1    19
HK0260    Marcela Gabrielová, Vinary    -4    19
HK0248    Michal Dúcký, Kobylice    5    18

I. B TŘÍDA (186. – 210. místo)
HK0212    Michal Přibyl, Borohrádek    5    18
HK0251    Jaroslav Sehnoutka ml., HK    5    18
HK0227    Petra Galová, Urbanice    2    18
HK0176    Amálka Geletičová, Sloupno    2    18
HK0150    Vlastimil Kout, N. Bydžov    2    18
HK0156    Dana Přibylová, N. Bydžov    2    18
HK0055    Jan Hrdlička, Hradec Kr.    -1    18
HK0149    Josef Taichman, Prasek    -1    18
HK0071    Nikola Tvrdková, Hradec Kr.    -1    18
HK0224    Václav Kuchař, Hradec Kr.    -4    18
HK0060    Miroslav Špaček, Vlčkovice    -4    18
HK0073    Michal Tvrdek, Hradec Kr.    -4    18
HK0204    Petr Matějka, Stěžery        -7    18
HK0256    Jan Motyka, Kunčice        5    16
HK0108    Jaroslav Novotný, Hradec    5    16
HK0164    Ren. Munzarová st., Praha    2    16
HK0100    Richard Bílek, Urbanice    0    16
HK0265    Alžběta Beránková, Hradec    -4    16
HK0098    Vlastimil Štěrba, Mlékosrby    5    15
HK0095    Hana Bílková st., Libčany    2    15
HK0147    Eduard Důbrava, Petrovice    2    15
HK0239    Zdeňka Dusová, Sendražice    2    15
HK0090    Radek Chlad, Kosičky        2    15
HK0092    Renata Chladová, Kosičky    2    15
HK0184    Antonie Kotková, Prasek    2    15

OKRESNÍ PŘEBOR (211. – 235. místo)
HK0014    Zdeněk Kříž, Převýšov        2    15
HK0293    Roman Plodr, Zdechovice    2    15
HK0252    Jaroslav Sehnoutka st., HK    2    15
HK0125    Pavel Vízek, N. Bydžov        2    15
HK0077    Klára Zámečníková, Hradec    2    15
HK0010    Marie Buřičová, Chlumec    -1    15
HK0031    Dana Machačová, Hradec    -1    15
HK0136    Eva Zimová, Sloupno        -1    15
HK0244    Monika Cílková, Hradec Kr.    -4    15
HK0011    Vojtěch Doležal, Chlumec    -4    15
HK0206    Zdeněk Kostka, Hradec Kr.    -4    15
HK0214    Kateřina Přibylová, Hradec    -4    15
HK0119    Jiří Samek, Týniště        -4    15
HK0064    Stanislav Zanespal, Lodín    -4    15
HK0037    Pavel Zásada, N. Bydžov    -4    15
HK0027    Jarosl. Rychetský, Černilov    -7    15
HK0211    Karel Přibyl, Hradec Kr.    2    13
HK0101    Jan Bílek, Urbanice        0    13
HK0132    René Louvar, N. Bydžov    0    13
HK0180    Alena Purmová ml., Křičov    0    13
HK0259    Kris. Andrysíková, Převýšov    -1    13
HK0034    Jiří Bartoš, Štěnkov        -1    13
HK0080    Pavel Jaroslav, Hradec Kr.    -1    13
HK0278    Petr Jedlička, Hradec Kr.    -1    13
HK0004    Zdeněk Sejtko, Hradec Kr.    -4    13

III. TŘÍDA (236. – 260. místo)
HK0271    Kamila Žáková, Hradec Kr.    5    12
HK0096    Jiří Bílek, Libčany        2    12
HK0104    Vlastimil Gabriel, Vinary    2    12
HK0050    Miloslava Kozáková, Hradec    2    12
HK0018    Milan Řehák, Libotov        2    12
HK0138    Viktor Vojtěch, Písek        2    12
HK0272    Monika Žáková, Hradec Kr.    2    12
HK0294    Hana Klozová, Prasek        0    12
HK0131    Jiří Dvořák, Skřivany        -1    12
HK0223    Věra Kuchařová, Hradec Kr.    -1    12
HK0144    Vladimír Hrubý, N. Bydžov    -4    12
HK0291    Johana Hanušová, Hradec    5    11
HK0298    Alena Matušková, Milovice    2    11
HK0295    Jana Zimová, Prasek        2    11
HK0169    Vítěz. Pípová, N. Bydžov    2    10
HK0168    Zuzana Pípová, N. Bydžov    2    10
HK0040    Zdeněk Borovička, Hradec    0    10
HK0273    Josef Horáček, Hradec Kr.    -1    10
HK0277    Milan Štěrba, Chlumec    -1    10
HK0035    Dana Bartošová, Štěnkov    -4    10
HK0042    Václav Tarantík I, Smiřice    8    9
HK0122    Tibor Platinský, Kr. Lhota    -1    9
HK0021    Otto Vodák, Hradec Kr.    -1    9
HK0130    Zdeněk Bříza, Chlumec    -4    9
HK0253    Marcela Sehnoutková, HK    -4    9

IV. TŘÍDA (261. – 285. místo)
HK0043    Blanka Tarantíková, Smiřice    -4    9
HK0308    Ladislav Peš, Sekeřice        8    8
HK0296    Kateřina Křížková, Hradec    5    8
HK0292    Marek Horáček, Hradec Kr.    2    8
HK0297    Zdeněk Matuška, Milovice    2    8
HK0299    Václav Polák, N. Bydžov    2    8
HK0268    Daniela Truhlařová, Hradec    0    8
HK0305    Zdeněk Purma, Smidary    2    7
HK0178    Zdeněk Purma, Křičov        2    7
HK0171    Jaroslav Vaníček, Sloupno    2    7
HK0306    Matěj Zima, Prasek        2    7
HK0026    Miroslav Říha, Hradec Kr.    0    7
HK0209    Leoš Truhlař, Hradec Kr.    0    7
HK0005    Pavlína Sejtková, Hradec Kr.    -1    7
HK0008    Miroslav Buřič ml., Chlumec    5    6
HK0083    Petr Mašek, Hradec Kr.    -1    6
HK0109    Miloslav Bednařík, Hradec    -4    6
HK0269    Roman Žák, Hradec Kr.    -4    6
HK0310    Milan Čapek, Kunčice        5    5
HK0312    Oldřich Čapek, N. Bydžov    5    5
HK0167    Jiří Pípa, N. Bydžov        2    5
HK0301    Václav Polák ml., N. Bydžov    2    5
HK0300    Jarosl. Poláková, N. Bydžov    2    5
HK0152    Petra Geletičová, Sloupno    2    4
HK0157    Josef Nevrlý, N. Bydžov    2    4

LIGA AMATÉRŮ (286. – 312. místo)
HK0121    Jindřich Vondráček, Opočno    2    3
HK0048    Marie Konečná, Hradec Kr.    -1    3
HK0032    Daniel Machač, Hradec Kr.    -1    3
HK0217    Ja. Machková, Borohrádek    -1    3
HK0148    Lenka Taichmanová, Prasek    -1    3
HK0238    Jaroslav Brzák, Hradec Kr.    -4    3
HK0218    Martin Košnár, Hradec Kr.    -4    3
HK0311    Monika Čapková, N. Bydžov    2    2
HK0309    Mirek Klika, Sloupno        2    2
HK0303    Marie Mikešová, N. Bydžov    0    2
HK0024    Martin Navrátil, Hradec Kr.    0    2
HK0170    Oldřich Matys, N. Bydžov    2    1
HK0307    Radek Zima ml., Prasek    2    1
HK0059    Kateřina Horská, Týniště    0    1
HK0023    Michal Šulc, Černilov        -1    1
HK0275    David Gala, Urbanice        -4    1
HK0145    Martin Taichman, Prasek    2    0
HK0270    Kamil Žák, Hradec Kr.        -4    0
HK0290    Jan Hanuš ml., Hradec Kr.    2    -1
HK0302    Lib. Trutnovská, N. Bydžov    0    -1
HK0257    Milan Lacina, Vysočany    2    -2
HK0304    Milan Langr, Skřivany        2    -2
HK0229    Vladimír Racek, Hradec Kr.    0    -2
HK0240    Otto Žítek, Hradec Kr.        0    -2
HK0241    Jaroslava Žítková, Hradec    0    -2
HK0047    Bohuslav Konečný, Hradec    -1    -12
HK0199    Iva Hlaváčová, Chlumec    -4    -12