Prosíme úspěšnou tipérku, aby kontaktovala naši sportovní redakci na telefonu 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny.

Výsledky tipovaných zápasů 6. kola
1.    FC Hradec Králové – 1. FC Slovácko       (2:3)        2
2.    Jiskra Domažlice – SK Převýšov              (3:3)        0
3.    RMSK Nový Bydžov – FK Náchod           (1:0)        1
4.    Slovan Broumov – FC Slavia Hradec       (3:3)        0
5.    FK Vysoká n. L. – Sokol Roudnice           (0:4)        2
6.    TJ Loko Hradec – Sokol Malšovice           (3:0)        1
7.    FC Nový Hradec B – Spartak Kobylice      (2:5)        2
8.    Sokol Malšova Lhota – AFK Urbanice        (2:2)        0
9.    Sokol Dohalice B – TJ Loko Hradec B       (2:0)        1
10.    SK Starý Bydžov – Sokol Nové Město    (1:2)        2

Supertrefa: V deseti zápasech padlo celkem 41 branek.

Průběžné pořadí po 6. kole

LIGA MISTRŮ (1. – 11. místo)
HK0102    Lenka Taichmanová, Prasek    5    22
HK0003    Pavel Tomšík, N. Bydžov    5    22
HK0181    Jaroslav Sehnoutka ml., HK    8    19
HK0171    Jan Bílek, Praskačka        5    19
HK0137    Jan Motyka, Kunčice        -1    19
HK0059    František Mádlo, Lhota p. L.    5    16
HK0272    Blanka Tarantíková, Smiřice    5    16
HK0024    Marie Buřičová, Chlumec    -1    16
HK0132    Roman Novák, Mžany        -1    16
HK0126    Václav Špaček, Hradec Kr.    11    13
HK0026    Miroslav Buřič ml., Chlumec    5    13

EVROPSKÁ LIGA (12. – 35. místo)
HK0106    Vlad. Hradecký, N. Bydžov    5    13
HK0091    Ladislav Šoltys, Ohnišťany    5    13
HK0039    Jan Vítek, Hradec Kr.        5    13
HK0277    Kamila Žáková, Hradec Kr.    5    13
HK0275    Jiří Brzák, Urbanice        2    13
HK0271    Kateřina Křížková, Hradec    2    13
HK0201    Petr Matějka, Stěžery        2    13
HK0030    Jiří Bílek, Libčany        -1    13
HK0028    Jiří Gač, Kolín            -1    13
HK0165    Jan Labík, Písek            8    12
HK0300    Václav Polák, N. Bydžov    5    12
HK0157    Vratislav Dušek, Sendražice    2    12
HK0294    Jan Hanuš ml., HK        -1    12
HK0168    Richard Bílek, Urbanice    5    11
HK0199    Filip Firbacher, Chlumec    5    11
HK0290    Marie Hanušová, Hradec Kr.    5    11
HK0092    Roman Okrouhlický, Lodín    2    11
HK0076    Miloslav Bednařík, Hradec    11    10
HK0129    Zuzana Bičišťová st., Hradec    11    10
HK0182    Stanislav Zanespal, Lodín    11    10
HK0057    Len. Čermáková, Petrovice    8    10
HK0055    František Bartoška, Hradec    5    10
HK0212    Jiří Beránek, Hradec Kr.    5    10
HK0048    Jaroslav Brzák, Hradec Kr.    5    10

GAMBRINUS LIGA (36. – 60. místo)
HK0159    Jiří Chabada, Hradec Kr.    5    10
HK0174    Zdeněk Kříž, Převýšov        5    10
HK0047    Václav Polívka, Hradec Kr.    5    10
HK0274    Václav Tarantík, Smiřice    5    10
HK0122    Josef Hybner, Poděbrady    2    10
HK0217    Miloslava Kozáková, Hradec    2    10
HK0162    Dana Machačová, Hradec    2    10
HK0173    Vlast. Štěrba st., Mlékosrby    2    10
HK0027    Aleš Doležal, Chlumec        -1    10
HK0167    Václav Pilnáček, Jaroměř    -1    10
HK0223    Jitka Štemberová, Hradec    -1    10
HK0273    Václav Tarantík ml., Smiřice    -1    10
HK0093    Eva Zimová, Sloupno        -1    10
HK0284    Vikt. Bradnová, N. Bydžov    2    9
HK0152    Václ. Dušková, Sendražice    2    9
HK0156    Magdaléna Prokopová, HK    2    9
HK0155    Anna Prokopová, Hradec Kr.    2    9
HK0154    Jakub Šimůnek, Předměřice    2    9
HK0153    Ba. Šimůnková, Předměřice    2    9
HK0134    Ivan Březka, Hradec Kr.    5    8
HK0261    Mirosl. Kořínek, St. Bydžov    2    8
HK0143    Michal Přibyl, Borohrádek    2    8
HK0289    Jiří Dvořák, Skřivany        -1    8
HK0195    Pavel Pilař ml., Převýšov    8    7
HK0270    Nik. Andrysíková, Převýšov    5    7

FOTBALOVÁ NÁRODNÍ LIGA (61. – 85. místo)
HK0266    Petr Cílek, Hradec Kr.        5    7
HK0108    Alois Dejl, Jičín            5    7
HK0070    Zdena Havránková, Hradec    5    7
HK0177    Aleš Kupka, Čánka        5    7
HK0252    Pavl. Purmová ml., Sloupno    5    7
HK0276    Roman Žák, Hradec Kr.    5    7
HK0238    Ladislava Dušková, Prasek    2    7
HK0073    David Havránek, Hradec Kr.    2    7
HK0227    Vladimír Hubený, Převýšov    2    7
HK0208    Roman Hýsek, Hradec Kr.    2    7
HK0120    Antonie Kotková, Prasek    2    7
HK0032    Věra Kuchařová, Hradec Kr.    2    7
HK0164    Roman Machač, Hradec Kr.    2    7
HK0196    Václav Pilař, Převýšov        2    7
HK0056    Markéta Šťastná, Hradec    2    7
HK0189    Miloš Uher, Hořice        2    7
HK0079    Pavel Vízek, N. Bydžov        2    7
HK0226    Josef Hubený, Převýšov    -1    7
HK0203    Zdeněk Kostka, Hradec Kr.    -1    7
HK0044    Tomáš Kulhánek, Hradec Kr.    -1    7
HK0232    Michaela Nováková, Mžany    -1    7
HK0214    Jana Saidlová, Syrovátka    -1    7
HK0222    Jan Štembera, Hradec Kr.    -1    7
HK0103    Eduard Důbrava, Petrovice    -4    7
HK0084    Josef Dúcký, Králíky        -4    7

ČFL (86. – 110. místo)
HK0018    Jit. Kvasničková, Puchlovice    5    5
HK0264    Erik Pařízek, St. Bydžov    2    5
HK0069    Milan Štěrba, Chlumec    2    5
HK0262    Rad. Schovánek, St. Bydžov    -1    5
HK0197    Václav Pilař, Lovčice        11    4
HK0019    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.    5    4
HK0061    Jaroslav Erbs, Hradec Kr.    5    4
HK0175    Vojtěch Kříž, Převýšov        5    4
HK0258    Josef Nevrlý, N. Bydžov    5    4
HK0064    Radek Špás, Hradec Kr.    5    4
HK0015    Pavel Žák, Předměřice        5    4
HK0058    Věra Bartošková, Hradec    2    4
HK0187    Lib. Beran, Albrechtice n. O.    2    4
HK0086    Eliška Dúcká, Kobylice        2    4
HK0221    Petra Galová, Urbanice    2    4
HK0236    Monika Hádková, Hradec    2    4
HK0225    Pavel Hubený, Převýšov    2    4
HK0089    Josef Karásek, Petrovice    2    4
HK0198    Jiří Kelnar, Chlumec        2    4
HK0033    Václav Kuchař, Hradec Kr.    2    4
HK0068    Roman Kupka, Polánky n. D.    2    4
HK0230    Milan Materna, Převýšov    2    4
HK0037    Václav Podzimek, Hradec    2    4
HK0246    Radek Zima, Prasek        2    4
HK0038    Pavel Bažant, Hradec Kr.    -1    4

DIVIZE (111. – 135. místo)
HK0213    Alžběta Beránková, Hradec    -1    4
HK0268    Monika Cílková, Hradec Kr.    -1    4
HK0211    Jaroslav Hanuš ml., Hradec    -1    4
HK0231    Jaroslav Hlaváč, Chlumec    -1    4
HK0280    Jiří Hroneš, Nepasice        -1    4
HK0158    Tomáš Chabada, Hradec Kr.    -1    4
HK0218    Michal Kozák, Hradec Kr.    -1    4
HK0043    Miroslav Macháček, Hradec    -1    4
HK0110    Renata Munzarová, Praha    -1    4
HK0014    Jiří Samek, Týniště        -1    4
HK0078    Stanislav Vízek, N. Bydžov    -1    4
HK0001    Pavel Zásada, N. Bydžov    -1    4
HK0202    Jiří Havelka, Černožice    -4    4
HK0229    Iva Hlaváčová, Chlumec    -4    4
HK0051    Jana Kozová, Hradec Kr.    -4    4
HK0045    Jan Kulhánek, Hradec Kr.    -4    4
HK0219    Emil Šmíd, Hradec Kr.        -4    4
HK0004    Patrik Vaniš, Třebechovice    -4    4
HK0301    Jarosl. Poláková, N. Bydžov    2    3
HK0237    René Louvar, N. Bydžov    0    2
HK0287    Lucie Bradnová, N. Bydžov    -1    2
HK0281    Josef Kloz, Prasek        -1    2
HK0149    Ja. Machková, Borohrádek    -1    2
HK0145    Kateřina Přibylová, Hradec    -1    2
HK0263    Ondřej Pařízek, St. Bydžov    -4    2

KRAJSKÝ PŘEBOR (136. – 162. místo)
HK0012    Milan Toušek, Týniště        11    1
HK0088    Pe. Voženílek st., Lhota p. L.    11    1
HK0161    Jaroslav Machač, Chlumec    5    1
HK0170    Milada Bílková, Praskačka    2    1
HK0250    Milan Čapek, Podoliby        2    1
HK0200    Ladislav Firbacher, Chlumec    2    1
HK0249    Lenka Hlaváčková, Králíky    2    1
HK0098    Radek Chlad, Kosičky        2    1
HK0151    Václav Modrý, Sendražice    2    1
HK0259    Věra Novotná, N. Bydžov    2    1
HK0248    Zuzana Pípová, N. Bydžov    2    1
HK0007    Radek Sejtko, Hradec Kr.    2    1
HK0010    Vladimír-Mir. Šťastný, HK    2    1
HK0172    Vlast. Štěrba ml., Mlékosrby    2    1
HK0188    Jakub Uher, Hořice        2    1
HK0080    Mich. Vízková, N. Bydžov    2    1
HK0278    Kamil Žák, Hradec Kr.        2    1
HK0025    Miroslav Buřič, Chlumec    -1    1
HK0239    Karel Dušek ml., Prasek    -1    1
HK0082    Vlastimil Gabriel st., Vinary    -1    1
HK0210    Jan Hanuš, Hradec Kr.        -1    1
HK0095    Luboš Chlad, Kosičky        -1    1
HK0260    M. Kout, N. Bydžov        -1    1
HK0118    Zdeněk Munzar, Podoliby    -1    1
HK0046    Jaroslav Novotný, Hradec    -1    1
HK0113    Jiří Pípa, N. Bydžov        -1    1
HK0116    Olina Pozlerová, Podoliby    -1    1

I. A TŘÍDA (163. – 185. místo)
HK0090    Jan Šaroun, Mžany        -1    1
HK0241    Vlastimil Šustr, N. Bydžov    -1    1
HK0267    Martin Cílek, Hradec Kr.    -4    1
HK0050    Petr Koza, Hradec Kr.        -4    1
HK0099    Ladislav Myška, Nepolisy    -4    1
HK0265    Miroslav Říha, Hradec Kr.    -4    1
HK0041    Jan Hrdlička, Hradec Kr.    -7    1
HK0190    Zdeněk Sejtko, Hradec Kr.    0    0
HK0299    Václav Bílek, N. Bydžov    -1    0
HK0296    Tomáš Kesl, Hradec Kr.    -1    0
HK0303    Jan Krejčí, Podoliby        -1    0
HK0169    Jan Bílek, Urbanice        8    -1
HK0292    Stanislav Lovčí ml., Hradec    2    -1
HK0020    Josef Podrazil, Puchlovice    2    -1
HK0146    Lenka Přibylová, Hradec Kr.    2    -1
HK0067    Jarosl. Rychetský, Černilov    2    -1
HK0112    Amálka Geletičová, Sloupno    0    -1
HK0008    Petr Kulhánek, Hradec Kr.    0    -1
HK0305    Pavel Linhart, N. Bydžov    0    -1
HK0256    Mar. Plodrová, Zdechovice    0    -1
HK0109    Ja. Procházka ml., N. Bydžov    0    -1
HK0124    Jaroslav Vízek, Skřivany    0    -1
HK0244    Jana Zimová, Prasek        0    -1

I. B TŘÍDA (186. – 210. místo)
HK0285    Luděk Bradna, N. Bydžov    -1    -1
HK0293    Jar. Kratochvíl, Mlékosrby    -1    -1
HK0142    Karel Přibyl, Hradec Kr.    -1    -1
HK0193    Vl. Andrysíková, Převýšov    5    -2
HK0031    Hana Bílková st., Libčany    5    -2
HK0042    Jiří Haleš, Hradec Kr.        5    -2
HK0034    Kateřina Horská, Týniště    5    -2
HK0035    Monika Staňková, Hradec    5    -2
HK0184    Josef Stránský, Libčany    5    -2
HK0096    Renata Chladová, Kosičky    2    -2
HK0013    Martin Izák, Jaroměř        2    -2
HK0194    Pavel Pilař, Převýšov        2    -2
HK0087    Marek Voženílek, Lhota p. L.    2    -2
HK0062    Františ. Zolman, Lhota p. L.    2    -2
HK0302    Zdeněk Matuška, Milovice    0    -2
HK0049    Zdeňka Dusová, Sendražice    -1    -2
HK0077    Ivan Dušek, Hradec Kr.    -1    -2
HK0104    Bohumil Hladík, N. Bydžov    -1    -2
HK0125    Zlata Joštová, Zdechovice    -1    -2
HK0163    Daniel Machač, Hradec Kr.    -1    -2
HK0101    Věra Myšková, Nepolisy    -1    -2
HK0235    Bohuš Nosek, Solnice        -1    -2
HK0243    Květosl. Pípová, N. Bydžov    -1    -2
HK0115    Josef Pozler, Podoliby        -1    -2
HK0002    Pavel Sazka, N. Bydžov    -1    -2

OKRESNÍ PŘEBOR (211. – 235. místo)
HK0269    Kris. Andrysíková, Převýšov    -4    -2
HK0140    Martin Truněček, Hradec    -4    -2
HK0288    Eliška Bradnová, N. Bydžov    0    -3
HK0283    Eleanor Geletičová, Sloupno    0    -3
HK0063    Petr Hrubeš, Hradec Kr.    0    -3
HK0036    Vlastimil Hruška, Milovice    0    -3
HK0282    Hana Klozová, Prasek        0    -3
HK0286    Roman Plodr, Zdechovice    0    -3
HK0192    Pavlína Sejtková, Hradec Kr.    0    -3
HK0297    Jiří Hlavnička, Králíky        -4    -3
HK0178    Pavel Bahník, Třebechovice    0    -4
HK0119    Vl. Hybnerová, Poděbrady    0    -4
HK0304    Pavel Luňák, Hradec Kr.    0    -4
HK0107    Jar. Procházka, N. Bydžov    0    -4
HK0257    Alena Purmová, Křičov    0    -4
HK0179    Jaroslav Sehnoutka st., HK    0    -4
HK0023    Otto Vodák, Hradec Kr.    0    -4
HK0148    Martin Kosnár, Hradec Kr.    -1    -4
HK0228    Bohumil Rulf, Hradec Kr.    -1    -4
HK0147    Zuzana Pácaltová, Jeřice    -7    -4
HK0005    David Hric, Hradec Kr.        5    -5
HK0128    Zuzana Bičišťová ml., HK    2    -5
HK0183    Michal Novák, Hvozdnice    2    -5
HK0009    Tibor Platinský, Kr. Lhota    2    -5
HK0186    Jan Radoň, Blešno        2    -5

III. TŘÍDA (236. – 260. místo)
HK0279    Klára Zámečníková, Hradec    2    -5
HK0094    Jiří Zima, Sloupno        2    -5
HK0298    Oldřich Matys, N. Bydžov    0    -5
HK0240    Karel Dušek, Prasek        -1    -5
HK0081    Marcel Gabriel, Vinary        -1    -5
HK0016    Petr Mašek, Hradec Kr.    -1    -5
HK0040    Jiří Pokora, Hradec Kr.        -1    -5
HK0176    Milan Řehák, Libotov        -1    -5
HK0180    Marcela Sehnoutková, HK    -1    -5
HK0100    Josef Taichman, Prasek    -1    -5
HK0071    Ladislav Havránek, Hradec    -4    -5
HK0006    Petr Jedlička, Hradec Kr.    -4    -5
HK0136    Serafín Motyka, Kunčice    -4    -5
HK0075    František Dušek, Holohlavy    -7    -5
HK0053    Marie Konečná, Hradec Kr.    -7    -5
HK0052    Bohuslav Konečný, Hradec    -7    -5
HK0065    Marie Mrkosová, Holohlavy    -7    -5
HK0295    Johanka Hanušová, HK    2    -6
HK0191    Alena Sejtková, Hradec Kr.    0    -6
HK0291    Anna-Marie Hanušová, HK    2    -7
HK0150    Jiří Cohorna, Hradec Kr.    0    -7
HK0245    Miloslav Kořínek, N. Bydžov    0    -7
HK0117    Jaroslav Novotný, Podoliby    0    -7
HK0114    Pavel Purma, Sloupno        0    -7
HK0251    Zdeněk Purma, Křičov        0    -7

IV. TŘÍDA (261. – 285. místo)
HK0242    Jaroslav Vaníček, Sloupno    0    -7
HK0253    Matěj Zima, Prasek        0    -7
HK0123    Naďa Zimová, Prasek        0    -7
HK0085    Josef Dúcký ml., Králíky    -1    -7
HK0144    Tomáš Přibyl, Borohrádek    -4    -7
HK0083    Michal Dúcký, Kobylice    -1    -8
HK0022    Josef Dvořák, Třebechovice    -1    -8
HK0011    Aleš Hojer, Hradec Kr.        -1    -8
HK0139    Jan Kulda, Hradec Kr.        -1    -8
HK0220    Martin Saidl, Syrovátka    -1    -8
HK0133    Miroslav Špaček, Vlčkovice    -1    -8
HK0130    Jan Bičiště, Hradec Kr.        -4    -8
HK0216    Miloslav Kozák, Hradec Kr.    -4    -8
HK0141    Milan Lacina, Vysočany    -4    -8
HK0160    Zdena Lajtochová, Chlumec    -4    -8
HK0121    Štefan Kotek, Prasek        0    -9
HK0247    Oldřich Čapek, N. Bydžov    0    -10
HK0254    Maruška Čapková, Podoliby    0    -10
HK0111    Petra Geletičová, Sloupno    0    -10
HK0255    Monika Kliková, Sloupno    0    -10
HK0017    Jit. Podrazilová, Puchlovice    -1    -10
HK0204    Ladisl. Konrád, Předměřice    2    -11
HK0209    Jaroslav Hanuš st., Hradec    -1    -11
HK0029    Hana Bílková ml., Libčany    -4    -11
HK0060    Ondřej Erbs, Hradec Kr.    -4    -11

LIGA AMATÉRŮ (286. – 305. místo)
HK0127    Stanislav Lovčí, Hradec Kr.    -4    -11
HK0054    Vladimír Racek, Hradec Kr.    -4    -13
HK0185    Luboš Radoň, Blešno        2    -14
HK0207    Stanisl. Urban, Předměřice    -1    -14
HK0205    Josef Urban ml., Předměřice    -1    -14
HK0131    Jiří Bičiště, Hradec Kr.        -4    -14
HK0097    Michal Chlad, Kosičky        -4    -14
HK0166    Tomáš Labík, Písek        -4    -14
HK0135    Michal Pražák, Kunčice    -4    -14
HK0224    Václav Zachař, Hradec Kr.    -7    -14
HK0233    Otto Žítek, Hradec Kr.        -7    -16
HK0021    Zd. Dvořák st., Třebechovice    -4    -17
HK0138    Markéta Pražáková, Hradec    -4    -17
HK0066    Pavel Jaroslav, Hradec Kr.    -1   -20
HK0072    Nikola Tvrdková, Hradec Kr.    -1   -20
HK0215    Jan Koun, Hradec Kr.        -4   -20
HK0206    Josef Urban st., Předměřice    -4   -20
HK0074    Michal Tvrdek, Hradec Kr.    -1    -23
HK0105    Martin Taichman, Prasek    -7   -26
HK0234    Jaroslava Žítková, Hradec    -7   -28