Prosíme úspěšného tipujícího, aby se ozval Deníku na tel. číslo 602 687 661, kde se dohodneme na převzetí ceny.

Do vedení v průběžném pořadí se prokousala Eva Pichová (Trutnov), stejným skóre se prezentuje také druhý Radek Svatoš (Zlíčko).

Výsledky tipovaných zápasů 4. kola

1. Slavia Praha – Zlín (2:2) 0, 2. Karlovy Vary – Sparta Praha (0:2) 2, 3. Brno – Chomutov (4:0) 1, 4. Vítkovice – České Budějovice (1:1) 0, 5. Litvínov – Plzeň (1:1) 0, 6. Liberec – Kladno (0:2) 2, 7. Hradec Králové – Jihlava (0:2) 2, 8. Kadaň – Třebíč (1:0) 1, 9. Benátky n. J. – Ústí n. L. (3:3) 0, 10. Šumperk – Olomouc (3:3) 0.
Supertrefa: V deseti utkáních padlo 31 gólů.

Průběžné pořadí po 4. kole

NHL (1. – 9. místo):
HK0271    Eva Pichová, Trutnov                     5    ⋌29
HK0007    Radek Svatoš, Zlíčko                     5    ⋌29
HK0298    Jaroslav Hůlek, Trutnov                 2    ⋌26
HK0179    Zdeněk Maxmilián, Jeřice                 2    ⋌   26
HK0297    Klaus Püschel, Trutnov                 2    ⋌26
HK0019    Petr Drašnar, Provodov-Šonov            -1    ⋌26
HK0263    Vlastimil Hlušička st., Pilníkov            -1    ⋌⋌26
HK0270    Josef Pich, Trutnov                    -1    ⋌26
HK0328    Ondřej Matura, Libštát                -4    ⋌26

KHL (10. – 24. místo):
HK0020    Petr Drašnar, Náchod                     5    ⋌23
HK0244    Josef Kotyška, Nový Hrádek                 5    ⋌23
HK0006    Jana Svatošová, Zlíčko                 5    ⋌23
HK0294    Naďa Hůlková, Trutnov                 2    ⋌23
HK0079    Zlata Joštová, Zdechovice                 2    ⋌23
HK0133    Jan Pavliš, Radvanice                     2    ⋌23
HK0075    Radek Schovánek, St. Bydžov             2    ⋌23
HK0174    Vlastimil Sudek, Libuň                     2    ⋌23
HK0309    Libor Čvančara, Dolní Branná            -1    ⋌23
HK0078    Vlasta Hybnerová, Poděbrady            -1    ⋌23
HK0058    Bohuslava Regnerová, Žďárky            -1    ⋌23
HK0033    Jiří Soukup, Č. Skalice                    -1    ⋌23
HK0190    Václav Tarantík, Smiřice                -1    ⋌23
HK0116    Michal Přibyl, Borohrádek                -4    ⋌23
HK0285    Jarmila Vondráčková, Trutnov             2    ⋌21

EXTRALIGA (25. – 50. místo):
HK0168    Ondřej Jón, Chomutice                  8    ⋌20
HK0188    Lenka Dejlová, Louny                     5    ⋌20
HK0125    Jaroslav Novotný, Hradec Kr.             5    ⋌20
HK0109    Jaroslav Čížek, Dubenec                 2    ⋌20
HK0249    Vladimír Gutler, Dobruška                 2    ⋌20
HK0086    Josef Hybner, Poděbrady                 2    ⋌20
HK0072    Miroslav Kořínek, St. Bydžov             2    ⋌20
HK0278    Mirek Mrázek, Trutnov                 2    ⋌20
HK0073    Ondřej Pařízek, St. Bydžov                 2    ⋌20
HK0308    Alfréd Sacher, Dolní Branná                 2    ⋌20
HK0242    Bohuslav Šolín, Val                     2    ⋌20
HK0233    Kateřina Vaněčková, Houdkovice             2    ⋌20
HK0252    Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h.            -1    ⋌20
HK0126    Roman Hýsek, Hradec Kr.                -1    ⋌20
HK0151    Zdeněk Kříž, Převýšov                    -1    ⋌20
HK0175    František Lachman, Jičín                -1    ⋌20
HK0085    Jaroslav Novotný, Podoliby                -1    ⋌20
HK0074    Erik Pařízek, St. Bydžov                -1    ⋌20
HK0030    Silvestr Polomský, Č. Skalice             -1    ⋌20
HK0084    Josef Pozler, Podoliby                    -1    ⋌20
HK0081    Olina Pozlerová, Podoliby                -1    ⋌20
HK0021    Roman Rainet, V. Poříčí                -1    ⋌20
HK0159    Hana Voldánová, Jičín                    -1    ⋌20
HK0250    Jaroslav Gutler, Hradec Králové            -4    ⋌20
HK0302    Milan Koldovský, Kunčice n. L.            -4    ⋌20
HK0068    Petr Nový, Hradec Kr.                    -4    ⋌20

I. LIGA (51. – 100. místo):
HK0397    Miloš Jirsák, Bukovina u Čisté             0    ⋌19
HK0356    Renata Chladová, Kosičky                 5    ⋌18
HK0368    Bohuš Nosek, Solnice                     2    ⋌18
HK0090    Alena Sejtková, Hradec Kr.                -1    ⋌18
HK0337    Petr Hofman, N. Město                -4    ⋌18
HK0088    Marcel Gabriel, Vinary                     8    ⋌17
HK0132    Jan Suchý, Radvanice                     8    ⋌17
HK0104    Miroslav Buřič ml., Chlumec                 5    ⋌17
HK0262    Petra Hlušičková, Dvůr Králové             5    ⋌17
HK0180    Jaroslav Maxmiliánová, Jeřice             5    ⋌17
HK0076    Stanislav Vízek, N. Bydžov                 5    ⋌17
HK0016    Bohumil Beneš, Hronov                 2    ⋌17
HK0094    Aleš Hojer, Hradec Kr.                     2    ⋌17
HK0027    Jaromír Líska, N. Město                 2    ⋌17
HK0117    Tomáš Přibyl, Borohrádek                 2     ⋌17
HK0044    Jan Regner, Žďárky          2            ⋌ 17
HK0031    Jan Runštuk, V. Jesenice                 2    ⋌17
HK0234    Václav Vaněček, Houdkovice              2    ⋌17
HK0160    Roman Voldán, Jičín          2             17
HK0158    Marta Voldánová, Jičín                 2    ⋌17
HK0194    Miloslav Bednařík, Hradec Kr.            -1    ⋌17
HK0087    Jaroslava Bradnová, Podoliby            -1    ⋌17
HK0052    Karel Černohorský, V. Poříčí                -1    ⋌17
HK0182    Martin Dejl, Louny                    -1    ⋌17
HK0210    Alča Dohnalová, Kostelec n. O.            -1    ⋌17
HK0185    Tereza Halčáková, Osenice                -1    ⋌17
HK0326    Jaroslav Hanuš ml., Hradec Kr.            -1    ⋌17
HK0046    Tomáš Hašpl, V. Poříčí                    -1    ⋌17
HK0152    David Havránek, Hradec Kr.                -1    ⋌17
HK0004    Sabina Hlavatá, St. Smrkovice            -1    ⋌17
HK0261    Pavel Horák, Dvůr Králové                -1    ⋌17
HK0138    Lenka Hurtová, Trutnov                -1    ⋌17
HK0059    Jan Jakubec, Náchod                    -1    ⋌17
HK0245    Juraj Jirásek, Sněžné                    -1    ⋌17
HK0282    Zdeněk Jón, Trutnov                    -1    ⋌17
HK0122    Martin Košnár, Hradec Kr.                -1    ⋌17
HK0216    Monika Kotfaldová, Týniště                -1    ⋌17
HK0080    Zdeněk Munzar, Podoliby                -1    ⋌17
HK0253    Jaromír Novotný, Olešnice v O. h.            -1    ⋌17
HK0165    Katka Rozsypalová, Jičín                -1    ⋌17
HK0171    Romana Skrbková, Brdo                -1    ⋌17
HK0131    Marta Suchá, Radvanice                -1    ⋌17
HK0009    Vítězslav Šolc st., Machov                -1    ⋌17
HK0038    Jaroslav Valchař, Police n. M.            -1    ⋌17
HK0183    Helena Dejlová, Jičín                    -4    ⋌17
HK0056    Josef Fuchs, V. Poříčí                    -4    ⋌17
HK0217    Jiří Kotfald, Týniště                    -4    ⋌17
HK0329    Zdeněk Matura st., Libštát                -4    ⋌17
HK0251    Martin Sosna, Dobruška                -4    ⋌17
HK0333    Michal Česák, Hradec Kr.                 0    ⋌16

II. LIGA (101. – 169. místo):
HK0379    Jan Gabrle, Trutnov                     5    ⋌15
HK0041    Oldřich Lelek, Hronov                     0    ⋌15
HK0042    Vlasta Lelková, Hronov                 0    ⋌15
HK0248    Petr Hellinger, Dobruška          -1         ⋌   15
HK0340    Petra Nováková, Machov                -1    ⋌15
HK0377    Jan Koblic, Vamberk                    -4    ⋌15
HK0332    Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Kr.        -4    ⋌15
HK0148    Milada Bílková, Praskačka                 5    ⋌14
HK0048    Milan Bitnar, Hronov                     5    ⋌14
HK0008    Míra Ducháč, Ml. Boleslav                 5    ⋌14
HK0018    Hana Benešová, Hronov                 2    ⋌14
HK0101    Miroslav Buřič st., Chlumec                 2    ⋌14
HK0292    Leoš Herout, Trutnov                     2    ⋌14
HK0066    Jana Klicperová, Otovice                 2    ⋌14
HK0193    Petr Koza, Hradec Kr.                     2    ⋌14
HK0192    Jana Kozová, Hradec Kr.                 2    ⋌14
HK0272    Tomáš Kruliš, Trutnov                     2    ⋌14
HK0230    Věra Kubcová, Rychnov                 2    ⋌14
HK0121    Jana Machková, Borohrádek             2    ⋌14
HK0260    Jaroslav Mikeš, Dvůr Králové             2    ⋌14
HK0120    Zuzana Pácaltová, Jičín                 2    ⋌14
HK0026    Aneta Rýdlová, Náchod                 2    ⋌14
HK0097    Radek Sejtko, Hradec Kr.                 2    ⋌14
HK0224    Lukáš Spáčil, Ostrava                     2    ⋌14
HK0157    Blanka Tarantíková, Smiřice                 2    ⋌14
HK0269    Marek Birke, Trutnov                    -1    ⋌14
HK0268    Jaroslav Birke, Trutnov                -1    ⋌14
HK0102    Marie Buřičová, Chlumec                -1    ⋌14
HK0051    Josef Čepelka, V. Poříčí                -1    ⋌14
HK0323    Jan Hanuš, Hradec Kr.                    -1    ⋌14
HK0299    Karel Havelka, Trutnov                -1    ⋌14
HK0291    Václav Herout, Trutnov                -1    ⋌14
HK0003    Gisela Hlavatá, Náchod                -1    ⋌14
HK0107    Lenka Hrbková, Pardubice                -1    ⋌14
HK0283    Otakar Jón, Trutnov                    -1    ⋌14
HK0167    Pavlína Jónová, Chomutice                -1    ⋌14
HK0254    Jiří Kopecký, Č. Meziříčí                -1    ⋌14
HK0325    Miloslav Kozák, Hradec Kr.                -1    ⋌14
HK0238    Jan Krejčí, Solnice                    -1    ⋌14
HK0273    Romana Krulišová, Trutnov                -1    ⋌14
HK0150    Vojta Kříž, Převýšov                    -1    ⋌14
HK0123    Tomáš Kulhánek, Hradec Kr.                -1    ⋌14
HK0054    Jaroslav Lokvenc, V. Poříčí                -1    ⋌14
HK0236    Jaroslav Macek, Dobruška                -1    ⋌14
HK0327    Lukáš Matura, Libštát                    -1    ⋌14
HK0055    Hana Nejedlá, V. Poříčí                    -1    ⋌14
HK0130    Vítězslav Schafránek, Radvanice            -1    ⋌14
HK0170    Lukáš Skrbek, Brdo                    -1    ⋌14
HK0226    Josefa Suchánková, Potštejn            -1    ⋌14
HK0237    Miloš Šenkýř, Dobruška                -1    ⋌14
HK0012    Jan Šolc, Machov                    -1    ⋌14
HK0317    Martina Tauchmannová, Dolní Branná        -1    ⋌14
HK0178    Bohumír Wagenknecht, Vidochov            -1    ⋌14
HK0083    Radek Zima, Prasek                    -1    ⋌14
HK0108    Jitka Čížková, Dubenec                -4    ⋌14
HK0103    Vojta Doležal, Chlumec                -4    ⋌14
HK0173    Helena Fendrychová ml., Brdo            -4    ⋌14
HK0259    Jaromír Kött, Dvůr Králové                -4    ⋌14
HK0139    Jan Kouba, Třebechovice                -4    ⋌14
HK0198    Dana Machačová, Hradec Kr.            -4    ⋌14
HK0330    Ludmila Maturová, Libštát                -4    ⋌14
HK0195    Václav Polívka, Hradec Kr.                -4    ⋌14
HK0115    Karel Přibyl, Hradec Kr.                -4    ⋌14
HK0118    Kateřina Přibylová, Hradec Kr.            -4    ⋌14
HK0265    Milada Šrůtková, Dvůr Králové            -4    ⋌14
HK0128    Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby            -4    ⋌14
HK0028    Štěpán Zámečník, N. Město                -4    ⋌14
HK0395    Tomáš Houška, Jičín                     2    ⋌13
HK0207    František Bartoška, Hradec Kr.             0    ⋌13

KRAJSKÝ PŘEBOR (170. – 247. místo):
HK0246    Dominik Hellinger, Dobruška                11    ⋌12
HK0289    Roman Nývlt, Trutnov                     5    ⋌12
HK0214    Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h.         2    ⋌12
HK0355    Luboš Chlad, Kosičky                     2    ⋌12
HK0266    Ladislav Köszegi, Trutnov                 2    ⋌12
HK0348    Marek Růžička, Veliš                     2    ⋌12
HK0369    Jitka Štemberová, Hradec Kr.             2    ⋌12
HK0256    Aleš Hašek, Dobruška                     0    ⋌12
HK0281    Petr Stierand, Malé Svatoňovice             0    ⋌12
HK0204    Martin Cílek, Hradec Kr.                -1    ⋌12
HK0181    Alois Dejl, Jičín                        -1    ⋌12
HK0375    Miroslav Jedlinský, Rychnov                -1    ⋌12
HK0335    Jaroslav Kuchař, Náchod                -1    ⋌12
HK0349    Helena Růžičková, Veliš                -1    ⋌12
HK0360    Jiří Zima, Sloupno                    -1    ⋌12
HK0206    Monika Cílková, Hradec Kr.                -4    ⋌12
HK0343    Josef Hurdálek, Hronov                -4    ⋌12
HK0290    Michal Herout, Trutnov                 5    ⋌11
HK0293    Zdeněk Hůlek, Trutnov                     5    ⋌11
HK0189    Jaroslav Patřín, Lužany                 5    ⋌11
HK0071    Josef Taichman, Prasek                 5    ⋌11
HK0127    Zdeněk Dvořák st., Třebechovice             2    ⋌11
HK0241    Libor Hladík, Nový Hrádek                 2    ⋌11
HK0257    Karel Kábrt, Trutnov                     2    ⋌11
HK0119    Lenka Přibylová, Hradec Kr.                 2    ⋌11
HK0023    Zdeněk Rainet, V. Poříčí                 2    ⋌11
HK0043    Vladimír Seidel, V. Poříčí                 2    ⋌11
HK0305    Milan Sůra, Dolní Branná                 2    ⋌11
HK0134    Jiří Bílek, Libčany                    -1    ⋌11
HK0277    Gert Böhnisch, Mladé Buky                -1    ⋌11
HK0276    Stanislava Böhnischová, Mladé Buky        -1    ⋌11
HK0001    Vladimír Čejp, Náchod                    -1    ⋌11
HK0057    Josef Čermák, V. Poříčí                -1    ⋌11
HK0184    Iveta Dejlová, Jičín                    -1    ⋌11
HK0105    Aleš Doležal, Chlumec                    -1    ⋌11
HK0154    Zdenka Havránková, Hradec Kr.            -1    ⋌11
HK0275    Marie Holá, Trutnov                    -1    ⋌11
HK0274    Pavel Holý, Trutnov                    -1    ⋌11
HK0061    Milan Jakubec, Náchod                -1    ⋌11
HK0231    Ivana Jedlinská, Kostelec n. O.            -1    ⋌11
HK0065    Tomáš Klicpera, Otovice                -1    ⋌11
HK0064    Oto Klicpera, Otovice                    -1    ⋌11
HK0013    Miloš Kubík, Hronov                    -1    ⋌11
HK0161    František Polák, Jičín                    -1    ⋌11
HK0162    Dagmar Poláková, Jičín                -1    ⋌11
HK0029    Maria Polomská, Č. Skalice                -1    ⋌11
HK0022    Eva Rainetová, V. Poříčí                -1    ⋌11
HK0067    Pavel Sazka, N. Bydžov                -1    ⋌11
HK0258    Miloslav Semeniuk, Dvůr Králové            -1    ⋌11
HK0049    Jiří Soukal, Hronov                    -1    ⋌11
HK0032    Drahomíra Soukupová, Č. Skalice            -1    ⋌11
HK0070    Martin Taichman, Prasek                -1    ⋌11
HK0191    Václav Tarantík ml., Smiřice                -1    ⋌11
HK0053    Hana Zvoníčková, V. Poříčí                -1    ⋌11
HK0169    Otakar Fendrych, Brdo                -4    ⋌11
HK0186    Kateřina Halčáková, Louny                -4    ⋌11
HK0229    Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O.            -4    ⋌11
HK0164    Jindra Kolumpek, Jičín                -4    ⋌11
HK0163    Zdenka Kolumpková, Jičín                -4    ⋌11
HK0203    Miroslav Špaček, Vlčkovice                -4    ⋌11
HK0321    Michal Kozák, Hradec Kr.                -7    ⋌11
HK0352    Vladimír Racek, Hradec Kr.                 8    ⋌10
HK0113    Zuzana Bičišťová st., Hradec Kr.             5    ⋌10
HK0391    Pavel Marek, Rychnov                     5    ⋌10
HK0110    Václav Špaček, Hradec Kr.                 5    ⋌10
HK0111    Zuzana Bičišťová ml., Hradec Kr.             2    ⋌10
HK0346    Míša + Marek Lokvencovi, V. Poříčí         0    ⋌10
HK0366    Anna-Marie Hanušová, Hradec Kr.             2    ⋌9
HK0380    Jarmila Peláková, Dvůr Králové             2    ⋌9
HK0205    Petr Cílek, Hradec Kr.                    -1    ⋌9
HK0047    Zdeněk Frýba, Hronov                    -1    ⋌9
HK0381    Jiří Pelák, Dvůr Králové                -1    ⋌9
HK0370    Jan Štembera, Hradec Kr.                -1    ⋌9
HK0082    Naďa Zimová, Prasek                    -1    ⋌9
HK0063    Jiří Baše, Č. Kostelec                    -4    ⋌9
HK0142    Lenka Čermáková, Petrovice            -4    ⋌9
HK0371    Jaroslav Machač, Chlumec                -4    ⋌9
HK0091    Zdeněk Sejtko, Hradec Kr.                -4    ⋌9

OKRESNÍ PŘEBOR (248. – 339. místo):
HK0398    Milan Lacina, Vysočany                 8    ⋌8
HK0005    Jakub Svatoš, Zlíčko                     8    ⋌8
HK0320    Miloslava Kozáková, Hradec Kr.             5    ⋌8
HK0100    Vladimír Šťastný, Hradec Kr.             5    ⋌8
HK0136    Hana Bílková st., Libčany                 2    ⋌8
HK0077    Eduard Důbrava, Petrovice                 2    ⋌8
HK0089    Vlastimil Gabriel, Vinary                 2    ⋌8
HK0196    Roman Machač, Hradec Kr.                 2    ⋌8
HK0036    Marek Matha, Olešnice                 2    ⋌8
HK0093    Tibor Platinský, Kr. Lhota                 2    ⋌8
HK0039    Augustin Šála, Police n. M.                 2    ⋌8
HK0287    Tomáš Vrbecký, Trutnov                 2    ⋌8
HK0177    Miloslava Wagenknechtová, Vidochov         2    ⋌8
HK0145    Kamil Žák, Hradec Kr.                     2    ⋌8
HK0146    Monika Žáková, Hradec Kr.                 2    ⋌8
HK0223    Jana Mazurová, Doudleby                 0    ⋌8
HK0383    Petr Mesner, Úpice                     0    ⋌8
HK0201    Milan Dušek, Týniště                    -1    ⋌8
HK0322    Jaroslav Hanuš st., Hradec Kr.            -1    ⋌8
HK0098    David Hric, Hradec Kr.                    -1    ⋌8
HK0295    Zdeněk Jiránek, Volanov                -1    ⋌8
HK0243    Milan Koty, Č. Meziříčí                    -1    ⋌8
HK0200    Aleš Kupka, Čánka                    -1    ⋌8
HK0062    Aneta Nyčová, Náchod                -1    ⋌8
HK0232    Josef Plachetka, Houdkovice            -1    ⋌8
HK0306    Robert Sůra, Dolní Branná                -1    ⋌8
HK0307    Petr Sůra, Dolní Branná                -1    ⋌8
HK0011    Petr Šolc, Machov                    -1    ⋌8
HK0235    Václav Vaněček st., Houdkovice            -1    ⋌8
HK0303    Jan Zirm, Vrchlabí                    -1    ⋌8
HK0211    Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h.            -4    ⋌8
HK0135    Hana Bílková ml., Libčany                -4    ⋌8
HK0187    Jan Halčák, Jičín                        -4    ⋌8
HK0264    Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov            -4    ⋌8
HK0240    Bořek Krejčí, Solnice                    -4    ⋌8
HK0331    Zdeněk Matura ml., Libštát                -4    ⋌8
HK0024    Miroslav Pácalt, Kramolna                -4    ⋌8
HK0025    Vlasta Pácaltová, Kramolna                -4    ⋌8
HK0296    Milena Püschelová, Trutnov                -4    ⋌8
HK0149    Vlastimil Štěrba, Mlékosrby                -4    ⋌8
HK0015    Veronika Taufmanová, Jizbice            -4    ⋌8
HK0050    R+D Zvoníčkovi, V. Poříčí                -4    ⋌8
HK0143    Roman Žák, Hradec Kr.                -4    ⋌8
HK0228    Oldřich Kubec, Rychnov                -7    ⋌8
HK0387    Pavel Bahník, Třebechovice                 2    ⋌7
HK0386    Johana Hanušová, Hradec Kr.             2    ⋌7
HK0382    Josef Jirásek, H. Radechová                 2    ⋌7
HK0392    Pavel Konvalinka, Vamberk                 2    ⋌7
HK0390    Jiří Pípa, N. Bydžov                     2    ⋌7
HK0345    Michal Lokvenc, V. Poříčí                 0    ⋌7
HK0341    Otakar Novák, Ronov n. D.                -4    ⋌7
HK0334    Pavel Kejzlar st., Úpice                     2    ⋌6
HK0362    Jan Hrdlička, Hradec Kr.                -1    ⋌6
HK0351    Jaroslav Pavel, Hradec Kr.                -1    ⋌6
HK0344    Ladislav Zástava, Hronov                -1    ⋌6
HK0359    Eva Zimová, Sloupno                    -1    ⋌6
HK0378    Iva Dohnálková, Rychnov                -4    ⋌6
HK0339    Josef Hofman, Černčice                -4    ⋌6
HK0338    Zdena Hofmanová, Černčice                -4    ⋌6
HK0367    Tomáš Kesl, Hradec Kr.                -4    ⋌6
HK0129    Milan Řehák, Libotov                    -4    ⋌6
HK0092    Pavlína Sejtková, Hradec Kr.                -4    ⋌6
HK0141    Markéta Šťastná, Hradec Kr.            -4    ⋌6
HK0313    Jana Jirková, Dolní Branná                -7    ⋌6
HK0403    Michal Jiránek, Dolní Branná             5    ⋌5
HK0311    Jaroslava Sacherová, Dolní Branná         5    ⋌5
HK0225    Jaroslav Suchánek, Choceň                 5    ⋌5
HK0095    Milan Toušek, Týniště                     5    ⋌5
HK0288    Jaroslav Vrbecký, Trutnov                 2    ⋌5
HK0221    Michaela Havlíková, Č. Meziříčí             0    ⋌5
HK0385    Jiří Krista, Hronov                     0    ⋌5
HK0222    Milan Mazura, Doudleby                 0    ⋌5
HK0389    Vítězslava Pípová, N. Bydžov             0    ⋌5
HK0037    Jaroslav Čálek, Police n. M.                -1    ⋌5
HK0255    Petr Dekov, Přepychy                    -1    ⋌5
HK0153    Ladislav Havránek, Hradec Kr.            -1    ⋌5
HK0060    Josef Jakubec, Náchod                -1    ⋌5
HK0176    Miroslav Kracík, Jičín                    -1    ⋌5
HK0017    Radka Kubečková, Hronov                -1    ⋌5
HK0034    Josef Matha, Olešnice                    -1    ⋌5
HK0137    Jiří Pešek, Hradec Kr.                    -1    ⋌5
HK0300    Zdena Pivková, Trutnov                -1    ⋌5
HK0106    Jiří Pokora, Hradec Kr.                    -1    ⋌5
HK0002    Martin Rutar, Náchod                    -1    ⋌5
HK0010    Vítězslav Šolc, Machov                -1    ⋌5
HK0144    Kamila Žáková, Hradec Kr.                -1    ⋌5
HK0014    Michal Kubeček, Hronov                -4    ⋌5
HK0069    Lenka Taichmanová, Prasek                -4    ⋌5
HK0155    Nikola Tvrdková, Hradec Kr.                -4    ⋌5
HK0096    Pavel Žák, Předměřice                    -4    ⋌5
HK0316    Radek Tauchmann, Dolní Branná            -7    ⋌5
HK0209    Jirka Dohnal, Kostelec n. O.                -10    ⋌5

LIGA AMATÉRŮ (340. – 382. místo):
HK0393    Marie Kuchařová, Rychnov                 5    ⋌4
HK0114    Jiří Bičiště, Hradec Kr.                     2    ⋌4
HK0112    Jan Bičiště, Hradec Kr.                     2    ⋌4
HK0372    Milan Štěrba, Chlumec                  2    ⋌4
HK0267    Zdeněk Korčák, Trutnov                 0    ⋌4
HK0384    Ivoš Dius, V. Poříčí                    -1    ⋌4
HK0394    Vladislav Kuchař, Rychnov                -1    ⋌4
HK0361    Jan Vítek, Hradec Kr.                    -1    ⋌4
HK0364    Marie Hanušová, Hradec Kr.                 2    ⋌3
HK0140    Věrka Bartošová, Hradec Kr.            -1    ⋌3
HK0376    Milena Koblicová, Vamberk                -1    ⋌3
HK0350    Josef Kotnik, Chyjice                    -1    ⋌3
HK0202    Bohumil Rulf, Hradec Kr.                -1    ⋌3
HK0363    Josef Dvořák, Třebechovice                -4    ⋌3
HK0353    Josef Futera, Petrovice                -4    ⋌3
HK0342    Jiří Urban, V. Poříčí                    -4    ⋌3
HK0284    Petr Vondráček, Trutnov                -4    ⋌3
HK0147    Jan Bílek, Praskačka                     2    ⋌2
HK0404    Josef Jiránek, Dolní Branná                 2    ⋌2
HK0400    Václav Kameník, Jičín                     2    ⋌2
HK0399    Jaroslav Macek, Č. Kostelec                 2    ⋌2
HK0035    Jaroslava Mathová, Olešnice             2    ⋌2
HK0304    Jan Sůra, Dolní Branná                 2    ⋌2
HK0040    Jaroslav Zeman, Žďár n. Met.             2    ⋌2
HK0045    Jiří Hanzl, Žďárky                     0    ⋌2
HK0347    Marek Lokvenc, V. Poříčí                 0    ⋌2
HK0220    Matěj Mazura, Doudleby                 0    ⋌2
HK0354    Petr Voženílek, Lhota p. L.                 0    ⋌2
HK0215    Jiří Vyšehrad, Týniště                     0    ⋌2
HK0280    Linda Zieminská, Trutnov                 0    ⋌2
HK0279    Darek Zieminski, Trutnov                 0    ⋌2
HK0324    Monika Hádková, Hradec Kr.            -1    ⋌2
HK0166    Miloš Jón, Chomutice                    -1    ⋌2
HK0218    Miloš Dohnálek, Rychnov                -4    ⋌2
HK0219    Ludmila Dohnálková, Rychnov            -4    ⋌2
HK0374    Roman Izák, Opočno                     0    ⋌1
HK0388    Milan Čapek, Podoliby                    -4    ⋌1
HK0312    Jana Kotyková, Dolní Branná            -1    ⋌0
HK0336    Radmila Novotná, Černčice                -1    ⋌0
HK0365    Jan Hanuš ml., Hradec Kr.                -4    ⋌0
HK0319    Milena Pitrmanová, Dolní Branná            -4    ⋌0
HK0314    Vlasta Suková, Dolní Branná                -4    ⋌0
HK0357    Michal Chlad, Kosičky                    -7    ⋌0

ALESPOŇ TO ZKUSILI (383. – 404. místo):
HK0199    Karel Kindl, Třebechovice                 2    ⋌-1
HK0286    Soňa Kábrtová, Trutnov                -1    ⋌-1
HK0402    Hana Pitrmucová, Dolní Branná            -1    ⋌-1
HK0227    Jaroslav Suchánek, Potštejn                -1    ⋌-1
HK0208    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.                -4    ⋌-1
HK0301    Michal Koldovský, Kunčice n. L.            -4    ⋌-1
HK0124    Jan Kulhánek, Hradec Kr.                -4    ⋌-1
HK0212    Jiří Rudolf, Olešnice v O. h.                -4    ⋌-1
HK0156    Michal Tvrdek, Hradec Kr.                -4    ⋌-1
HK0099    Petr Kulhánek, Hradec Kr.                -7    ⋌-1
HK0310    Miloslav Nykl, Dolní Branná                -7    ⋌-1
HK0396    Eva Svobodová, Jilemnice                 0    ⋌-2
HK0358    Radek Chlad, Kosičky                     2    ⋌-3
HK0315    Jitka Márynková, Dolní Branná            -1    ⋌-3
HK0247    Jan Hellinger, Dobruška                -4    ⋌-3
HK0239    Stáňa Krejčová, Solnice                -4    ⋌-3
HK0401    Iva Pitrmanová, Dolní Branná            -4    ⋌-4
HK0213    Petr Rudolf, Olešnice v O. h.                -10    ⋌-4
HK0373    Livia Ščerbaková, Opočno                 2    ⋌-6
HK0318    Vlastimil Pitrman, Dolní Branná             0    ⋌-9
HK0172    Helena Fendrychová, Brdo                -4    ⋌-10
HK0197    Daniel Machač, Hradec Kr.                -4    ⋌-10